PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک درخواست پر ملات سرور مجازی لینوکس با این امکانات

amirreza
August 31st, 2011, 00:01
سلام. اول از همه عیدتون مبارک

دوم من یک سرور مجازی می خوام با این امکانات البته خودم نظرم هتزنر آلمان هست ولی بعضی دوستان میگن وارز نیست! به هر حال شما نظر بدین

1-مجازی سازی xen باشه
2-کنسول داشته باشه تا ریبوت و ... رو انجام داد
3-آپتایم بالا
4-وارز باشه
5-vnc رو ساپورت کنه که بتونم دستکتاپ centos رو داشته باشم(البته با یک سری خط فرمان های ssh هم میشه ok کرد)
6-از رپید لیچ و vb هم ساپورت کنه
7- مشکلی با نگه داری فایل نداشته باشه
-----
یکی از دوستام گفت هتزنر همه این امکاناتی که میخوام رو داره ولی کنسول نداره!!! این درست میگه ؟؟؟

بعد باز یک شخص دیگر گفت که هتزنر به هیچ عنوان وارز نیست و از مورد 6 و 2 هم نداره!!!

--------
والا خودم هم گیج شدم تو سایت نگاه کردم چیزی از وارز نزده بود همین جور کنسول!
--
ترو جون هرکی که دوست دارین نیاین یک چیزی بپرونین کسی که واقعا با این دیتا سنتر کار کرده و سرویس داشته نظر بده و کمک کنه. آخه ماها یک بدی که داریم از هیچی به خبر هستیم ولی برای اینکه یک چیزی گفته باشم میایم طرف رو گمراه می کنیم[-(
ممنون

soroushhost
August 31st, 2011, 00:08
سخت افزار مورد نظر ؟؟

hamnafas
August 31st, 2011, 00:10
با سلام.
عید بر شما مبارک
از لینک موجود در امضا دیدن کنید.

amirreza
August 31st, 2011, 00:14
ram1- hdd 40-30-50

---------- Post added at 12:14 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

با سلام.
عید بر شما مبارک
از لینک موجود در امضا دیدن کنید.
خیلی ممنون. ولی فکر کنم باید یک ویرایشی انجام بدید! چون تا اون جایی که من یادم هست هتزنر آلمان پورت 100 مگابیت داشت نه 1گیگ

hamnafas
August 31st, 2011, 00:22
سینگل هاپ - آی وب - هتزنر

amirreza
August 31st, 2011, 00:24
الان یک سوالی از شما داشتم. شما که دستت تو کار هتزنر هست.
این بابا برای وی پی اس های ارایه شده توسط خودش کنسول میده ؟
----
اصلا وارز هست؟ مشکلی با کرک , کیچن , وی بولتین نال شده , رپیدلیچ نداره؟؟؟

hamnafas
August 31st, 2011, 00:39
مثل آمریکا سخت گیر نیست.ولی تضمینی نیست

Xfise
August 31st, 2011, 00:45
سلام عید شما هم مبارک
تمامی امکانات شما را داره پنل حتی برای نصب OS توسط خودتون
SpadanaHost - Portal Home (http://spadanahost.org/Billing)

kingoftehran
August 31st, 2011, 00:48
با سلام
هتزنر وارز نیست ولی زیاد گیر نمی دهند.در کل واسه کار شما خوبه

amirreza
August 31st, 2011, 00:52
سلام عید شما هم مبارک
تمامی امکانات شما را داره پنل حتی برای نصب OS توسط خودتون
SpadanaHost - Portal Home (http://spadanahost.org/Billing)
خیلی ممنون از لینکتون ولی بنده یک درخواست دیگر داشتم در مورد هتزنر سوال کرده بودم. من به هرجایی اطمینان نمی کنم

---------- Post added at 12:52 AM ---------- Previous post was at 12:48 AM ----------

با سلام
هتزنر وارز نیست ولی زیاد گیر نمی دهند.در کل واسه کار شما خوبه
این از همونایی هست که میاد گزارشی که شده رو نشون میده و میگه فلان فایل رو حذف کن؟
و اما در مورد کنسول ==> من تو قسمت ساپورت یک نگاهی کردم دیدم یک چیزی به نام Konsol بود (اگر اشتباه نکرده باشم) بازش کردیم دیدم تقریبا شبیه همون consol خودمونه. یک ایمیل زدم بهش پرسیدم که این همونی که مد نظرم هست یا نه.
حالا تا اینا جواب بدن کسی خبر داره که اون کنسول همون چیزی که من میخوام هست یا نه ؟

taghikhani
August 31st, 2011, 00:58
تمام امکاناتی که میخواید رو داریم.

چه مقدار منابع نیاز دارید؟

amirreza
August 31st, 2011, 11:08
هارد 20 کافیه- رم حتما 1 - پهنای باند یا ترافیک هم ترجیحا بالا-

taghikhani
August 31st, 2011, 11:36
VDS-1024
1GB حافظه اصلی
پهنای باند: یک ترابایت
هارد: 150 گیگابایت
ماهیانه 40000 تومان
امکانات:
منابع کاملا اختصاصی
پردازنده 8 هسته ای
پنل جهت کنسول و ریبوت
نصب سیستم عامل دلخواه

میتونیم از هارد کم کنیم به ترافیکتون اضافه کنیم

مشاهده کلیه پلانها (http://whg.ir/vds)

amirreza
August 31st, 2011, 11:55
VDS-1024
1GB حافظه اصلی
پهنای باند: یک ترابایت
هارد: 150 گیگابایت
ماهیانه 40000 تومان
امکانات:
منابع کاملا اختصاصی
پردازنده 8 هسته ای
پنل جهت کنسول و ریبوت
نصب سیستم عامل دلخواه

میتونیم از هارد کم کنیم به ترافیکتون اضافه کنیم

مشاهده کلیه پلانها (http://whg.ir/vds)
در پست قبلی هم گفتم هارد 30 گیگ کافیه! این مقداری که شما ارایه میدین 5 برابر اون چیزی هست که من میخوام. ترافیک هم 1ترا کافیه.

taghikhani
August 31st, 2011, 11:56
در پست قبلی هم گفتم هارد 30 گیگ کافیه! این مقداری که شما ارایه میدین 5 برابر اون چیزی هست که من میخوام. ترافیک هم 1ترا کافیه.

برای کم کردن هارد میتونیم 5000 تومان کم کنیم.

amirreza
August 31st, 2011, 12:00
فکر نمی کنید 5 تومان خیلی زیاد باشه؟؟؟ آقا تقی خانی پلن خوده هتزنر 13یرو هست با این حساب چقدر اختلاف قیمت داریم؟؟؟
همون رو خیلی گرون بخرم 23 تومن میشه!

taghikhani
August 31st, 2011, 12:03
فکر نمی کنید 5 تومان خیلی زیاد باشه؟؟؟ آقا تقی خانی پلن خوده هتزنر 13یرو هست با این حساب چقدر اختلاف قیمت داریم؟؟؟

به مجازی سازها هم دقت بفرمایید. ما داریم منابع اختصاصی میدیم
سرور یک گیگ با منابع اختصاصی کمتر از 35000 تومان کسی بهتون داد شک کنید.
5000 تومان کم کردم چون هارد ارزشی نداره. یک ترابایت هارد ماهیانه 20000 تومان هم در نمیاد برای ما

amirreza
August 31st, 2011, 12:07
به مجازی سازها هم دقت بفرمایید. ما داریم منابع اختصاصی میدیم
سرور یک گیگ با منابع اختصاصی کمتر از 35000 تومان کسی بهتون داد شک کنید.
5000 تومان کم کردم چون هارد ارزشی نداره. یک ترابایت هارد ماهیانه 20000 تومان هم در نمیاد برای ما
حرف شما درست . پس یعنی مجازی سازی در این سرور ها بکار گرفته نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 12:07 PM ---------- Previous post was at 12:05 PM ----------

xen هم در سرویس های شما هست هم در هتزنر!

faranetwork
August 31st, 2011, 12:10

خوب شما بخرین..دیگه..اگه میگین واستون به صرفه تر هست...در ضمن یادتون باشه هتزنر آی پی زیاد لاک میکنه

amirreza
August 31st, 2011, 12:14
خوب شما بخرین..دیگه..اگه میگین واستون به صرفه تر هست...در ضمن یادتون باشه هتزنر آی پی زیاد لاک میکنه
هزینه برام مهمه ولی با اون چیزی که میخوام!!! آیپی چی رو لاک می کنه؟ مگه دی داسر هستم!!!!
در ضمن من حساب کردم اگر اون سرور رو + سی پنل بخرم ماهانه نزدیک 40 تومن برام آب میخوره. که سالانه نزدیک 480 تومان!!!!!!!!!!!! فقط هم سایت خودم روش میزبانی میشه!!! چرا؟؟؟===> امنیت

ehsanx
August 31st, 2011, 18:13
سلام

اون konsole در واقع پنل وبی شماست هست و چیزی که شما مد نظرتونه نیست.
ـــ
سرویس مورد نظرتون (40 گیگ هارد +‌1 گیگ رم) به استثنای مورد دو، و به همراه vnc (بدون نیاز به نصب x در vds) رو میتونم روب هتزنر بهتون بدم ماهی ۲۴ تومن.

اگر هم بخواهید میتونم براتون مستقیم خود وی پی اس هتزنر رو خریداری کنم که در اینصورت هزینه اش میشه قیمت سرویستون به یورو ضربدر قیمت بازار آزاد یورو (در mesghal.com)

در صورت نیاز پی ام بدین تا اطلاعات تماس رو خدمتتون بدم.

soroushhost
August 31st, 2011, 18:30
ram1- hdd 40-30-50[COLOR="Silver"]

حافظه رم : 1024 MB
فضای دیسک : 60GB
پورت آپ لینک سرور اختصاصی میزبان: 1Gbps Shared
تعداد آی پی ها: 1
ماهانه : 45000 تومان قیمت
سه ماهه : 128250 تومان
شش ماه : 243000 تومان
سالانه : 459000 تومان
برای سفارش کلیک کنید (http://portal.soroushhost.com/cart.php?a=add&pid=22)

amirreza
August 31st, 2011, 21:41
دوستان عزیز خیلی ممنون از آفر هایی که میدید ولی من مشکل خرید از هتزنر رو ندارم! خودم میتونم برام یک سری ابهاماتی وجود داشت که بعد از ایجاد تاپیک معلوم شد و رفع شد. از همگی متشکرم

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

سلام

اون konsole در واقع پنل وبی شماست هست و چیزی که شما مد نظرتونه نیست.
ـــ
سرویس مورد نظرتون (40 گیگ هارد +‌1 گیگ رم) به استثنای مورد دو، و به همراه vnc (بدون نیاز به نصب x در vds) رو میتونم روب هتزنر بهتون بدم ماهی ۲۴ تومن.

اگر هم بخواهید میتونم براتون مستقیم خود وی پی اس هتزنر رو خریداری کنم که در اینصورت هزینه اش میشه قیمت سرویستون به یورو ضربدر قیمت بازار آزاد یورو (در mesghal.com)

در صورت نیاز پی ام بدین تا اطلاعات تماس رو خدمتتون بدم.
خیلی ممنون لطف دارید. اما اون کنسول خوده هتزنر همونی هست که من میگفتم اما خیلی وقت تیکت ارسال کرده بودم در مورد این موضوع که امروز توسط آقای سپاستین نیکل پاسخ داده شد.
گفته بود که قابلیت ری بوت- استارت - خاموش کردن سرور وجود داره و اصلا با اسکریپت های نل شده مشکلی ندارن (همچنین رپیدلیج) فقط گفته بودن اگر گزارشی دریافت کنیم آنرا برای شما ارسال می کنیم و 24 ساعت مهلت دارید که مشکل فایل گزارش شده رو بر طرف کنید
در غیر این صورت مجبور هستیم سرور شما رو بلاک کنیم. ( قابل توجه دوستانی که هنوز در مورد هتزنر اطلاعاتی ناقص و شاید کاملا غلط دارن)

ehsanx
September 1st, 2011, 04:16
خیلی ممنون لطف دارید. اما اون کنسول خوده هتزنر همونی هست که من میگفتم ...

پس فکر کنم من منظورتون رو درست متوجه نشده بودم :-)