PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك براي ايجاد سايت خدمات سرور

Alexi
August 29th, 2011, 11:16
سلام

دوستان خسته نباشيد من دنبال اين هستم كه يه هاستينگ راه بندازم يعني يه سايت كه خدمات هاست و

سرور بده ميشه راهنمايي كنيد بگيد مواد لازم چيه ؟ مرسي

RezaFH
August 29th, 2011, 12:03
مواد لازم :

حداقل 6 ماه تا 1 سال آموزش در زمینه مدیریت سرور لینوکس شامل :
آشنایی کامل با پنل مدیریت هاست ( cPanel یا Direct Admin)
آشنایی کامل با انواع اسکریپت ها
آشنایی با موارد امنیتی سرور و فایروال ها
آشنایی با دستورات لینوکس و توابع و غیره
آشنایی با انواع پروتکل های شبکه
تسلط خوب یا خیلی خوب به زبان انگلیسی عمومی و تخصصی کامپیوتر
داشتن پول کافی کافی برای اجاره سرور مجازی/اختصاصی و لایسنس پنل مدیریت برای تست تمام این موارد در طول دوره یادگیری (همون حدود 6 تا 12 ماه)

فعلا اینا توی ذهنم بود (اینجا (http://www.webhostingtalk.ir/f41/30593/)هم بعضی موارد ذکر شده که مفید هستند)
وقتی تمام این موارد رو گذروندید، اطلاع بدید تا بقیه موارد رو هم ذکر کنم :)
موفق باشید

Alexi
August 29th, 2011, 12:37
ممنون

حالا من از كجا مي تونم اين آموزش ها رو ببينم ؟ ميشه لطف كنيد بگيد ؟ مرسي

Alexi
August 29th, 2011, 15:43
دوستان كسي اطلاع نداره ؟؟

Maya
August 29th, 2011, 16:17
جستجو
با جستجو به بیشتر سوال های خود میرسید

alitalebi
August 29th, 2011, 16:17
در سایت های خود این سرویس دهنده ها معتبرترین آموزش همراه با عکس و ویدئو داده شده میتونید برید ببینید

h.s
August 29th, 2011, 16:29
اکثر چیزها با تجربه به دست میاد. اما پیشنهاد می کنم برای مدیریت سرور حداقل 2 تا کتاب بخونید.

GolestanDesign
August 29th, 2011, 16:48
سلام دوست عزیز.

ببین عزیزم، ساخت یک وب سایت با ارائه خدمات سرور (هاستینگ، ثبت دامین، فروش vps، فروش رسیلر و ...) نیاز به دانش تخصصی خاص خودش رو داره! مخصوصا با شرایط کنونی بازار اینترنت که به راحتی میشه گفت تعداد فروشگاه های هاستینگ داره از تعداد سایت های خریدار هاست بالا میزنه!!!

:d

پس توی این رقابت مطمئنا کسی موفق تر است (سود بیشتری خواهد برد) که خدمات بهتری را ارائه دهد! خدمات بهتر هم در گرو دانش فنی است!!!
اما حرف من و دوستان بر این نیست که حتما هر کسی که سایت خدمات سرور زده 12 ماه درس و مشق سروری خونده!!! خود من و خیلی از همکاران من که در فروش سرور فعالیت دارند دانش خود را به صورت دیمی و تجربی آموخته اند!

خود بنده نزدیک به 1 سال و نیم پیش، فروش هاست رو آغاز کردم. ابتدا واقعا هیچی از هاست نمی دونستم و زمانی که به صفحه تیکت های whmc میرفتم واقعا از دیدن مشکلات دوستانم ( دوستانم نه کاربرانم! ) غمگین می شدم!
اما به مرور زمان با استفاده از دو دوست خوبم یعنی "گوگل سرچ" و "گوگل ترنسلیت" اکنون خدماتی ارائه می دم که هنوز یک شاکی از 250 هاستی که ساپورت می کنم ندیده ام!

پس نتیجه گیری:
با دانش سرور و آشنایی با شبکات می توانید این علم را به صورت پایه ای و تخصصی بیاموزید. البته این بدان معنا نیست که بدون اون درس ها نشه یک نمایندگی هاستین لینوکس رو ساخت!!!

( در صورتی که واقعا مصر به ادامه ی فعالیت در فروش سرور هستید، اعلام کنید تا موارد مورد نیاز را برای ارائه یک وب سایت فروش هاست اعلام کنیم )

سوالی بود در خدمتیم.
یا علی

Alexi
August 29th, 2011, 22:23
ممنون جايي نيست كه به صورت حضوري تدريس كنه ؟

Maya
August 29th, 2011, 22:57
ممنون جايي نيست كه به صورت حضوري تدريس كنه ؟

ما هستیم ولی هزینه دریافت میکنیم

Alexi
August 29th, 2011, 23:00
شما كجا هستين ؟