PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی برای nttac از کجا بگیرم

mahdian
August 26th, 2011, 19:13
سلام

سرور اختصاصی برای nttac از کجا بگیرم

با تشکر

the_coder
August 26th, 2011, 19:19
سلام
میشه بیشتر توضیح بدید؟
از هر دیتاسنتری و هر لوکیشنی دوست دارید می تونید بگیرید (بجز ایران)

goldcom
August 26th, 2011, 19:22
معمولا براي اين برنامه از سرور مجازي استفاده ميشه نه سرور اختصاصي :)

mahdian
August 26th, 2011, 19:36
ممنون از پاسخ

من vps دارم ولی دیگه جواب نمیده
کاربرام زیاد شدن و سرور ریست میشه

MagicVps.Com
August 26th, 2011, 19:36
معمولا براي اين برنامه از سرور مجازي استفاده ميشه نه سرور اختصاصي :)

ماشاله که شما توی کار سرور هستی چرا این حرف بزنی مگر نمیشه روی سرور اختصاصی ویندوز داشت که روی ویندوز نصب کرد یعنی فکرکردین فقط روی سرور مجاز ی میشه

the_coder
August 26th, 2011, 19:38
ممنون از پاسخ

من vps دارم ولی دیگه جواب نمیده
کاربرام زیاد شدن و سرور ریست میشه
این مشکل که می گید میتونه علت های زیادی داشته باشه
به هر حال 2 یا 3 وی پی اس بگیرید باز از نظر اقتصادی به صرفه تره برای شما

mahdian
August 26th, 2011, 19:40
فکر کنم سرور اختصاصی بهتر باشه

دوستان کجارو پیشنهاد میدن ؟

از آلمان باشه بهتر

alborzhost
August 26th, 2011, 19:45
سلام

هلند پیشنهاد میدم ! از world stream
هم کیفیتش مناسبه و هم اینکه ارزون هستش.

mahdian
August 26th, 2011, 19:48
hetzner.de ???

the_coder
August 26th, 2011, 19:49
پیشنهاد می کنم ویندوز رو مستقیما نصب نکنید روی سرور و اول یک مجازی ساز نصب کنید و بعد سرور مجازی بسازید و از اون استفاده کنید (1-به خاطر صرفه جویی در هزینه 2-نعویض ایپی که احتمالا لازمتون میشه)
از المان معمولا دوستان از :
hetznet (برای مجازی سازی باید هزینه بدید و خرید باید غیر مستقیم باشه مگر اینکه ویزا کارت به نام خودتون داشته باشید)
velia (باید قبل از خرید شرط شه که ای پی از این رنج : 85.195.85.... نباشه )
تهیه می کنند

Maya
August 26th, 2011, 19:50
Singlehop برای این کار مناسب است
Xlhost هم همینطور

the_coder
August 26th, 2011, 19:51
سلام

هلند پیشنهاد میدم ! از world stream
هم کیفیتش مناسبه و هم اینکه ارزون هستش.
world stream دیتاسنتر خوبی هست
اما اینکه فقط 120 دقیقه مهلت جواب به ایبیوز مبده یکم ازار دهندست

alborzhost
August 26th, 2011, 19:52
hetzner.de ???
WorldStream - Internet Solutions (http://www.worldstream.nl)

mahdian
August 26th, 2011, 19:55
سرویس های hetzner.de فکر کنم بهتر باشه

دوستان تائید می کنید ؟

نرم افزار دیگه ای نیست جایگزین nttac کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

the_coder
August 26th, 2011, 19:58
سرویس های hetzner.de فکر کنم بهتر باشه

دوستان تائید می کنید ؟

نرم افزار دیگه ای نیست جایگزین nttac کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
ویژگی hetzner رو در پست قبلی گفتم
اگر می خواید حتما ویندوز باشه بهتره از همین accounting استفاده کنید

mahdian
August 26th, 2011, 20:01
نه ، اجباری به ویندوز بودن نیست ، نرم افزار بهتری هست برای این کار ؟

the_coder
August 26th, 2011, 20:10
نه ، اجباری به ویندوز بودن نیست ، نرم افزار بهتری هست برای این کار ؟
از میکروتیک هم می تونید استفاده کنید

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

اگرم بخواید داخل hetzner پول مربوط به کارت شبکه و مجازی سازی رو ندید می تونید از مجازی ساز Proxmox استفاده کنید

mahdian
August 26th, 2011, 20:15
کانفیگ کردن میکروتیک چه جوریاست ؟

مزایاش چیه نسبت به nttac ?

میشه با خوندن doc کانفیگ کرد ؟

the_coder
August 26th, 2011, 20:34
کانفیگ کردن میکروتیک چه جوریاست ؟

مزایاش چیه نسبت به nttac ?

میشه با خوندن doc کانفیگ کرد ؟
کانفیگش رو می تونید بدید کسه دیگه انجام بده
نمی دونم از روی doc بتونید یا نه (نمیدونم برای کاری که می خواید انجام بدید Doc مناسب گیرتون بیاد یا نه)
مقایسه این دو تا مثل مقایسه سوییچ و روتر هست و خیلی مفصله و اصلا اینجا نمیشه مقایسه کرد اما شاید این ها به درد شما بخوره:
مستقل نصب میشه (مثل nttac نیست که احتیاج به سیستم عامل ویندوز داشته باشه و خود میکروتیک سیستم عامل هست)
مصرفش از منابع سرور پایینه (نسبت به ویندوز)
مدیریت و کنترل Abuse ها داخلش راحت تره
و......

mahdian
August 26th, 2011, 20:40
ممنون دوست عزیز

یعنی باید وقتی سرور رو گرفتم سیستم عامل میکروتیک رو روش نصب کنم ؟

از کجا باید دانلود کنم ؟

مجانیه ؟

AfaghData
August 26th, 2011, 20:45
میکروتیک به شما پیشنهاد نمیشه چون انتقال کاربرها کار بسیار دشواری هست ، مگر اینکه سرویس فعلی میکروتیک باشه!

the_coder
August 26th, 2011, 21:20
ممنون دوست عزیز

یعنی باید وقتی سرور رو گرفتم سیستم عامل میکروتیک رو روش نصب کنم ؟

از کجا باید دانلود کنم ؟

مجانیه ؟
خیر مجانی نیست
باید مجازی سازی کنید و روی اون میکروتیک رو نصب کنید (فکر کنم لینک دانلود و آموزش کرک کردنش توی انجمن باشه - جستجو کنید به نتیجه میرسید)

iNicz.Com
August 26th, 2011, 22:46
ما از عامل های فروش سرور از هتزنر هستیم. هتزنر دیتانستر عالی هستش و کافیه پورت ها رو خوب ببندید . البته اینجا لیسانس ویندوز برای سرور اختصاصی گرونه و از اونجا که دوستان میگن نصب مجازی سازی اینجا گرونه . این صحیح نیست . شما که نمی خواهین بیشتر از 4 سرور مجازی بسازید ، در نتیجه virtual box رو براتون رایگان نصب میکنیم , و به راحتی هر سرور مجازی که خواستید رو میتونید بسازید. در مورد اینکه که میگید کم میارید ،تو سرور های مورد استفاده nttac که *vp راه اندازی میکنید . بیشتر پورت سرور و پهنای باند مورد استفاده قرار میگیره که اگه باز کم اورد میتونید پورت 1 گیگ بگیرید.

موفق باشید

httpserver
August 26th, 2011, 22:51
Velia عالیه اما یه سری Range داره که نمی‌شه بهشون ریموت زد.

85.195.85.aaa

the_coder
August 26th, 2011, 23:27
ما از عامل های فروش سرور از هتزنر هستیم. هتزنر دیتانستر عالی هستش و کافیه پورت ها رو خوب ببندید . البته اینجا لیسانس ویندوز برای سرور اختصاصی گرونه و از اونجا که دوستان میگن نصب مجازی سازی اینجا گرونه . این صحیح نیست . شما که نمی خواهین بیشتر از 4 سرور مجازی بسازید ، در نتیجه virtual box رو براتون رایگان نصب میکنیم , و به راحتی هر سرور مجازی که خواستید رو میتونید بسازید. در مورد اینکه که میگید کم میارید ،تو سرور های مورد استفاده nttac که *vp راه اندازی میکنید . بیشتر پورت سرور و پهنای باند مورد استفاده قرار میگیره که اگه باز کم اورد میتونید پورت 1 گیگ بگیرید.

موفق باشید
سلام
مجازی سازی برای سیستم عامل هایی که احتیاج به کارت شبکه دارند (مثل vmware esxi) گرونه و هزینه داره اما مجازی سازی های مثل proxmox و... رایگانه و می تونید راحت نصب کنید و حرف های اقا هادی کاملا درسته

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

Velia عالیه اما یه سری Range داره که نمی‌شه بهشون ریموت زد.

85.195.85.aaa
سلام
باهاش صحبت کنید که ایران هستید از رنج 95.195.93..... بهتون میده (کامل در جریان مشکل هست)

iNicz.Com
August 26th, 2011, 23:32
سلام
مجازی سازی برای سیستم عامل هایی که احتیاج به کارت شبکه دارند (مثل vmware esxi) گرونه و هزینه داره اما مجازی سازی های مثل proxmox و... رایگانه و می تونید راحت نصب کنید

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

ایشون نمی خوان که سرور مجازی بفروشند که بخوان بیخودی هزینه اضافی بدن. یه خورده اطلاعاتشون زیاد باشه . بهتره !! virtual box رایگان و خیلی مشابه vmware هستش.جابه که دوستان اول میگن هزینه داره بعد میان اصلاح میکنند. خوب نیست اطلاعات کامل به کاربر داده بشه ؟

the_coder
August 26th, 2011, 23:38
ایشون نمی خوان که سرور مجازی بفروشند که بخوان بیخودی هزینه اضافی بدن. یه خورده اطلاعاتشون زیاد باشه . بهتره !! virtual box رایگان و خیلی مشابه vmware هستش.جابه که دوستان اول میگن هزینه داره بعد میان اصلاح میکنند. خوب نیست اطلاعات کامل به کاربر داده بشه ؟
پست شماره 17 :

اگرم بخواید داخل hetzner پول مربوط به کارت شبکه و مجازی سازی رو ندید می تونید از مجازی ساز Proxmox استفاده کنید بله ایشون بهتره هزینه کارت شبکه ندن که در پست 17 هم گفتم
کامل پست هارو خونده باشید میفهمید که اطلاعات غلطی داده نشده و چیزی رو هم تکذیب نکردم
من نمیدونم چرا هر بحثی مطرح میشه شما سریع جبهه می گیرید

iNicz.Com
August 26th, 2011, 23:43
پست شماره 17 :

بله ایشون بهتره هزینه کارت شبکه ندن که در پست 17 هم گفتم
کامل پست هارو خونده باشید میفهمید که اطلاعات غلطی داده نشده
من نمیدونم چرا هر بحثی مطرح میشه شما سریع جبهه می گیرید
من اسمی از شما بردم ؟؟!! حرف هام کلی بود و شما چرا به خودتی میگیری ؟ شما اگه تو پست 17 گفتید چرا دوباره تو پست 25 تکرار میکنید ! به هر حال جای بحثی نیست و تاپیک دوستومن رو به بحث نکشید.

m_dg_farari
August 26th, 2011, 23:52
امین جان کلا زیاد حرص نخور... تو فروم یه سرچی بکن :) اصولا هرجا که این آقا حضور داشته باشه محاله که یه جنگ به پا نکرده باشه :) شما خودتو درگیر چنین افرادی نکن!!

the_coder
August 26th, 2011, 23:52

من اسمی از شما بردم ؟؟!! حرف هام کلی بود و شما چرا به خودتی میگیری ؟ شما اگه تو پست 17 گفتید چرا دوباره تو پست 25 تکرار میکنید ! به هر حال جای بحثی نیست و تاپیک دوستومن رو به بحث نکشید.
داخل این تاپیک کسی جز من راجع به مجازی سازی هتزنر صحبتی نکرد پس نمیشه بگید چرا به خودتون می گیرید
علتیم که دوباره تکرار کردم رو هم در پست هاتون بولد کردم(گفتم شاید اون پست رو نخوندید که اینجور گفتید)
بهتره بیش از این بحث به بی راهه کشیده نشه

iNicz.Com
August 27th, 2011, 00:08
امین جان کلا زیاد حرص نخور... تو فروم یه سرچی بکن :) اصولا هرجا که این آقا حضور داشته باشه محاله که یه جنگ به پا نکرده باشه :) شما خودتو درگیر چنین افرادی نکن!!
حق باشما نخود تو این انجمن زیاده . با اینکه من و the_coder (http://www.webhostingtalk.ir/member/8604/) تا حدودی دوست بودیم و دوستانه بحث میکردیم . واقعا متاسفم واسه ادمایی مثل شما که نخود هر اشی هستند و خودشون میخوان رو فرشته نشون بدن . و الان که تشکر the_coder (http://www.webhostingtalk.ir/member/8604/) از شما رو دیدم و ... متاسفم

the_coder
August 27th, 2011, 00:22
حق باشما نخود تو این انجمن زیاده . با اینکه من و the_coder (http://www.webhostingtalk.ir/member/8604/) تا حدودی دوست بودیم و دوستانه بحث میکردیم . واقعا متاسفم واسه ادمایی مثل شما که نخود هر اشی هستند و خودشون میخوان رو فرشته نشون بدن . و الان که تشکر the_coder (http://www.webhostingtalk.ir/member/8604/) از شما رو دیدم و ... متاسفم
هادی جان همه ما تو این انجمن با هم دوستیم ، هیچکسم خدای نکرده قصد توهین به کسی رو نداره
اما نمیدونم چرا یک دفعه میای و جبهه می گیری (داخل چند تاپیک این موضوع رو دیدم)

m_dg_farari
August 27th, 2011, 00:48
امدوارم این پست شما چند ساعتی بمونه تا افراد بیشتری با شما آشنا بشن... :) هیچ نیازی به پاسخ دادن نمیبینم.
فقط یه پیشنهاد دوستانه دارم خدمت شما که حتما این مطالب رو بخونید: فروم (انجمن گفتگو) چیست؟ (http://www.google.com/#hl=en&cp=9&gs_id=r&xhr=t&q=%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85+%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%A A%D8%9F&qe=QzdIRSaGzjcf&qesig=iiRU3Uvd3h-k2eBXMQTEpg&pkc=AFgZ2tlKva-KYjwn4X7oHxWTnF7xsvvJaW_GCjckLk9MX1IJqZn8Eb5ye9ae0 Pg8SjGDDXTpp0pWfJdwEKrMxbqMxWFdxkDIsQ&pf=p&sclient=psy&biw=1366&bih=544&source=hp&pbx=1&oq=%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85+%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8% 9F&aq=0l&aqi=g-l1&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=b62454da27284b07)

iNicz.Com
August 27th, 2011, 01:02
هادی جان همه ما تو این انجمن با هم دوستیم ، هیچکسم خدای نکرده قصد توهین به کسی رو نداره
اما نمیدونم چرا یک دفعه میای و جبهه می گیری (داخل چند تاپیک این موضوع رو دیدم)
ببین من جبه گیری نمیکنم. ولی میخوام این رو یه من بگی که 90% دوستانی که نظر میدن همیشه خرید غیر مستقیم داشتند و یا فقط شنیدن ، ایا نظر این افراد در مورد دیتاسنتر کاملا درسته ؟
من تو این انجمن کاملا رو راست میگم با 3 نفر که یک گروه هستند و .. بحث میکنم. و خودشون هم خوب میدونند کی هستند. ولی m_dg_farari (http://www.webhostingtalk.ir/member/5631/) و چند نفری هستند که من اصلا نمیدونم کی هستند و که هر جا من نظر میدم دوست دارن حرف های بی ربط بزن و اختلاف ایجاد کنند.
m_dg_farari (http://www.webhostingtalk.ir/member/5631/) ، دخالت شما بین گفتکوی منو دوستمون یعنی چه ؟ داشتی تبادل نظر می کردی ؟ یا حرف های های شما مربوط به تاپیک بود ؟ برو خدا روزی تو بده.

m_dg_farari
August 27th, 2011, 01:16
هادی جان عزیز من ، امین هم. من که دعوا ندارم با شما!!!! صرفا چیزی هم اگه گفتم برای پایان دادن قائله بوده!
ولی در کل شما هنوز نمیدونی جداً انجمن گفتگو یعنی چی؟ انجمن گفتگو جایی هست که هر کسی ، هرجا دوستا داشته باشه میتونه پست بده. اگه خلاف باشه مسئول رسیدگیش مدیران هستند. فقط و فقط مدیران. شما مشکلی با پست من داری؟ از دکمه ی تخلف استفاده کن. چرا فشارت میره 4000 ؟
واقعا از واژه هایی استفاده میکنید که شناساننده ی شما به قشر امروزی هستند... نمیشه گفت خوشبختانه باید گفت متاسفانه! شما به عنوان یک ایرانی که "ادعای" فعال بودن در زمینه ی وبهاستینگ رو دارید در خیلی از جاها من جمله پیام خصوصی های همین فروم به عنوان "سمبلی از تمسخر" شناخته میشید بعضا... واقعا باعث تاسفه...!

the_coder
August 27th, 2011, 01:17
وقتی کسی میاد توی انجمن نظری میده و اشتباه میگه ، وظیفه من و شما و همه اعضای این انجمن هست که کاملا محترمانه اشتباه ایشون رو تصحیح کنیم که دیگران در اثر این اشتباه به دردسر نیفتن (و چه یهتر که با یک پیام خصوصی ازشون بخوایم خودشون نصحیح کنن)
نه این که بهش توهین کنیم یا سعی کنیم با حرفامون کوچیکش کنیم (و سعی کنیم با توهین ایشون رو بی سواد و خودمون رو عقل کل و بزرگ نشون بدیم)
این چیزایی که داریم میگیم واسه زمانی هست که اطلاعات غلط داده شه اما توی این تاپیک اطلاعات غلطی داده نشده که شما برخورد کردید

iNicz.Com
August 27th, 2011, 01:55
هادی جان عزیز من ، امین هم. من که دعوا ندارم با شما!!!! صرفا چیزی هم اگه گفتم برای پایان دادن قائله بوده!
ولی در کل شما هنوز نمیدونی جداً انجمن گفتگو یعنی چی؟ انجمن گفتگو جایی هست که هر کسی ، هرجا دوستا داشته باشه میتونه پست بده. اگه خلاف باشه مسئول رسیدگیش مدیران هستند. فقط و فقط مدیران. شما مشکلی با پست من داری؟ از دکمه ی تخلف استفاده کن. چرا فشارت میره 4000 ؟
واقعا از واژه هایی استفاده میکنید که شناساننده ی شما به قشر امروزی هستند... نمیشه گفت خوشبختانه باید گفت متاسفانه! شما به عنوان یک ایرانی که "ادعای" فعال بودن در زمینه ی وبهاستینگ رو دارید در خیلی از جاها من جمله پیام خصوصی های همین فروم به عنوان "سمبلی از تمسخر" شناخته میشید بعضا... واقعا باعث تاسفه...!
چرا اینقدر فکر میکنی که هر چی میگی درسته و اشتباهی تو کار نیست ؟؟؟ فقط 2 پست مفیدت تو این انحمن رو بهم نشون بده !! ادمای ترسو که توان بحث ندارن دکمه تخلف رو میزنن . بیخیال . بحث با شما ها اصلا درست نیست.

m_dg_farari
August 27th, 2011, 02:00
چرا اینقدر فکر میکنی که هر چی میگی درسته و اشتباهی تو کار نیست ؟؟؟ فقط 2 پست مفیدت تو این انحمن رو بهم نشون بده !! ادمای ترسو که توان بحث ندارن دکمه تخلف رو میزنن . بیخیال . بحث با شما ها اصلا درست نیست.
و این است سطح درک نمایش مشخصات: iNicz.Com - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/6381/)

iNicz.Com
August 27th, 2011, 02:16
و این است سطح درک نمایش مشخصات: iNicz.Com - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/6381/)
وقتی نمی دونی نظر نده !! باشه ؟؟؟
وقتی من میبینم یکی کلاه برداری میکنه و یا کارش رو رو میکنم. و این فرد با یکی از مدیر های انجمن دوست صمیمی هستش . میاد ما رو میکنه متخلف و
دلیل: توهین به کاربر یا کاربران سایت

میشه و اسم ما بد میره <):) . من واقعیت رو میگم و بزار به من بگن بد. شما خودت چقدر من رو میشناسی و با من در ازتباط بودی ؟
پشته صحنه چیزهایی اتفاق میفته و ما بحث رو این جا ادامه میدیم . ملت میگن وا .. عجب ...
شب خوش .
از صاحب تاپیک هم معذرت میخوام که یه نظر دادیم و 10 نفر به جای اینکه جواب تاپیک رو بدن تو پست من دخالت کردند.

m_dg_farari
August 27th, 2011, 03:09
وقتی نمی دونی نظر نده !! باشه ؟؟؟
وقتی من میبینم یکی کلاه برداری میکنه و یا کارش رو رو میکنم. و این فرد با یکی از مدیر های انجمن دوست صمیمی هستش . میاد ما رو میکنه متخلف و
دلیل: توهین به کاربر یا کاربران سایت

میشه و اسم ما بد میره <):) . من واقعیت رو میگم و بزار به من بگن بد. شما خودت چقدر من رو میشناسی و با من در ازتباط بودی ؟
پشته صحنه چیزهایی اتفاق میفته و ما بحث رو این جا ادامه میدیم . ملت میگن وا .. عجب ...
شب خوش .
از صاحب تاپیک هم معذرت میخوام که یه نظر دادیم و 10 نفر به جای اینکه جواب تاپیک رو بدن تو پست من دخالت کردند.

خطاب به مدیران: نشینین پیش خودتون بگید اله و بله... خودکرده را تدبیر نیست... وقتی "هرکسی" هرطور عشقش میکشه به همه ی کاربران توهین میکنه و خیلی راحت 24 ثانیه بن میشه و دوباره کارش رو از سر میگه مسلما که فرداش برای مدیر هم احترامی قائل نشه.....

فردی که هنوز در فلسفه ی انجمن هم مونده! پست دادن در یک تاپی رو "دخالت در پست دیگران" میدونه.
اصولا Cleaner فروم جدیدا امیر ع شده. امیر جان پست رو دیلیت نکن بذار یکی از admin ها ببینن.
من رسما خواستار برخورد جدی با چنین افرادی هستم. کسی که هنوز نمیدونه فروم چیه نباید حق فعالیت داشته باشه! اگه واقعا به فکر سایتتون هستین یه فکری به حال چنین افرادی بکنین!

iNicz.Com
August 27th, 2011, 03:10
خطاب به مدیران: نشینین پیش خودتون بگید اله و بله... خودکرده را تدبیر نیست... وقتی "هرکسی" هرطور عشقش میکشه به همه ی کاربران توهین میکنه و خیلی راحت 24 ثانیه بن میشه و دوباره کارش رو از سر میگه مسلما که فرداش برای مدیر هم احترامی قائل نشه.....

فردی که هنوز در فلسفه ی انجمن هم مونده! پست دادن در یک تاپی رو "دخالت در پست دیگران" میدونه.
اصولا Cleaner فروم جدیدا امیر ع شده. امیر جان پست رو دیلیت نکن بذار یکی از admin ها ببینن.
من رسما خواستار برخورد جدی با چنین افرادی هستم. کسی که هنوز نمیدونه فروم چیه نباید حق فعالیت داشته باشه! اگه واقعا به فکر سایتتون هستین یه فکری به حال چنین افرادی بکنین!
خدا شفات بده

Ahoora_SS
August 28th, 2011, 02:26
پیشنهاد دوستانه : برای وی ÷ی ان طرف ورلد استریم نرید که یکی از دوستان جریمه ی تپلی گرفته بودن ( مصرف پهنای باند اضافه! ) در کل 10 ترا باید برای سرور های معمولیش میتونید داشته باشید که خیلی کمه !

asrehosting
August 28th, 2011, 08:35
از دوستان طرف بحث که نه دعوا . یکی شون بزرگی نشون نداد و کوتاه بیاد که این تاپیک هم به فنا نره .
به دوستمون پیشنهاد می دم چندین سرور میکروتیک از چند کشور مختلف بگیره
و با IBSng مولتی شون کنه و می بینه که به راحتی یوزر ها گردشی می شن و مشکلش هم با کمترین هزینه ( زیر 100 تومن 9 حل میشه . )
من دقیقا این کار رو برا یه کاربرام انجام دادم الان 5 سرور میکروتیک ازم داره که توسط آی بی اس مدیریت می شن و هر کدوم تعداد یوزر انلاینش بین 45 تا 60 کاربر هست ( جمعا در حدود 300 کاربر آنلاین )
تا حالا هم مشکلی نداشته !
یه پیشنهاد صادقانه : کلا طرف nttac و ویندوز برا چیز پی ان نرین .

astro.alireza
August 28th, 2011, 08:47
هر موقع از nttac بکشی بیرون منفعته
ویندوز مشکلات زیادی داره که اصلا نباید ازش استفاده کرد. این که شما می گید سرور من stable نیست دلیلش ویندوز بودنه. شما اگه میکروتیک داشتی با همون vps هم مشکلت حل می شد.
مصرف منابع ویندوز به شدت بالاست. رم - سی پی یو و مخصوصا هارد.
من به یوزرهایی که ازم ویندوز می خوان پیشنهاد میکروتیک می کنم با کلی تخفیف! چون هم به نفع منه که منابع سرورم کم مصرف بشه و هم به نفع مشتری که فکر می کنه تو دنیا فقط ویندوزه
بعضی موقع ها همکاران اشتباه بزرگی می کنند و ویندوز روی رم ۱۲۸ یا ۲۵۶ می دن که واقعا خطرناکه. چون ویندوز کمبود رم رو با هارد جبران می کنه و فاتحه هارد سرور خونده می شه.

mahdian
August 28th, 2011, 17:44
سلام به دوستان

ممنون برای جواب ها

من یک vps لینوکس هم دارم

امکان نصب میکروتیک هست روش ؟

خودم می تونم با خوندن doc نصب کنم ؟ یا سخته ؟

کسی اینجا نصب کنه چقدر میگیره ؟

m_dg_farari
August 28th, 2011, 18:51
سلام
خیر امکان نصب میکروتیک نیست... میکروتیک خودش یک سیستم عامل هست! باید مدیر سرور اصلی با OS Reload براتون نصب کنه.
نصبش خیر سخت نیست... کانفیگش کمی دردسر هست...
سرور اختصاصی مال خودتون هست؟ اگه آره مجازی ساز روش نصب هست؟

mahdian
August 28th, 2011, 18:58
من یک vps لینوکس دارم ، نه یک سرور اختصاصی

چون nttac درست سرویس نمیده، دنبال یگ جایگزین هستم

شما سرور اختصاصی برای میکروتیک کجارو پیشنهاد میدید ؟ و چرا ؟
میشه برای گرفتن سرویس بهتر فقط میکروتیک رو روی سرور اختصاصی نصب کرد ؟

m_dg_farari
August 28th, 2011, 19:14
سلام
پس با این تفاسیر امکان نصب میکروتیک رو ندارید...
هرکجا که بتونید سرویس بگیرید خوب هست! فقط باید به پورت سرور و پهنای باند توجه کنید! چون میکروتیک اصلا مصرف منابع نداره همونطور که علیرضا جان گفت! یعنی شما حتی با 1000 یوزر آنلاین هم فقط نزدیک به 30 الی 50 مگابایت رم استفاده میکنید با میکروتیک!
پیشنهاد میکنم خودتون مستقیم سرور اختصاصی نگیرید چون شاید مدیریتش براتون سخت باشه! افت سرعتی که داشتید مسلما در میکروتیک برطرف میشه!

mahdian
August 28th, 2011, 19:26
اگه سرور اختصاصی بگیرم ، دوستان میکروتیک رو کانفیگ می کنند ؟ چقدر میشه ؟ دانشجوئی حساب کنید

mahdian
August 29th, 2011, 00:24
دوستان پاسخ نمیدن ؟

m_dg_farari
August 29th, 2011, 00:28
سلام
سرور اختصاصی که میخوان بگیرین باید روش مجازی ساز نصب بشه. چون به احتمال 99/9% بعدا نیاز به تعویض آی پی پیدا میکنید و همچنین به این نکته هم باید توجه داشته باشید که دیتا سنتر میکروتیک نال شده روی سرور به عنوان سیستم عامل اصلی نصب نمیکنه! مگر اینکه شما کی وی ام بگیرید...
در هر صورت اگر نیاز به راهنمایی تجاری داشتید چون اینجا بخش آموزشی هست اجازه ی بحث تجاری نیست... یا در بخش مربوطه تاپیک بزنید یا با من تماس بگیرید....
ممنون

mahdian
August 29th, 2011, 12:51
سلام

دوستان ovh رو اوکی میدید برای مجازی سازی هم برای میکروتیک و هم برای کارای دیگه و هاست فایل دارای کپی رایت

ممنون میشم دوستان کامل راهنمایی کنند

فکر کنم خود ovh هم مجازی سازی رو انجام بده برام

میشه دوستان بررسی کنند

من این سرور رو میگم

Superplan Best Of dedicated server - OVH (http://www.ovh.co.uk/products/superplan_best_of.xml)

mahdian
August 30th, 2011, 01:29
از دوستانننننننننننننننننننن نننننن کسی نیست ؟؟؟؟؟

WorldData.IR
September 3rd, 2011, 13:39
بستگی دار از کجا بخواین سرویس بدید اما به جای یک سرور اختصاصی چند سرور مجازی بهتر عمل می کنه

mahdian
September 3rd, 2011, 15:23
سلام

دوستان کجارو پیشنهاد میدن ؟

رو اوکی میدید برای مجازی سازی هم برای میکروتیک و هم برای کارای دیگه و هاست فایل دارای کپی رایت

فکر کنم خود ovh هم مجازی سازی رو انجام بده برام

من این سرور رو میگم

Superplan Best Of dedicated server - OVH

ممنون