PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیم voip

sinamsh
August 24th, 2011, 22:40
سلام بر همه .
در ibsng بخشی هست به نام voip که تا جایی که خوندم تلفن اینترنتی هست
حالا می خوام کانفیگ یا به اصطلاح فعالش کنم چی باید بگنم ؟ چجوری هست ؟ چیا احتیاج داره ؟
کسی هست بدونه و کامل توضیح بده ؟!؟!
ممنون

TukaNet
August 25th, 2011, 05:32
این بخش اکانتینگ voip هست و به تنهایی کاری نمی کنه

شما باید سیستم کال سنتر رو برای اورجینیت و ترمینیت داشته باشید

بعد از آی بی اس به عنوان سیستم اکانتینگ استفاده کنید

kevin_n
August 25th, 2011, 08:21
شما میتونید از سیستم‌های رvoip که trial ۳۰ روز هست استفاده کنید و هزینه‌های خودتونو کاهش بدید،البته تا اونجایی که میدونم ۱۰ خط outline بیشتر نداره.گوگل سرچ کنید نتیجه زیاد می‌بینید

sinamsh
August 26th, 2011, 02:55
این بخش اکانتینگ voip هست و به تنهایی کاری نمی کنه

شما باید سیستم کال سنتر رو برای اورجینیت و ترمینیت داشته باشید

بعد از آی بی اس به عنوان سیستم اکانتینگ استفاده کنید
این کاری که شما میگی به چه صورته ؟ خرج چقدر داره ؟ لطفا کمی بیشتر توضیح دهید ممنون میشم

---------- Post added at 02:55 AM ---------- Previous post was at 02:54 AM ----------

شما میتونید از سیستم‌های رvoip که trial ۳۰ روز هست استفاده کنید و هزینه‌های خودتونو کاهش بدید،البته تا اونجایی که میدونم ۱۰ خط outline بیشتر نداره.گوگل سرچ کنید نتیجه زیاد می‌بینید
30 روز آخه بدردم نمیخوره در کل می خوام راه اندازی کنم چی کنم ؟؟؟

kevin_n
August 26th, 2011, 08:36
خوب شما اول به یک سرور نیاز دارید و در مرحلهٔ بعد باید اون license رو تهیه کنید بعدش میتونید خدمات voip رو ارائه بدید

sinamsh
August 26th, 2011, 13:27
خوب شما اول به یک سرور نیاز دارید و در مرحلهٔ بعد باید اون license رو تهیه کنید بعدش میتونید خدمات voip رو ارائه بدید
خوب سرور رو که نرم افزار اکانتینک آی بی اس داره رو آماده کردم . اون لایسنسی که میگی چیه چجوری اونو تهیه کنم ؟

shamimi
August 26th, 2011, 13:41
اولا مراقب این سرویس باش که اگه استفاده کنی یا سرویس بدی پیگرد قانونی داره
چون سازمان تنظیم مقررات باید جواز بهت بده
و تنها شرکتی که الان دارای این مجوز هست و من هم در آن شرکت کار می کنم شرکت الو تهران می باشد :الــــــــــــــــــو تـــــــــــــــــهران (http://www.alotehran.com)
و روی سیستم های VOIP کار می کنیم و سرویس به مشترکان می دیم
کلی دنگ و فنگ داره همینجوری نیست راه اندازیش

kevin_n
August 26th, 2011, 14:19
خوب سرور رو که نرم افزار اکانتینک آی بی اس داره رو آماده کردم . اون لایسنسی که میگی چیه چجوری اونو تهیه کنم ؟
من جهت آموزش دارم خدمت شما عرض می‌کنم...
زمانی‌ که همه‌چیز اوکی شد در انتها باید سرور رو به IBSng وصل کنید جهت accounting،فعلا کاری باهاش ندارید.
شما ۱شرکت پیدا کن و ازش license بخر و بعد داخل help بخون که چطور باید از سرورش استفاده کنی‌...
همهٔ اینا که اوکی شد بعد برو و وصلش کن به ‌IBSng

sinamsh
August 26th, 2011, 16:34
اولا مراقب این سرویس باش که اگه استفاده کنی یا سرویس بدی پیگرد قانونی داره
چون سازمان تنظیم مقررات باید جواز بهت بده
و تنها شرکتی که الان دارای این مجوز هست و من هم در آن شرکت کار می کنم شرکت الو تهران می باشد :الــــــــــــــــــو تـــــــــــــــــهران (http://www.alotehran.com)
و روی سیستم های VOIP کار می کنیم و سرویس به مشترکان می دیم
کلی دنگ و فنگ داره همینجوری نیست راه اندازیش
مجوزی که بود دیگه مطرح نمی کردم اینجا
چه مجاز باشه چه نباشه این کارو می کنم عین ... دیگه
بعدی اینکه این دنگو فنگی که میگی من نمیدونم کجاشه
با این حال خوب شد که بهم گفتی دوست عزیز
ممنون

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

من جهت آموزش دارم خدمت شما عرض می‌کنم...
زمانی‌ که همه‌چیز اوکی شد در انتها باید سرور رو به IBSng وصل کنید جهت accounting،فعلا کاری باهاش ندارید.
شما ۱شرکت پیدا کن و ازش license بخر و بعد داخل help بخون که چطور باید از سرورش استفاده کنی‌...
همهٔ اینا که اوکی شد بعد برو و وصلش کن به ‌IBSng
تشکر ببینم چی میشه . همیجا باز مطرح می کنم !