PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش شارژ ایرانسل با قیمت باور نکردنی !

1sharj
August 26th, 2011, 16:02
سلام دوستان.

مقداری شارژ به خاطر انجام یه سری خدمات(کانفیگ های مختلف) به شمارم اضافه شده.میخوام کم کم این شاژ رو بفروشم قیمتی زیر کف بازار در نظر گرفتم

نکته 1: شارژ رو بصورت خط به خط بهتون انتقال میدم

نکته 2: درگاه پرداخت زرین پال داریم و میتوانید براحتی با کارتهای عضو شتاب پرداختتون رو انجام بدید(بدون هیچ کارمزدی)

نکته 3: 1000 تومان اعتبار رو 850 تومان و 2000 تومان اعتبار رو 1600 تومان و 5000 تومان اعتبار رو 4000 تومان براتون حساب میکنم

نکته 4: کلیه سفارش ها از ساعت 14:30 دقیقه به بعد انجام خواهند شد

نکته 5: فروش محدود هست

کسانیکه که مایل هستند اعلام کنند تا لینک درگاه رو براشون پخ کنم

baghebahar
August 26th, 2011, 16:33
سلام دوستان.

مقداری شارژ به خاطر انجام یه سری خدمات(کانفیگ های مختلف) به شمارم اضافه شده.میخوام کم کم این شاژ رو بفروشم قیمتی زیر کف بازار در نظر گرفتم

نکته 2: درگاه پرداخت زرین پال داریم و میتوانید براحتی با کارتهای عضو شتاب پرداختتون رو انجام بدید(بدون هیچ کارمزدی)

نکته 3: 1000 تومان اعتبار رو 850 تومان و 2000 تومان اعتبار رو 1600 تومان و 5000 تومان اعتبار رو 4000 تومان براتون حساب میکنم

سلام
چه لزومی داره پ*خ کنید-لینک بزارید همینجا و چند ساعت یه بار اعلام کنید مثلا 4000 تومن دیگه مونده......
فکر کنم این روش بهتر باشه

1sharj
August 26th, 2011, 16:36
سلام
چه لزومی داره پ*خ کنید-لینک بزارید همینجا و چند ساعت یه بار اعلام کنید مثلا 4000 تومن دیگه مونده......
فکر کنم این روش بهتر باشه
سلام

با توجه به اینکه فروش بصورت محدود هست به نظر پ خ بهتر از قرار دادن مستقیم لینک باشه

shervin114
August 26th, 2011, 16:56
سلام دوستان.

همیشه گفتم که این جور شارژها خرید و فروشش دردسره . به 2 دلیل .

1 - عاقلانه نیست برای انجام کاری از مشتری شارژ بگیرم . مگر بخاطر ترس از شناسایی و .... . که اون هم با داشتن کد شارژ و سریال شارژ ، میتونند بفهمند روی کدوم خط شارژ شده و به کدوم خط انتقال پیدا کرده .

2 - کدوم آدم عاقلی هزینه ای که گرفته ( بصورت شارژ و یا بصورت نقدی ) با قیمت خیلی پائین میفروشه . مگر اینکه بادآورده باشه .
دوستانی که میخرند مواظب باشند ، فکر نکنند 1000 تومن شارژ هست و .... گاهی کسی به خاطر سهل انگاری پاش ( با یک خط اعتباری 50000 ریالی ) به آگاهی و دادسرا باز میشه .

1sharj
August 26th, 2011, 17:53
همیشه گفتم که این جور شارژها خرید و فروشش دردسره . به 2 دلیل .

1 - عاقلانه نیست برای انجام کاری از مشتری شارژ بگیرم . مگر بخاطر ترس از شناسایی و .... . که اون هم با داشتن کد شارژ و سریال شارژ ، میتونند بفهمند روی کدوم خط شارژ شده و به کدوم خط انتقال پیدا کرده .

2 - کدوم آدم عاقلی هزینه ای که گرفته ( بصورت شارژ و یا بصورت نقدی ) با قیمت خیلی پائین میفروشه . مگر اینکه بادآورده باشه .
دوستانی که میخرند مواظب باشند ، فکر نکنند 1000 تومن شارژ هست و .... گاهی کسی به خاطر سهل انگاری پاش ( با یک خط اعتباری 50000 ریالی ) به آگاهی و دادسرا باز میشه .
من امضای شما رو خوندم و به شما حق میدم که از این موارد ترس داشته باشید

به هرحال کسی رو مجبور به خرید نکردیم و قصد بحث با شما رو هم نداریم

از ارسال اسپم پرهیز کنید

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

خوب اولین مشتری ما هم اومد !

آقای esi.online که خودشون به دلایلی نخواستند اینجا پست بدن

به هر حال از خرید شما تشکر می کنیم

1sharj
August 26th, 2011, 22:27
up

shervin114
August 26th, 2011, 23:14
من امضای شما رو خوندم و به شما حق میدم که از این موارد ترس داشته باشید

به هرحال کسی رو مجبور به خرید نکردیم و قصد بحث با شما رو هم نداریم

از ارسال اسپم پرهیز کنید

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

خوب اولین مشتری ما هم اومد !

آقای esi.online که خودشون به دلایلی نخواستند اینجا پست بدن

به هر حال از خرید شما تشکر می کنیم

د.ست عزیز این موارد ربطی به امضا من نداره .
من قبلا تو مرکز تماس ایرانسل بودم و از این جور خطها زیاد دیدم .
مواردی که با اس ام اس های دروغی از مشترک کارت شارژ یا رمز شارژ ***یده میشده . اگر شما ادعا میکنی که براتون شارژ اومده سریال های شارژ رو برای من ارسال کنید . البته اگه خطهاتون مشکلی نداره .

shervin114
August 27th, 2011, 07:49
UP

reza115
August 27th, 2011, 08:11
مواردی که با اس ام اس های دروغی از مشترک کارت شارژ یا رمز شارژ ***یده میشده . اگر شما ادعا میکنی که براتون شارژ اومده سریال های شارژ رو برای من ارسال کنید . البته اگه خطهاتون مشکلی نداره .
. . . .

1sharj
August 27th, 2011, 14:56
از شما بخاطر این همه دلسوزی تشکر می کنم

شما دقیقا چه چیزهایی نیاز دارید تا براتون ارسال بشه ؟

UP
این آپ که زدین رو متوجه نشدم !

در پست اول توضیح داده شد که ساعات پاسخگویی 14:30 به بعد می باشد

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

موجودی : 42 هزار تومان

amin885
August 27th, 2011, 16:28
لطفا برای من لینک خرید رو ارسال کنید.

1sharj
August 27th, 2011, 17:19
لطفا برای من لینک خرید رو ارسال کنید.
پ خ شد دوست عزیز

1sharj
August 27th, 2011, 21:33
موجودی : 33 هزار تومان

hamid.jafary