PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : persianregister.ir

Yalan
August 26th, 2011, 19:34
درود

دوستان سایت persianregister.ir چه جوری پرداخت میکنه ؟ من دامنه مورد نظر رو در پنل نیک دات آی آر ثبت کردم ( رزرو کردم ) حالا چه جوری میتونم با استفاده از این سایت پرداخت کنم ؟

mohsen1
August 26th, 2011, 19:36
فقط کافیه رابط های مجاز رو بر روی همه تنظیم کنید.
نیاز به انتخاب دامنه در پنلتون نیست و حذفش کنید.
تو خود سایت کامل توضیح داده!!!

Yalan
August 26th, 2011, 19:43
اگه من بزنم همه یعنی صاحب امتیاز و .... سایت پرشین رجیستر میشه ؟

mohsen1
August 26th, 2011, 19:50
خیر
شما هستید...

Yalan
August 26th, 2011, 19:55
بعد اون وقت پنل دامین کجا میشه ؟

agarb98
August 26th, 2011, 20:07
پنل همونی هست که به نام شماست

Yalan
August 27th, 2011, 20:33
خب من انجام دادم دوستان رابط فنی رو زد MohammadHossein Fakhraei باید ایشون باشن ؟ کلا رابط فنی چیکار میکنه ؟

s.w.a.t
August 27th, 2011, 21:00
خیر دوست عزیز فقط شما رابط مالی را اونی که تو سایت پرشین رجیستر گفته قرار میدید!
همین تمام شد رفت!

saeedxxx
December 23rd, 2011, 20:42
من امروز حواسم نبود و ابتدا دامنه رو تو پنلم ثبت کردم و بعد تو اینجا سفارش دادم... که ارور داد... اما موجودی رو کم کرد... زده بود که به زودی یه ایمیل حاوی علت خطا برات ارسال میشه ولی از صبح تا حالا هیچی نیومده :| مبلغی که به اشتباه کسر شده هم برنگشته...

به ایمیل مدیر هم هرچه قدر ایمیل میدم جواب نمیده... چه کنم؟

ali2k
December 24th, 2011, 01:14
رسیدگی می کنه :) یکمی صبر کنید جواب میده :)

delta
December 24th, 2011, 01:28
درست تر و پاک تر از تیم ممد فخرایی و رضا گیرت نمیاد..صبر کن جواب میده..

RezaFH
December 24th, 2011, 01:36
من امروز حواسم نبود و ابتدا دامنه رو تو پنلم ثبت کردم و بعد تو اینجا سفارش دادم... که ارور داد... اما موجودی رو کم کرد... زده بود که به زودی یه ایمیل حاوی علت خطا برات ارسال میشه ولی از صبح تا حالا هیچی نیومده :| مبلغی که به اشتباه کسر شده هم برنگشته...

به ایمیل مدیر هم هرچه قدر ایمیل میدم جواب نمیده... چه کنم؟

با سلام خدمت شما
دوست عزیز، لطفا ایمیلی که باهاش توی پرشین رجیستر ثبت نام کردید + دامنه ای که خطا داده رو برای بنده ایمیل کنید تا مورد بررسی بشه.

Rezafh@ariawebco.net

موفق باشید

پی نوشت : از لطفی که دوستان به ما دارند هم بی نهایت تشکر میکنم :)