PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد نام شرکت

tmfar
August 28th, 2011, 22:05
سلام دوستان

می خواستم یه شرکت ثبت کنم (خدمات برنامه نویسی - هاستینگ و سرور و ...) پیشنهادی برای انتخاب اسم شرکت دارین ؟

در ضمن من یکی از اعضای تیمم قراره یه ده 7-8 نفری باشیم به نظرتون چطور شرکتی ثبت کنم که هم هزینش کم باشه هم دارایی و هزینه های مربوط به شرکت کم باشه هم اینکه همه 8 نفر اسمشون باشه

bepad
August 28th, 2011, 22:11
سلام
شرکت 8 نفری که نمیشه ثبت کرد(یا من ندیدم)اما باید کل شرکت متعلق به حداکثر فکر کنم 2 نفر باشه بعد هم دوست عزیز پیشنهاد میکنم کمی تحقیق کنید هاستینگ نمیتونه حقوق 10 نفرو بده#:-s

موفق باشید

pardishosting
August 28th, 2011, 22:13
شرکت حداقلش 2 نفر است. ولی معمولا برای 8 نفر تعاونی می زنند.

daftari
August 28th, 2011, 22:50
سلام

حرف دوستمون درسته حداقل افراد برای ثبت شرکت 2 نفر هست که به تعداد بالا هم میرسن اگر بخواید مسئولیت محدود به ثبت برسانید باید یک نفر مدیر عامل و دیگری رییس هییت مدیره بشه و ما بقی اعضای هیبت مدیره ولی اوصلا برای اینگونه تعداد افراد تعاونی یا سهامی خاص ثبت میکنند البته من شنیدم جدیدا هر مبلیغی که شما برای سرمایه شرکت قید کنید باید همان مبلغ در حساب شرکت وازیز شده باشد البته این برای شرکت های سهامی خاص هست .. بعدشم اگر شما هر چی اسم هم انتخاب کنید بیشتر اوقات خوده اداره ثبت اسم شما رو باز عوض میکنه چون 2 کلمه از اسم شرکتی هم نام شرکت دیگر باشد باید کل اسم متفاوت باشد البته این قانون تو تهران هست و خیلیییییییی روش حساس هستند و باید در ضمن 4 سیلابی باشه اسمی که انتخاب میکنید .

موفق باشید

behsaman
August 28th, 2011, 22:53
دقیقا شما برای اینکه همتون از حقوق یکسانی برخوردار باشید باید شرکت تعاونی ثبت کنید.
شرکت سهامی خاص میتونه تا 3 نفر هیئت موسس و تا 5 نفر هیئت مدیره داشته باشه.
بقیه هم میتونن سهامدار باشن. ولی خوب سهامدار به اندازه هیئت مدیره برش نداره

tmfar
August 29th, 2011, 02:33
من نمی خوام حقوق به کسی بدم میخواهیم با هم یه شرکت بزنیم البته تعاونی من تحقیق کردم هزینه هاش زیاده، اصلاً مهم نیست سهامدار یا عضو هیات مدیره مهم اینه که اسمشون شرکت باشه و باهم کار کنیم پس دوستان سهامی خاص روپیشنهاد میکنین ؟ چون اینطوری میشه 8 نفر رو جا داد (هیات مدیره)

alitalebi
August 29th, 2011, 02:56
" ده داده"

tmfar
August 29th, 2011, 14:09
دوستان کسی نظری نداشت؟

akbari
August 29th, 2011, 15:15
شرکت 2 نفره میشود مسئولیت محدود
ولی اگر دوستمون فرمودند 8 نفر هستند باید سهامی خاص ثبت کنند

alitalebi
August 29th, 2011, 15:23
این بنده خدا از دوستان تقاضای نام کرده بعد همه گیر دادید به تعداد کسانی که میخوان شرکت رو ثبت کنند ؟
من میگم اونجا رو ببین شما میگی چرا نوک انگشتت سیاهه ؟

akbari
August 29th, 2011, 16:33
این بنده خدا از دوستان تقاضای نام کرده بعد همه گیر دادید به تعداد کسانی که میخوان شرکت رو ثبت کنند ؟
من میگم اونجا رو ببین شما میگی چرا نوک انگشتت سیاهه ؟
جواب

در ضمن من یکی از اعضای تیمم قراره یه ده 7-8 نفری باشیم به نظرتون چطور شرکتی ثبت کنم که هم هزینش کم باشه هم دارایی و هزینه های مربوط به شرکت کم باشه هم اینکه همه 8 نفر اسمشون باشه