PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت درباره ی ریسیلر

payam001
August 26th, 2011, 10:37
سلام
من مدتی میشه که ریسیلر هاست گرفتم از تیزهاست
ریسیلر 60 گیگ با پهنای باند 600 گیگ
البته این رو خودش گفتم نمیدونم مشخصاتش رو توی whm از کجا بیارم براتون بزارم

من ماهیانه 25 تومان هزینه ی شارژ میدم.

الان قیمت های وی پی اس ها رو نگاه میکنم از این رسیلر من به صرفه تره

کسی می تونه من رو راهنمایی کنه که این ریسیلرم بدرد میخوره یا نه؟

اگر هم کسی از دوستان مورد مناسبی رو سراغ داره معرفی کنه تا من سایت هام رو منتقل کنم

ممنون

amirizadi
August 26th, 2011, 12:01
هارد و رم ؟ و امکانات وی پی اس چطوره؟

اینها را بگید تا بشه مقایسه کرد

pishroserver
August 26th, 2011, 12:07
سلام
من مدتی میشه که ریسیلر هاست گرفتم از تیزهاست
ریسیلر 60 گیگ با پهنای باند 600 گیگ
البته این رو خودش گفتم نمیدونم مشخصاتش رو توی whm از کجا بیارم براتون بزارم

من ماهیانه 25 تومان هزینه ی شارژ میدم.

الان قیمت های وی پی اس ها رو نگاه میکنم از این رسیلر من به صرفه تره

کسی می تونه من رو راهنمایی کنه که این ریسیلرم بدرد میخوره یا نه؟

اگر هم کسی از دوستان مورد مناسبی رو سراغ داره معرفی کنه تا من سایت هام رو منتقل کنم

ممنون

سلام دوست عزیز

مشخصات پلن در whm رو باید در منو server status پیگیری کنید.

البته اگر مثل دیتا گستر بهتون نگن: فعال کردن این مورد مشکل امینیتی برای سرور به وجود میاره و به این دلیل فعال نمی کنیم!!!

موفق باشید

tthost
August 26th, 2011, 12:07
بسته به میزان بودجه شما داره
شما بایستی هزینه لایسنس سی پنل و منیج و مدیریت سرور مجازی و ... رو هم حساب کنید

nima17701
August 26th, 2011, 12:56
دوست عزیز ، ریسلر نیاز به مدیریت خاصی ، گرفتن بک آپ ، تهیه لایسنس نداره ،
باید بشینید سبک سنگین کنید با توجه به تعداد اکانت هایتان و قادر بودن به مدیریت و تنظیمات سرور انتخاب درست را انجام دهید
البته نمیشه گفت هر وی پی اس یی مناسب هاستینگ هست ، مشخصات وی پی اس رو بدید ، بهتر میتونن راهنماییتون کنند
موفق باشید

alitalebi
August 26th, 2011, 13:05
اگر سرور تهیه کنید هزینه ی لایسنس سی پنل تقربا ماهیانه 20-25هزارتومان . بروز رسانی سرور - بک آپ و پشتیبانی فنی سرور یه نیرو کارامد میطلبه به نظر من نمایندگی خیلی بهتر از تهیه سرور برای شماست.در ضمن پیشگام وب نمایندگی هاست میپذیرد 80 گیگ ماهیانه 20 هزار تومان سرور امریکا پهنای باند و تمامی امکانات نامحدود.
پیشگام وب - برگه نخست (http://pishgamweb.com)

قزوین هاست
August 26th, 2011, 13:09
اگر می توانید هزینه های وی پی اس رو بدید مثل هاست بک آپ یا سرور دیگری برای بک آپ،هزینه لایسنس و....و مدیریت آن را می توانید بر عهده بگیرید می توانید از این هم استفاده کنید.اگر می توانید ما نیز در خدمتیم

nimapendar
August 26th, 2011, 15:21
اگر می توانید ما نیز در خدمتیم
در خواست نکردند این جا بخش آموزشه
----------------------------------------------------------------------------------
شما با این هزینه ای که می دید نه مدیریت می کنید نه نگرانی دارید نه بک آپ می خواهید و هزینه هایی مثل سی پنل را نمی دید
در حالی که اگر بخواهید سرور مجازی بگیرید اگر بخواهید سی پنل نصب کنید خود سی پنل نزدیک به 400 مگ رم مصرف می کنه در نتیجه باید وی پی اسی با رم بیشتر از 1 بگیرید هزینه سی پنل را هم حساب کنید و هزینه کانفیگ و مشکلاتی که ممکنه براتون پیش بیاد و شما به علت عدم آشنایی با این موارد آپتایم و کیفیت را از دست می دید
در کل اگر می تونید بیشتر هزینه بدید و می خواهید کارتون را گسترش بدید فکر خوبیه اما برای این که هزینه تون بیاد پایین خیر
چون هزینه تون بیشتر هم می شه

alitalebi
August 26th, 2011, 15:58
----------------------------------------------------------------------------------
شما با این هزینه ای که می دید نه مدیریت می کنید نه نگرانی دارید نه بک آپ می خواهید و هزینه هایی مثل سی پنل را نمی دید
در حالی که اگر بخواهید سرور مجازی بگیرید اگر بخواهید سی پنل نصب کنید خود سی پنل نزدیک به 400 مگ رم مصرف می کنه در نتیجه باید وی پی اسی با رم بیشتر از 1 بگیرید هزینه سی پنل را هم حساب کنید و هزینه کانفیگ و مشکلاتی که ممکنه براتون پیش بیاد و شما به علت عدم آشنایی با این موارد آپتایم و کیفیت را از دست می دید
در کل اگر می تونید بیشتر هزینه بدید و می خواهید کارتون را گسترش بدید فکر خوبیه اما برای این که هزینه تون بیاد پایین خیر
تائید میشه

قزوین هاست
August 26th, 2011, 16:13

اخرش نوشته بودند اگر کسی سراغ داره بگه.ما هم افر ندادیم.اخرش گفتیم اگر می توانید این هزینه ها رو بدید ما نیز درخدمتیم.فقط معرفی کردیم و افر ندادیم ممنونم