PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرایی کردن یک فایل

soheilsan
August 29th, 2011, 20:46
سلام
من یه فایلی دارم که خودش شامل یک فایل exe و چند تا فایل متنی و عکس دیگه است که وقتی فایلexe را اجرا کنم برنامه اجرا می شود و مشکلی هم نیست. اما من می خواهم کل فایل را در قالب یک فایل exe در بیاورم که کسی نتونه در فایل های متنی و عکس دست ببره چیکار کنم؟ ممنون میشم کمک کنید

GolestanDesign
August 29th, 2011, 21:02
سلام دوست عزیز.

ابتدا در run این کلمه را تایپ میکنیم: iexpress پس از آن به صفحه ای برمیخوریم که به ما خوش آمد میگوید.در این صفحه گزینه اول را کلیک میکنیم.بعد از ما میپرسد که چگونه میخواهیم آن را بسازیم.در این صفحه گزینه Extract files only را انتخاب میکنیم.بعد نامی به آن میدهیم.مانند:my picture بعد به صفحه Confimation prompt میرویم.در اینجا گزینه اول را که به صورت پیش فرض است کلیک میکنیم.در صفحه License agreement گزینه ی Do not display a license را کلیک میکنیم. در صفحه بعد با استفاده از گزینه Add فایل خود را انتخاب میکنیم و بقیه صفحات را با گزینه next جلو میبریم تا به صفحه Package Name and Option برسیم.در اینجا با گزینه Browse مکان ذخیره شدن را انتخاب میکنیم. بقیه صفحات را با زدن Next و Finish به پایان میبریم.

در ضمن با استفاده از Advanced Installer Enterprise (http://mihandownload.com/2010/05/_advanced_installer_enterprise.php) هم می تونین این کار رو انجام بدین!

سوالی بود در خدمتیم.
یا علی

soheilsan
August 29th, 2011, 21:23
سلام خدمت دوست گلم
اقا این ترفند خیلی جالب بود اما متاسفانه چیزی که می خواستم نبود. در واقع می خواهم کسی نتونه فایل ها را ویرایش کنه .با روشی که فرمودید فایل اجرایی میشه اما دوباره اکسترکت میشه و باز هم فایل قابل ویرایش میشه.
یه جورایی می خواهم فایلم شبیه فایل های اجرایی برنا مه ها بشه. یعنی exe بشه و وقتی کاربر روش کلیک می کنه برنامه نصب بشه بدون اینکه فایل های اصلی برنامه در اختیار دیگران قرار بگیره. اگر بخواهم بهتر بگ یک کانکشن اینترنتی هستش که می خواهم وقتی اجرا شد در لیست کانکشن ها قرار بگیره اما فایل ها ی همراه آن در اختیار نباشه.

0060
August 29th, 2011, 22:11
اینو ببین منظورت اینجوریه قبلا از این کانکشنا به یوزرا میدادم واسه هر ویندوز و 64 و 32 باید درست بشه یعنی 4 تا کانکشن جداگانه این مال 7 32 bit
به جای 3 تا ستاره V*P-n بنویس

http://001dl.tk/vp/v-p.n-nabi/TakMedia.***-32bit.zip