PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در دانلود نسخه اصلی ویبولتین

sazsaz
August 26th, 2011, 13:16
سلام عزیزان حالا می دونم چرا بچه ها سوالات خود را اینجا می پرسن بابا خدایی حق دارن من توی یکی از انجمن ها الان دو روز تقاضای ویبولتین نال نشده دادم کسی حتی جوابی بهم نداده بگذریم
عزیزان برای یک کار خیر هر کدام از شما لایسنس داره و می تونه لطف کنه یه ویبولتین 3.8.7 برای ما دانلود کنه می خوام نال نباشه ها نسخه اصلی باشه نسخه اصلی هم بدون لایسنس نمی شه
اگه کسی هست که می تونه کمک کنه تقاضا دارم این زحمت را بکشه

Warez-Host.IR
August 26th, 2011, 13:26
سلام عزیزان حالا می دونم چرا بچه ها سوالات خود را اینجا می پرسن بابا خدایی حق دارن من توی یکی از انجمن ها الان دو روز تقاضای ویبولتین نال نشده دادم کسی حتی جوابی بهم نداده بگذریم
عزیزان برای یک کار خیر هر کدام از شما لایسنس داره و می تونه لطف کنه یه ویبولتین 3.8.7 برای ما دانلود کنه می خوام نال نباشه ها نسخه اصلی باشه نسخه اصلی هم بدون لایسنس نمی شه
سلام
این کار عملاً غیر ممکن هست
لایسنس روی نسخه ای که دانلود میشه اعمال میشه و اگر شما استفاده کنید مشخص هست از چه لایسنس دانلود شده و ...
اگر کاربری که برای شما دانلود را انجام داده خودش هم در حال استفاده باشه مشکل برای لایسنس ایجاد میشه

بهتر هست یک نسخه نال شده بدون مشکل دانلود کنید

pishroserver
August 26th, 2011, 13:28

سلام

برای این کار شما باید ابتدا هزینه لایسنس رو پرداخت کنید، به عضویت سایت VB دربیاید و فروم یا سوئیت رو دانلود کنید و کد لایسنس هم به ایمیل شما ارسال میشه.

برای خرید میتونید از لینک ذیل اقدام کنید:

انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی (http://www.vbskin.ir/forums/forum.php)

موفق باشید

sazsaz
August 26th, 2011, 13:40
سلام
این کار عملاً غیر ممکن هست
لایسنس روی نسخه ای که دانلود میشه اعمال میشه و اگر شما استفاده کنید مشخص هست از چه لایسنس دانلود شده و ...
اگر کاربری که برای شما دانلود را انجام داده خودش هم در حال استفاده باشه مشکل برای لایسنس ایجاد میشه

بهتر هست یک نسخه نال شده بدون مشکل دانلود کنید

من استفاده نمی خوام کنم اگر می خواستم استفاده کنم که نال زیاد بود
من می خوام از نحوه لایسنس گذاری و نوع آن در کارام استفاده کنم

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

سلام

برای این کار شما باید ابتدا هزینه لایسنس رو پرداخت کنید، به عضویت سایت VB دربیاید و فروم یا سوئیت رو دانلود کنید و کد لایسنس هم به ایمیل شما ارسال میشه.

برای خرید میتونید از لینک ذیل اقدام کنید:

انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی (http://www.vbskin.ir/forums/forum.php)

موفق باشید

بزرگوار حرف شما سند
ولی اونا اصلا پاسخ نمی دن
بعدش اون انجمن به زور بالا می یاد من قبلا این تقاضا را کردم
ببینید من از اون نسخه استفاده نمی خوام کنم
فقط سورس اون را می خوام

EXXXIR
August 26th, 2011, 15:55
دوست عزیز هیچ کسی این کارو نمیکنه چون میترسه نسخه لایسش منتشر بشه و فردا روزی وی بی یقش بگیره که این سایتا از نسخه شما استفاده کردند.