PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد netrackservers.com

mehdi24
August 20th, 2009, 05:20
دوستان کسی از www.netrackservers.com سرور داره ؟
واقعا پورت 100مگ و پهنای باند نامحدود میده؟
قیمتش که خیلی خوبه

Aria
October 13th, 2009, 22:14
سلام.

من یک سرور اختصاصی و یک VPS از این شرکت خریده بودم.

از نظر سرعت بد نبود ولی چندین بار به مدت طولانی شبکه قطع می شد و از اونجایی که کل این شرکت توسط دو نفر اداره میشه، در واقع قابل اعتماد نیست چون پشتیبانی بسیار ضعیف هست.

برای مثال، برای اضافه کردن یک IP اضافه، 3 روز طول کشید تا تیکت من رو جواب بدن، اونم در روزهای رسمی کاری در کشور آمریکا.

ولی یکی از تنها شرکت هایی هست که VPS های تحت Virtouzzo ویندوز داره و فرایند V_P-N رو هم مجاز کرده.

دقیقاً سرور و VPS ای که ازشون داشتم، تنها برای V*P_N بود و از این نظر خیلی خوبن. اگر کارتون حساس نباشه.

با تشکر.

Sajad
October 13th, 2009, 22:20
اين تاپيك مال چندين ماه پيش بود و صاحاب تاپيك هم از اين انجمن خدافظي كرد و رفت.
با اين حال انشالا مورد استفاده ديگر دوستان قرار بگيره.

Aria
October 13th, 2009, 22:22
سلام.

متوجه تاریخ تاپیک بودم و از اونجایی که اینجا "انجمن" نام داره و پاسخی به این تاپیک داده نشده بود، من پاسخ را برای جمع گزاشتم.

هدف ارائه اطلاعات و تجربیات هست، درسته ؟!

با تشکر.

Sajad
October 13th, 2009, 22:36
سلام.

متوجه تاریخ تاپیک بودم و از اونجایی که اینجا "انجمن" نام داره و پاسخی به این تاپیک داده نشده بود، من پاسخ را برای جمع گزاشتم.

هدف ارائه اطلاعات و تجربیات هست، درسته ؟!

با تشکر.

با اين حال انشالا مورد استفاده ديگر دوستان قرار بگيره.

موفق باشيد.

Sajad
October 13th, 2009, 22:48
ولی یکی از تنها شرکت هایی هست که VPS های تحت Virtouzzo ویندوز داره و فرایند V_P-N رو هم مجاز کرده.

دقیقاً سرور و VPS ای که ازشون داشتم، تنها برای V*P_N بود و از این نظر خیلی خوبن. اگر کارتون حساس نباشه.

با تشکر.

من باهاشون صحبت كردم گفتند با راه اندازي vpn مشكل ندارند اما vpn روي سرورهاشون بدرستي اجرا نخواهد شد و خودش گفت من بهت پيشنهاد نميكنم بگيري !
شما راه حل خاصي داشتي؟
يا روند كاري اونا تغيير كرده؟

Aria
October 13th, 2009, 22:50
من باهاشون صحبت كردم گفتند با راه اندازي vpn مشكل ندارند اما vpn روي سرورهاشون بدرستي اجرا نخواهد شد و خودش گفت من بهت پيشنهاد نميكنم بگيري !
شما راه حل خاصي داشتي؟
يا روند كاري اونا تغيير كرده؟

سلام.

خیر قربان، به من هم همینا رو گفتند. یکم پولکی هستند، تلاش می کنند که سرور اختصاصی بگیرید ;)

در هر حال اگر خواستی ازشون VPS بگیری، بهم ایمیل بزن، خودم برات config می کنم.

مشکلی نداره، مثل ساعت کار می کنه، البته اگر مشکل شبکه رو حل کرده باشند، در حد V_P-N سرور، خیلی خوبه.

با تشکر.