PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختلال در اینترنت کل کشور

Reza.exe
August 29th, 2011, 13:12
سلام
دو باره اینترنت با اختلال شدید مواجه شده
حدود یک ساعت پیش که با isp تماس گرفتم ، با کمال تعجبم شنیدم اینترنت کل ایران به مدت سی دقیقه کلا قطع شده بود !
واقعا متاسف شدم !

الان کدوم isp کمترین مشکلات را داره ؟

amirlord
August 29th, 2011, 13:15
توی این چند روزه که همه ناراضی بودن من مشکلی احساس نکردم . شرکت مخابرات ! به جز مشکل v p n همه چیز سرجاشه !

alitalebi
August 29th, 2011, 13:24
صبانت هم هیچ مشکلی نداره
*** قطعه فقط

MbjHosting
August 29th, 2011, 13:29
واقعا مشکل دارد
شب ها ( ولی مثل اینکه از یک هفته یا 10 روز پیش کلا نامحدود است :دی ) که رایگان و نامحدود است سرعت دانلود بنده تا 0 بر ثانیه نیز رسید ! و گوگل 2 دقیقه طول کشید بالا بیاید و.... ( سندهاش نیز موجود است )

به نظر شما مشکل از چیست؟ این سرعت دائمی و بخاطر راه اندازی اینترنت ملی و تغییر روتر هاست؟ یا برای این است که اینترنت نامحدود شده؟

منتظر پاسخیم !

art
August 29th, 2011, 13:32
پارس انلاین اختلال سرعت شدید داره(512 دارم)
الان تو روز به زور با 40 دانلود میکنه اونم ثابت نیست .در حالت عادی باید 200 باشه.
دیشب هم سرعت 5 بود!!!!!!

ولی درعوض پینگ زیر 200 میده:-?:-?

MbjHosting
August 29th, 2011, 13:34
الان تو روز به زور با 40 دانلود میکنه اونم ثابت نیست .در حالت عادی باید 200 باشه.
دیشب هم سرعت 5 بود!!!!!!

خوش بحال شما که 40 رو دانلود می دید.
مال بنده یک زمان تا 190 می رود ولی یک زمان مثل دیشب 0 !!!

amirlord
August 29th, 2011, 13:34
دیشب هم سرعت 5 بود!!!!!!

سریعا پیگیر بشید . چون لینک 512 پارس آنلاین 2 مگ هست و شما میتونید 256 کیلوبایت بر ثانیه سرعت دانلود بگیرید ازش !

amircatalan
August 29th, 2011, 13:46
سی نت ( پهنا باند پیشگامان) چند روزه گریمون دراومده . اینترنت 256 دارم سرعت دانلود 4 کیلوبایته. الان یکم بهتر شده اما بازم کنده

MbjHosting
August 29th, 2011, 13:49
تماس گرفتم
گفتن مشکل کلی است و هیچ جزییاتی نمی دانیم !
گفتم تا چه موقعی درست می شود گفت تا بعد از ظهر الان بعد از ظهر است دیگر ! از 12 گذشته ! ..... ..یم؟

EM4D
August 29th, 2011, 13:52
منم خیلی مشکل دارم . تو این چند هفته اینجوری شده

اینو بخونید
ايتنا - اینترنت ملی جایگزین اینترنت جهانی می‌شود (http://www.itna.ir/vdcdfk0f.yt05z6a22y.html)

گفته از شهریور امسال یعنی این ماه ، اینترنت ملی میشه .

اینترانت ! هه !

aminreza
August 29th, 2011, 13:54
شاتل کرمان در حالت عادی زیاد جالب نیست. کلا عشقی رفتار میکنه. بعضی مواقع حتی یاهومسنجر هم برامون باز نمیشه.
ولی وقتی با نرم افزارهای خاکبرسری :dکانکت میشیم که دیگه بالکل غزلش خونده میشه !!!
تو کرمان اوضاغ خیلی خرابه. حالا حساب کنید که با این مشکلات شاتل در حال حاضر تو کرمان بهترینه !!!
چه بلایی میخواد سر این نت کشور بیاد الله اعلم !

MbjHosting
August 29th, 2011, 14:04
منم خیلی مشکل دارم . تو این چند هفته اینجوری شده

اینو بخونید
ايتنا - اینترنت ملی جایگزین اینترنت جهانی می‌شود (http://www.itna.ir/vdcdfk0f.yt05z6a22y.html)

گفته از شهریور امسال یعنی این ماه ، اینترنت ملی میشه .

اینترانت ! هه !

احتمالا !
برای بنده تابناک مثل برق باز می شود !

pardishosting
August 29th, 2011, 14:08
قیافه تقی پور رو که می بینم حالم خیلی بد می شه ، واقعا جدی می گم. سرم گیج می ره.

mohsen1
August 29th, 2011, 14:11
باز بحث سرعت اینترنت وسط اومد و باز آقایون باید بیان و پز بدن که سرعت من فلانه ، با فلان سرعت دنلود می کنم و ... .
استارتر سرعت دانلود نخواست!
گفت کدوم isp مشکلات کمتری داره! همین ...

مخابرات ، صبح چند دقیقه ای کند شده بود برا من که الان تقریبا نرمال شده.

sardarn
August 29th, 2011, 14:11
من که مشکلی ندارم.البته یکم کم شد اما دوباره درست شد

sardarn
August 29th, 2011, 14:12
من آیدین

Ramin
August 29th, 2011, 14:27
دوستان تاپیک دیگری تقریبا شبیه موضوع این تاپیک موجود بود که متاسفانه حذف شد . وضیعت اینترنت که در بسیاری از مناطق مخابراتی کشور مطلوب نیست . گناهکار هم آی سی پی ها و نمایندگی نیستند چرا که محدودیت از بالادست اعمال شده است . پایداری شبکه در چند روز گذشته وضعیت تاسف باری داشته است.
در مورد چیز پی ان سوالی داشتم که وضعیت بد سرعت این سرویس همچنان برای بنده سایرین ادامه دارد؟ یا اینکه این سرویس هم اکنون در وضعیت نرمال به سر می برد یا خیر؟

Arashdn
August 29th, 2011, 14:28
پارس آنلاین در ارومیه
یه ماهه حصرت سرعت دانلود بالای 5 تو دلمون مونده
یا اقلا سایت های سبک زیر 1 دقیقه و گوگل زیر 30 ثانیه باز بشه .....

agarb98
August 29th, 2011, 14:51
من وایمکس مبین نت دارم شب و روز فرق نمیکنه 320 تا دانلود دارم
تا حالا از روزی که شروع به کار کردن کلا قطعی نداشتن سرویس من که قطع نشده

sardarn
August 29th, 2011, 14:52
پارس آنلاین در ارومیه
یه ماهه حصرت سرعت دانلود بالای 5 تو دلمون مونده
یا اقلا سایت های سبک زیر 1 دقیقه و گوگل زیر 30 ثانیه باز بشه .....

:d شما ها چه قدر اوضاع تون چوله .من از آیدین سیستم دارمو بدون هیچ مشکلی.یک ذره هم افت ندارم.

MbjHosting
August 29th, 2011, 14:55
باز بحث سرعت اینترنت وسط اومد و باز آقایون باید بیان و پز بدن که سرعت من فلانه ، با فلان سرعت دنلود می کنم و ... .
استارتر سرعت دانلود نخواست!
گفت کدوم isp مشکلات کمتری داره! همین ...

دمت گرم محسن !

دوستان کمی سرعت عادی شده. از دوستانم که در پیشگامان هستند نیز سوال کردم گفتن آنجا نیز بهتر شده است.

iMohsen
August 29th, 2011, 14:58
اصفهان - پرنیان نت ( ۴۰ روز بدون قطعی ۲مگ فول سرویس میده قطعی هم اصلا نداشته )
اصفهان - فن آوا ( قطعی این چند روزه نداشته افت سرعت ۲روز پیش داشت که برطرف شد )
اصفهان - مخابرات ( 186 روز بدون قطعی - البته این رو فیبر هست و قطعی نداشتن این ارتباط نشون میده که این حرف ها که اینترنت کل ایران قطع بوده و مشکل از مخابرات هست و اینا چرته )
اصفهان - آسمان فراز ( ۱۲۱ روز بدون قطعی - افت سرعت داشته ولی نه در این حد ها که شما ها میگین )

کلا اصفهان فعلا فن آوا خوبه .
وقتی isp ها میگن از مخابرات قطعه یا پول اینترانت/اینترنت شون رو ندادن و قطع شدن یا قطعی فیزیکی بین اونها و مخابرات هست .

Warez-Host.IR
August 29th, 2011, 15:10
دوستان تاپیک دیگری تقریبا شبیه موضوع این تاپیک موجود بود که متاسفانه حذف شد . وضیعت اینترنت که در بسیاری از مناطق مخابراتی کشور مطلوب نیست . گناهکار هم آی سی پی ها و نمایندگی نیستند چرا که محدودیت از بالادست اعمال شده است . پایداری شبکه در چند روز گذشته وضعیت تاسف باری داشته است.
در مورد چیز پی ان سوالی داشتم که وضعیت بد سرعت این سرویس همچنان برای بنده سایرین ادامه دارد؟ یا اینکه این سرویس هم اکنون در وضعیت نرمال به سر می برد یا خیر؟
سلام
صبانت امروز برای ما حدود 5 دقیقه قطع شد
سرعت دانلود و آپلود همیشه با صبانت خوب بوده و الان هم خوب هست ولی با سرویس v-*/p-*/n-*/ واقعاً افتضاحه
این مورد را با کشورهای آمریکا , روسیه و سوئیس تست کردم
خداروشکر به دیتاسنتر خاصی مربوط نمیشه و عمومی هست

موفق باشید

milade
August 29th, 2011, 15:32
سلام
شیراز دیروز پارس انلاین از صبح مشکل داشت تا شب .
اما در کل بد نبوده . فقط همین دیروز رو مشکل داشت .

saeed25
August 29th, 2011, 15:49
شیراز،پیشگامان،امروز چندان دشواری نداشت و شیر فلکه هم تقربا باز بود..جز چند timed out ...

tehvps
August 29th, 2011, 15:51
صبانت به جز اون قطعی که رحمان جان گفت مشکل خاصی نداره،البته قبل از کانکت شدن به ...

alitalebi
August 29th, 2011, 15:54
درحال حلال کردن هستند
دیگه باید فاتحه نت رو خوند

nimo0ol
August 29th, 2011, 15:57
من که با شاتل مشکلی ندارم... جز همون مورد که همه بهش اشاره کردن! که اونم روی l2.. مشکلی نداره

amirlord
August 29th, 2011, 16:05
نمیدونم بعضی از دوستان چرا جو تشکیل میدن ! فاتحه نت چیه ! آخرین کاری که از دست دولت بر میاد همین پایین اوردن سرعت نت هست که اونم برای مدت محدود میتونن و بعد از یه مدت از کشور های دیگر فشار های سیاسی وارد میشه و مجبورن دوباره تصمیم گیری کنند در این مورد ! اصلا نگران نباشید ! شما جوون ها هستید که آینده کشور رو می سازید . دولت داره تند رفتار میکنه شما هم باید تند جوابش رو بدید ! وقتی سایتی که آموزشی هست رو ***** میکنه شما نباید با آی پی کشور دیگری به سایت متصل بشید ، باید انقدر بهشون ایمیل بزنید تا سایت رو باز کنند . این راهشه !

alborzgostar
August 29th, 2011, 16:05
نیشابور،پیشگامان، timed out زیاد . قطحی زیاد با چیز هم وصل میشیم دیگه......!!!!!

alitalebi
August 29th, 2011, 16:12
مخالفم
عزیزم قدرت لذت بخشه
برای نگه داری این قدرت همه کار خواهید کرد
چه ربطی به کشورهای دیگه داره که فشار بیارن به اونا چه؟

behsaman
August 29th, 2011, 16:13
من همین الان از شهر کرمانشاه تست کردم:
صبا مشکلی نداره و قطعی هم نداشته فقط با pp*** سرعت افتضاحه. با l2*** یه مقدار بهتره
مخابرات کلا مشکلی نداشته ولی *** عملا قطع بوده.یعنی وقتی *** کانکت میشده سرعت 0
شاتل هم مطابق معمول عمل میکنه ولی مثل صبا با *** همون مشکلات رو داره

alitalebi
August 29th, 2011, 16:16
پی پی ان رو که گفتیم دلیلش چیه
الان یکی گفت اعلام کردن دارن پی پی ان ملی رو تست میکنند برای همین پورت های پی پی ان های خارجی رو ترکوندن مال ایران رو تست کنم
تا آخر شهریور ادامه داره
برای حلال شدن اماده باشید
خبر آمد خبری در راه است

tehvps
August 29th, 2011, 16:26
نمیدونم بعضی از دوستان چرا جو تشکیل میدن ! فاتحه نت چیه ! آخرین کاری که از دست دولت بر میاد همین پایین اوردن سرعت نت هست که اونم برای مدت محدود میتونن و بعد از یه مدت از کشور های دیگر فشار های سیاسی وارد میشه و مجبورن دوباره تصمیم گیری کنند در این مورد ! اصلا نگران نباشید ! شما جوون ها هستید که آینده کشور رو می سازید . دولت داره تند رفتار میکنه شما هم باید تند جوابش رو بدید ! وقتی سایتی که آموزشی هست رو ***** میکنه شما نباید با آی پی کشور دیگری به سایت متصل بشید ، باید انقدر بهشون ایمیل بزنید تا سایت رو باز کنند . این راهشه !

موافقم، برای مدت محدود میتونن همچین افت سرعتی روی پورت ها اعمال کنن،چون براشون هزینه های خیلی زیادی داره

amirlord
August 29th, 2011, 16:27
مخالفم
عزیزم قدرت لذت بخشه
برای نگه داری این قدرت همه کار خواهید کرد
چه ربطی به کشورهای دیگه داره که فشار بیارن به اونا چه؟
بحث کردن با شما بی فایده ست ! اگر کمی سیاست می دونستید همچین حرفی نمیزنید .

behsaman
August 29th, 2011, 16:29
پی پی ان داخل و خارج نداره . دفتر اسناد پزشکی برای پرتالش از پی پی ان استفاده میکنه (البته به سرور تهران وصل میشه)
سرعت کار با پرتال اینقد پایین اومده که عملا نمیشه ازش استفاده کرد.

arman_2
August 29th, 2011, 16:37
پارس آنلاین {معزرت می خوام} ریده.
نه به شبایی که 2 گیگ دانلود می کردم.
به به دیشب که 100 مگ دانلود نشد.
یعنی اگه این اینترنت ملی بیاد سریالو فیلمو.... دیگه نیست؟
بهش فکر می کنم دیوونه می شم.

0060
August 29th, 2011, 17:42
شاتل اصفهان 4 روزه فقط گریمو در نیاورده :((

PENOIL
August 29th, 2011, 17:47
پس چرا اینترنت من خوبه؟ :d

من چالوس زندگی میکنم 2مگ نا محدود شاتل دارم هیچ وقت اسپیدش زیر 200 نیومده :؟؟

faranetwork
August 29th, 2011, 18:00
فن آوا دارم هیچ مشکلی نداره چیز پی ان هم وصل میشه

tar.gz
August 29th, 2011, 18:44
اینترنت من هم یکبار روز قدس سرعتش خیلی پایین اومد یکبار هم امروز ظهر. البته تا صبح سرعت خوب بود ولی ظهر که برگشتم دیدم کلا در حد دایال آپه.
ماکس نت زیر مجموعه آسیاتک

Amir.Mansoury
August 29th, 2011, 20:07
پارس آنلاین چندروزی هست با مخابرات گیس و گیس کشی داره

megfa
August 29th, 2011, 20:12
سلام دوستان
ما wireless از آوا گستر داریم
سرعت مون همون 1 مگ هست حتی بیشتر هم می شه اما امروز 5 دقیقه قطعی داشت و برطرف شد اما مانند بقیه دوستان با وی پ ی ..... کمی افت سرعت پیدا می کنه!!
http:avagostar.net
avagostar.net
امیدواریم زودتر سرعت ها برگرده به حالت قبل!

cyber.zer0
August 29th, 2011, 20:42
کی درست میشه ؟

aminreza
August 29th, 2011, 20:49
البته این نکته رو اضافه کنم که من هرسال این موقع این مشکل رو داشتم. یعنی اواخر مرداد و اوایل شهریور تا اوایل مهر نتم به شدت مزخرف میشده !
به ساپورت شاتل هم زنگ میزنیم میگن مخابرات کرمان پهنای باند اضافی نمیده .
کلا تو این کشور پاسکاری خیلی خوب اجرا میشه !!!

itjavani
August 29th, 2011, 21:07
گرگان:
مخابرات => سرعت خوبه ولی یکم نوسان داره ولی کلا سرعت عادیه و خوبه هیچ مورد خاصی دیده نمیشه
فن آوا => عالییییی
پارس => خراب ! داغون ...

saeed25
August 29th, 2011, 22:05
با دروود
گویا از نخست مهر بنا است تا اینترانت جایگزین شود و اجتمالن دسترسی به اینترنت یا بسیار محدود خواهد بود و یا اصلن نخواهد بود.
از همه شرکت های ارائه کننده خواسته شده تا سرعت کاربران خانگی را بر روی 128 محدود کنند.
احتمالن از نخست مهر ماه محدودیت حجمی adsl برداشته خواهد شد و همه شرکت ها اشتراک های یکسان ارائه خواهند کرد.
از همینجا به دوستان زحمتکش سازمان تنظیم مقرارت و ارتباطات رادیویی خسته نباشید جانانه ای می گویم برای ایجاد محدوددیت جدید برای کاربران،از بین بردن فضای رقابت،محدود کردن گزینش کاربران،پایینتر آوردن کیفیت اینترنت و روی هم رفته هر آنچه که به زیان کاربران اینترنت ایر ان می باشد.

milade
August 29th, 2011, 22:11
سلام
اقا یه چیز جالب .
1-2 روز پیش که اینترنت من نابود بود محدوده ام 1 گیگ از 6 گیگ بود .
امروز رفتم دیدم شده 2 گیگ از 7 گیگ :دی

پارس انلاینم ...
جریان چیه ؟:دی

Milad-H
August 29th, 2011, 22:18
تایید میشه امروز ساعت 12 نیم ساعت قطع بود از شانس ما وسط انتخاب واحد!!

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

Isp پیشگامان نصف جهان

tar.gz
August 29th, 2011, 22:19
این اختلال یک ساعت پیش حدودا ساعت 9:30 برای بنده حل شد و سرعت به حالت معمول برگشته

alitalebi
August 29th, 2011, 22:30
اتفاقات جالب بیشتری خواهد افتاد

code_2219
August 29th, 2011, 22:41
داتک یه مقدار نوسان داشت که اونم الان حل شده
تا امروز با چیز ** مشکلات زیاد بود اما امشب چیز** هم برگشت به حالته نرمال

milade
August 29th, 2011, 22:55
اقا خبری نبوده ...
اون ا گیگ که به ما دادن واسه سالگرد ازدواجشونه :دی ( منظور تاسیسه )
گویا به همه 1 گیگ هدیه دادن .
هدیه ویژه به مناسبت دوازدهمین سالگرد تاسیس گروه شرکت های پارس آنلاین (http://www.parsonline.com/fa/news/parsonline_anniversary12)

smartieuser
August 29th, 2011, 23:25
من وایمکس مبین نت دارم شب و روز فرق نمیکنه 320 تا دانلود دارم
تا حالا از روزی که شروع به کار کردن کلا قطعی نداشتن سرویس من که قطع نشده

وایمکس مبین نت مشهد دو سه روز بود که کلا قطع بود !!! دیروز وصل شد اما وضعیتش مناسب نیست و سرعت کند هست.
وایمکس ایرانسل عزیز هم کلا الان سیگنال نداره و چون میدونم پشتیبانیش حالا حالا ها جواب نمیده میذاریمش کنار !

Adsl مخابرات و نوسانات شدیدی داره و کلا با چیز پی ان به 128 تبدیل میشه.
Adsl صبانت هم که همیشه نوسان داره ولی درحال حاضر به صورت نزولی هست و همین طور داره کند تر میشه :دی
adsl شاتل مشهد هم دوستان مگن :-> کند هست و سرعت مثل قبل نیست. <):)

این طور که مشخصه توی مشهد همه مشکل افت سرعت دارند.

god2day
August 29th, 2011, 23:47
وایمکس مبین نت مشهد دو سه روز بود که کلا قطع بود !!! دیروز وصل شد اما وضعیتش مناسب نیست و سرعت کند هست.
وایمکس ایرانسل عزیز هم کلا الان سیگنال نداره و چون میدونم پشتیبانیش حالا حالا ها جواب نمیده میذاریمش کنار !

Adsl مخابرات و نوسانات شدیدی داره و کلا با چیز پی ان به 128 تبدیل میشه.
Adsl صبانت هم که همیشه نوسان داره ولی درحال حاضر به صورت نزولی هست و همین طور داره کند تر میشه :دی
adsl شاتل مشهد هم دوستان مگن :-> کند هست و سرعت مثل قبل نیست. <):)

این طور که مشخصه توی مشهد همه مشکل افت سرعت دارند.

دوست عزیز تمامی این مشکلات تو شهر مشهد باعث و بانیش فقط یک شرکته.حالا به زودی میفهمی چرا این کار رو داره میکنه.همش زیر سرهمونه به اسم بگم؟ بگم؟ بگم؟ بگم؟ شرکت گلدنت....

httpserver
August 30th, 2011, 00:04
من که از امروز همه چیم به حالت اول برگشت. صبا نت هستم هم سرعت دانلود خوب هم ویز‌ پیز نیز روش خوب جواب میده.

tehvps
August 30th, 2011, 00:15
انگار مشکل پورت ها برطرف شده

smartieuser
August 30th, 2011, 10:28
دوست عزیز تمامی این مشکلات تو شهر مشهد باعث و بانیش فقط یک شرکته.حالا به زودی میفهمی چرا این کار رو داره میکنه.همش زیر سرهمونه به اسم بگم؟ بگم؟ بگم؟ بگم؟ شرکت گلدنت....

راستش من از گلدنت خارج شدم ولی میدونم مخابرات از پسش بر نیومده بود واسه همین ....
اما بیشتر مواقع مشکلات از طرف تهران هست.

0060
August 30th, 2011, 10:58
انگار مشکل پورت ها برطرف شده

بله فعلا که مشکل حل شده :77:

amirizadi
August 30th, 2011, 11:34
عالی شده :d

AriyaDownload
August 30th, 2011, 12:10
راستش من از گلدنت خارج شدم ولی میدونم مخابرات از پسش بر نیومده بود واسه همین ....

ببخشید بحث رو عوض می کنم
قضیه ی این شرکت گلدنت چیه؟؟
می شه توضیح بدین؟

پ.ن: اگه براتون امکانش نیست تو انجمن توضیح بدین ممنون می شم پ خ بدین

alborzgostar
August 30th, 2011, 16:22
خوب برای همه پورت های چیز باز شده؟

baghebahar
August 30th, 2011, 16:52
تا دیشب پیشگامان سرعت و چیز.... مخرف بود-اما صبح هردو حل شد
دیتا مخابرات هم تا دیشب سرعت خوب اما چیز... مشکل داشت که اون هم حل شد...

dertgtr
August 30th, 2011, 17:32
وضعیت سرویس زرد میباشد یعنی

[ کاهش سرعت ، ايراد در سرويس هاي وب يا مسنجرها ، قطعي برخي از مسيرهاي اينترنتي ]

ايراد در مسير ارتباطي ايران با شبکه جهاني مي باشد.

---------- Post added at 12:02 PM ---------- Previous post was at 11:51 AM ----------

نزدیک یه ماهه
:: Maxnet (ماکس نت ) :: (http://www.maxnet.ir/fa/Services.php)
از مکس نت این مشکل رو دارم مدام نوشته بالا یا شبیه این رو میگه !

0060
August 30th, 2011, 17:47
از امروز صبح دامنه خارج از شیلتر سایتم با IP ایران باز نمیشه البته واسه کسایی مثل خودم که از شاتل ADSl دارن :-|

nasa_de
August 30th, 2011, 17:51
از امروز صبح دامنه خارج از شیلتر سایتم با IP ایران باز نمیشه البته واسه کسایی مثل خودم که از شاتل ADSl دارن :-|

احتمالا عدد اول ای پی شما 2 نیست؟

alborzdata
August 30th, 2011, 17:56
ما که خسته شدیم وقتی با چیز پی ان وصل میشی اسپید میشه صفر تمام کارهامون مونده هر 45 دقیقه نتم قطع میشه از پارس دارم

0060
August 30th, 2011, 18:09
نه 2 نیست

nasa_de
August 30th, 2011, 18:16
خروجی اختلالات یکی از این isp ها.

بنا به اعلام شرکت ارتباطات زیرساخت ، بدلیل وقوع طوفان آیرین در اقیانوس اطلس بالغ بر 50 لینک stm تامین کننده اینترنت کشور دچار مشکل گردیده اند. بمحض خاتمه طوفان مذکور لینک های فوق به حالت عادی بازگشته و ارتباطات عادی اینترنت از سر گرفته خواهد شد.

Ramin
August 30th, 2011, 19:18
ظاهرا از صبح امروز مشکل ****** حل شده است !

tehvps
August 30th, 2011, 19:57
دوستان کسی اینجا صبانت داره؟ حدود 1 ساعتی هست سایت هایی که سرورشون داخل ایران هستن مثل خبرگزاری ها خیلی خوب باز میشن،ولی گوگل ،یاهو ، سایت خودم به سختی باز میشه،فکر کنم ما ملی شدیم رفت :65:

0060
August 30th, 2011, 20:09
دوستان کسی اینجا صبانت داره؟ حدود 1 ساعتی هست سایت هایی که سرورشون داخل ایران هستن مثل خبرگزاری ها خیلی خوب باز میشن،ولی گوگل ،یاهو ، سایت خودم به سختی باز میشه،فکر کنم ما ملی شدیم رفت :65:

من از شاتل دارم از صبح این مشکل و داشتم حدود 30 دقیقه است که این مشکل حل شده

B.Z
September 29th, 2011, 18:04
ببخشید ایت تاپیک رو بالا میارم دوستان از دیروز باز مشکل پیش اومده میخواستم ببینم کسی مشکل داره؟

parsreseller
September 29th, 2011, 18:10
ببخشید ایت تاپیک رو بالا میارم دوستان از دیروز باز مشکل پیش اومده میخواستم ببینم کسی مشکل داره؟
من از مخابرات نت دارم الان اختلال دارم!
5 دقیقه سرعت دانلود 200 تا 300 هست! 1ساعت 5 تا 25 :دی

Warez-Host.IR
September 29th, 2011, 18:10
سلام
اگر منظور شما پروتکل های عمومی است , بله همه مشکل دارن

موفق باشید

MbjHosting
September 29th, 2011, 18:19
سلام.
بله برای بنده و دیگر دوستانم نیز مشکل دارد.
(99% مشکل فقط برای خارج است یعنی سایت های موجود در کشور هیچ مشکلی ندارند مثلا تابناک مثل برق باز می شود یا ...)

موفق باشید.

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

اجازه بدید جواب سوالتون رو الان بدم !

الان کدوم isp کمترین مشکلات را داره ؟

هیچ کدام !

amin885
September 29th, 2011, 20:25
از دیشب شدیدا کند شده و یا کانکت میشه سایتها رو باز نمیکنه بعد از چندین بار اتصال سایتها رو باز میکنه اما به سختی و کندو پورتها هم که بسته شده از دیشب

kargar
September 29th, 2011, 22:28
دیشب هم سرعت 5 بود!!!!!!

:)):))

چه خوبه سوژه پیدا کردم :105: سرعت من با اینترنت 256 هست 17 دانلود ولی یه خوبی داره هیچ وقت کمتر نمیشه شما میگید 200 من چی بگم به این پیشگامان یزد بخدا شما بگید

Reza.exe
September 30th, 2011, 05:01
ای خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا
باز شروع شددددددددددددددددددددددد :((