PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش هارد

saeed.spore
August 28th, 2011, 09:32
سلام دوستان کسی میدونه چطور میشه هارد را حجمشا افزایش بدیم
من هارد نمی خوام اضافه کنم چون الان یک کنرل پنل پلاسک روشه و همین طور 300 گیگ اطلاعات
خدا وکیلی کمک کنید
:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

Warez-Host.IR
August 28th, 2011, 09:38
سلام
شما حجم هادیسک سرورمجازی را نمی تونید افزایش بدید
باید یک هارد جدید به سرور اضافه کنید

موفق باشید

Xfise
August 28th, 2011, 10:44
سلام
شما حجم هادیسک سرورمجازی را نمی تونید افزایش بدید
باید یک هارد جدید به سرور اضافه کنید

موفق باشید
با سلام
من حرف شما را قبول ندارم چون این کار شدنی هست ولی اونی که شما میگید باید یه هارد جدید اضافه کرد راه اسانتری هست :) که فکر نکنم به درد این دوستمون بخوره

Warez-Host.IR
August 28th, 2011, 11:57
با سلام
من حرف شما را قبول ندارم چون این کار شدنی هست ولی اونی که شما میگید باید یه هارد جدید اضافه کرد راه اسانتری هست :) که فکر نکنم به درد این دوستمون بخوره
سلام
اگر شدنی هست به ما هم توضیح بدید تا بیشتر بدونیم
شما فرض کنید که ما یک سرورمجازی لینوکس داریم و با یک کنترل پنل مثل سی پنل یا دایرکت ادمین یا ....
این هاردیسک را شما به چه روشی میخواین مثلاً از حجم 50 گیگ به 150 گیگ افزایش بدید ؟؟ یا یک هارد 100 گیگ را به 30 گیگ کاهش بدید
من هنوز چنین چیزی مشاهده نکردم , اگر هست و شما اطلاع دارید ممنون میشم به ما آموزش بدید تا به دانسته هامون اضافه بشه

Xfise
August 28th, 2011, 14:48
سلام
اگر شدنی هست به ما هم توضیح بدید تا بیشتر بدونیم
شما فرض کنید که ما یک سرورمجازی لینوکس داریم و با یک کنترل پنل مثل سی پنل یا دایرکت ادمین یا ....
این هاردیسک را شما به چه روشی میخواین مثلاً از حجم 50 گیگ به 150 گیگ افزایش بدید ؟؟ یا یک هارد 100 گیگ را به 30 گیگ کاهش بدید
من هنوز چنین چیزی مشاهده نکردم , اگر هست و شما اطلاع دارید ممنون میشم به ما آموزش بدید تا به دانسته هامون اضافه بشه

دوست عزیز این دوستمون گفتند پلسک من فک کنم سیستمشون ویندوزه !!
افزایش هاردم خوب با مجازی ساز میری هارد را ادیت میکنی بعدش توی خود ویندوز به صورت آن پارتیشن هست که میتونی با نرمافزارهی پارتیشن بمدی ریسایز کنی و یا حتی تو محیط کامند میشه extend کرد

saeed.spore
August 29th, 2011, 14:14
دوست عزیز این دوستمون گفتند پلسک من فک کنم سیستمشون ویندوزه !!
افزایش هاردم خوب با مجازی ساز میری هارد را ادیت میکنی بعدش توی خود ویندوز به صورت آن پارتیشن هست که میتونی با نرمافزارهی پارتیشن بمدی ریسایز کنی و یا حتی تو محیط کامند میشه extend کرد
عزیز من پلسک نصب کردم می خواستم هارد اضافه کنم می خواستم اگه هارد اضافه کنم کارش حل می شه بعد آدرس درایو اضافه کنم
اگه هم نمیشه می خواستم بدونه این که فایلام پاک بشه این کارا حل کنم

Xfise
August 29th, 2011, 14:46
عزیز من پلسک نصب کردم می خواستم هارد اضافه کنم می خواستم اگه هارد اضافه کنم کارش حل می شه بعد آدرس درایو اضافه کنم
اگه هم نمیشه می خواستم بدونه این که فایلام پاک بشه این کارا حل کنم
دوست عزیز با اون کاری که گفتم حجم همون پارتیشنی که توش پلسک هست زیاد میشه بدون از دست دادن اطلاعات

saeed.spore
August 29th, 2011, 15:24
دوست عزیز با اون کاری که گفتم حجم همون پارتیشنی که توش پلسک هست زیاد میشه بدون از دست دادن اطلاعات
می شه دقیق راهنمایی کنید مخوام کاره این بنده خدا را راه بندازم
:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Xfise
August 29th, 2011, 18:13
می شه دقیق راهنمایی کنید مخوام کاره این بنده خدا را راه بندازم
:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*
ببین توی مجازی ساز اول همون هاردی که دارند را تغییر بده و حجمش را زیاد کن به هر مقداری که میخوای بعد اکی کن و وی پی اس را ریست بده
بعد برو تو وی پی اس و بعدش با کامند اگه بلدی "اگه نه اصلا طرفش نرو " اکستند کن
یا با نرم افزار هایی که هست حجم پارتیشن را ریسایز کن
تمام

saeed.spore
August 29th, 2011, 20:05
ببین توی مجازی ساز اول همون هاردی که دارند را تغییر بده و حجمش را زیاد کن به هر مقداری که میخوای بعد اکی کن و وی پی اس را ریست بده
بعد برو تو وی پی اس و بعدش با کامند اگه بلدی "اگه نه اصلا طرفش نرو " اکستند کن
یا با نرم افزار هایی که هست حجم پارتیشن را ریسایز کن
تمام
به خدا من می خواستم اون قبلی را تغییر بدم اما مشکل اینجاست نمیشه قفل شده نمیشه دستش بزنیم :109:

Xfise
August 29th, 2011, 20:27
به خدا من می خواستم اون قبلی را تغییر بدم اما مشکل اینجاست نمیشه قفل شده نمیشه دستش بزنیم :109:

مجازی سازتون چیه وی پی اس رو خاموش کن بعدش تغییر بده

saeed.spore
August 30th, 2011, 10:54
مجازی سازتون چیه وی پی اس رو خاموش کن بعدش تغییر بده
مجازی سازم vmware اما من خاموش کردم ولی هرچی می خوام دست تو هارد ببریم نمشه فقط اجازه می ده من فقط هارد کنارش اضافه کنم

Xfise
August 30th, 2011, 10:58
مجازی سازم vmware اما من خاموش کردم ولی هرچی می خوام دست تو هارد ببریم نمشه فقط اجازه می ده من فقط هارد کنارش اضافه کنم

من خودم بارها این کار رو کردم اگه خواستی مشخصات سرور رو برام بفرست ببینمش !!

saeed.spore
August 30th, 2011, 19:01
من خودم بارها این کار رو کردم اگه خواستی مشخصات سرور رو برام بفرست ببینمش !!
خوب آقا اگه میشه خوب یا آوزش تصویری بزرا همه اینجا ازش استفاده کنند

Xfise
August 30th, 2011, 19:21
دوست عزیز مراحلش همین هایی هست که بهتون گفتم اما شما میگید اصلا نمیتونید هارد را ادیت کنید نمیدونم مشکل شما دقیقا کجاست !!!!!!!!!!!

taghi.karimi
September 4th, 2011, 14:32

عزیز شما قبل از این اصلا VPSi را ادیت دادید؟
بدید به یه شخص معتمد براتون چک کنه!
یا بدید به کسی که ازش خریداری کردید!
موفق باشید!