PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قابل توجه مديران هاستينگ ها

goldcom
August 26th, 2011, 02:28
درود
من در حال جمع آوري ليستي از هاستينگ هاي ايراني هستم و يك سايت مرجع معرفي هاستينگ هاي ايراني دارم ايجاد ميكنم .
از كساني كه مدير هاستينگ هستند يا به نوعي از اين گونه خدمات ارائه مي دهند . تقاضا دارم آدرس سايتشون رو از طريق اين فرم براي من ارسال كنند .
با تشكر

http://20e.ir/webhostingstuff/

Maya
August 26th, 2011, 02:53
بخواهید همچین لیستی تهیه کنید فکر کنم بیشتر از سایت های دانلود و ... شود
بهترین مرجع گوگل است

goldcom
August 26th, 2011, 03:01
نه دوست عزيز
سايتي رو كه در حال كار بر روي اون هستم رو براتون پيغام خصوصي ميكنم تا خودتون مشاهده كنيد.

hamids
August 26th, 2011, 03:51
سلام دوست عزیز

ممنون بایت طرح بدیع و زحمات شما

سایت هاستینگ ما در حال طراحی است و به امید خدا تا 3 روز دیگه آماده میشه، اطلاعات رو از طریق لینکی که اعلام فرمودید برای شما ارسال کردم، ممنون میشم سایت ما هم در این بانک اطلاعاتی غنی ثبت بشه.

موفق باشید

goldcom
August 26th, 2011, 11:17
با تشكر از شما
سايت شما ثبت شد
به زودي آدرس سايتي كه فهرست بندي كردم پابليك ميشه

daftari
August 26th, 2011, 11:28
سلام

دوست عزیز امکانش هست برای منم ادرس بفرستید ؟

و اینکه این سایت نسبت به شرکت بودن و نبودن هم قرار هست دسته بندی بشه یا فقط اسم هاستینگ ها هست ؟؟ ( البته این یک پیشنهاد هم هست که شرکت ها حتما جدا شوند )

موفق باشید

goldcom
August 26th, 2011, 12:10
سايت به اين صورت هست كه ، مديران هاستينگ ميان و سايتشون رو ثبت ميكنن
و اشخاصي كه تجربه خريد از هاستينگ را داشتن ، ميان و به هاستينگ از نظر كيفيت ، امنيت ، پشتيباني و ... به صورت ستاره اي (*) امتياز ميدن و همچنين دليل خودشون رو براي امتيازي كه دادن مي نويسن .
ميانگين امتيازشون توسط سايت محاسبه ميشه و هر هفته و هر ماه ، بهترين سرويس دهنده ها در صفحه اول سايت قرار خواهند گرفت . + اينكه يك جستجوگر داره ، كه شخصي كه ميخواد خريد كنه ، ميتونه اطلاعاتي مورد نيازش رو در مورد هاستينگ مورد نظر و تجربه خريداران گذشته به دست بياره .
سوال
پيشنهاد
انتقادي هست در خدمتم