PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب‌هاستیگ‌تاک و وب هاستیگ‌های غیر حرفه‌ای

mehrdad_menay
August 24th, 2011, 14:48
سلام میخواستم بدونم چرا در اینجا نمیشه از کسی یا سایتی انتقاد کرد؟

من هر بار درخواست دادم اینجا و یکی از آفرهای دوستان رو خریدم ضرر مالی کردم.

یک بار یادمه فقط گفتم به خاطر قطعی‌های زیاد فلان هاستینگ دنبال هاست جدید میگردم سریع ویراش شد مطلب و اخطار گرفتم
آیا این سیاست باعث نمیشه افراد غیر حرفه‌ای و بعضا کلاه بردار در اینجا فعالیت کنند و امسال من فقط ضرر مالی بکنند ؟ ( این که میگم کلاه بردار جسارت نشه ، نمونش بوده و منم یکی از قربانی‌هاش )

s.w.a.t
August 24th, 2011, 14:55

من هر بار درخواست دادم اینجا و یکی از آفرهای دوستان رو خریدم ضرر مالی کردم.

یک بار یادمه فقط گفتم به خاطر قطعی‌های زیاد فلان هاستینگ دنبال هاست جدید میگردم سریع ویراش شد مطلب و اخطار گرفتم
آیا این سیاست باعث نمیشه افراد غیر حرفه‌ای و بعضا کلاه بردار در اینجا فعالیت کنند و امسال من فقط ضرر مالی بکنند ؟ ( این که میگم کلاه بردار جسارت نشه ، نمونش بوده و منم یکی از قربانی‌هاش )

بعضا افرادی مثل شما گول تبلیغات بعضی از افردا سودجو رو میخورند!! میخوان که با پایینترین قیمت بهترین سرویس هم داشته باشید! نمیشه که! شما کیفیت براتون مهم نیست قیمت مهم هست که در این بازار نمیشه کفیت خوب رو با قیمت پایین یه جا داشته باشید!

البته اوضاع با شروع مدارس فکر کنم بهتر بشه!

موفق باشید

mehrdad_menay
August 24th, 2011, 14:59
بعضا افرادی مثل شما گول تبلیغات بعضی از افردا سودجو رو میخورند!! میخوان که با پایینترین قیمت بهترین سرویس هم داشته باشید! نمیشه که! شما کیفیت براتون مهم نیست قیمت مهم هست که در این بازار نمیشه کفیت خوب رو با قیمت پایین یه جا داشته باشید!

موفق باشید
والا من یه درخواست هاست اشتراکی دادم یکیشو انتخاب کردم . یک گیگ 60 تومن در سال . کلا ساپورت تعطیل من یک هفته واسه انتقال سایتم صبر کردم هیچ میلو تیکتیو جواب ندادن فقط یه بار یه خانوم زنگ زد گفتم پسوورد دیتابیسم چیه مجبور شدم دوباره درخواست بدم 500 مگ 30 تومن فک نکنم قیمت پایینی باشه . من کیفیت برام مهمه
دوست دارم اون سرویس دهندهایی که ازشون هاست گرفتم رو اینجا نام ببرم .بعضا خیلی هم مشتری دارند

alitalebi
August 24th, 2011, 15:12
خدا قوت دارند کسانی که سرت گلاه گذاشتند چون کاما نوک دماغ بین هستی
پست های من چه ربطی به کیفیت هاست داره
24 ساعت تست که اگر خیلی کم اطلاعات داشته باشی میتونی از کیفیت مطمئن باشی سایت های زیادی هستند
اما با این حرفت معلومه که تازه اومدی

ehsanx
August 24th, 2011, 15:14

این جمله خداست! عاشقشم!

mehrdad_menay
August 24th, 2011, 15:21
خدا قوت دارند کسانی که سرت گلاه گذاشتند چون کاما نوک دماغ بین هستی
پست های من چه ربطی به کیفیت هاست داره
24 ساعت تست که اگر خیلی کم اطلاعات داشته باشی میتونی از کیفیت مطمئن باشی سایت های زیادی هستند
اما با این حرفت معلومه که تازه اومدی

والا ما ادعایی نداریم . کار من یه چیز دیگست
شما به بخش مربوطه نگاه کن ببین من دنبال هاستم که آفر میدی؟

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:18 PM ----------

پست ما هم پاک شد گویا

alitalebi
August 24th, 2011, 15:22
به هر حال کیفیت تصادفی نیست
اثبات میکنیم

Aria
August 24th, 2011, 15:40
سلام.

بارها این موارد در انجمن مطرح شده، کاربرانی همچون شما به مشکل مشابه برخوردند، بدون تحقیق و بررسی، بدون انجام محاسبات ساده، بدون هیچ تفکری خرید می کنند و سپس مشکل رو به این سایت و سایت های دیگر مرتبط می کنند.

ببینید، هیچ کس مسول اشتباهات شما نیست، خیلی از سرویس دهنده ها در همین وبسایت فعالیت می کنند که صد ها مشتری دارند و هیچ مشکلی ندارند.

وقتی شما دنبال چیزی هستید که عملی نیست (قیمت پایین، کیفیت بالا، پشتیبانی عالی، پهنای باند نامحدود و دیگر موارد مشابه) مسلماً می بایست به مشکلاتی که بعداً پیش میاد واقف باشید.

یادتون باشه، تجارتی پایدار هست که محاسبات صحیح داشته باشه، سرویس دهنده ای ماندگار هست که هزینه سرویس + هزینه پشتیبانی + مقدار سود منطقی خودش رو محاسبه کنه و سپس قیمت بندی کنه!

با تشکر.

mehrdad_menay
August 24th, 2011, 15:42
سلام.

بارها این موارد در انجمن مطرح شده، کاربرانی همچون شما به مشکل مشابه برخوردند، بدون تحقیق و بررسی، بدون انجام محاسبات ساده، بدون هیچ تفکری خرید می کنند و سپس مشکل رو به این سایت و سایت های دیگر مرتبط می کنند.

ببینید، هیچ کس مسول اشتباهات شما نیست، خیلی از سرویس دهنده ها در همین وبسایت فعالیت می کنند که صد ها مشتری دارند و هیچ مشکلی ندارند.

وقتی شما دنبال چیزی هستید که عملی نیست (قیمت پایین، کیفیت بالا، پشتیبانی عالی، پهنای باند نامحدود و دیگر موارد مشابه) مسلماً می بایست به مشکلاتی که بعداً پیش میاد واقف باشید.

یادتون باشه، تجارتی پایدار هست که محاسبات صحیح داشته باشه، سرویس دهنده ای ماندگار هست که هزینه سرویس + هزینه پشتیبانی + مقدار سود منطقی خودش رو محاسبه کنه و سپس قیمت بندی کنه!

با تشکر.سلام ممنون
والا من دنبال قیمت ارزون نبودم
این قضیه هست طبیعیه ؛ ولی چرا مثل پرشین تولز نمیشه اینجا گفت فلان سرویس بده فلان سرویس خوبه ؟ مثل من خیلی افراد دیگه هستن

Online24
August 24th, 2011, 15:43

انتقاد در این انجمن چنانچه مطابق با قوانین (http://www.webhostingtalk.ir/f129/4894/) آن باشد ، مجاز است و بخشی (http://www.webhostingtalk.ir/f129/) نیز برای آن تعریف شده است .

mehrdad_menay
August 24th, 2011, 15:46
انتقاد در این انجمن چنانچه مطابق با قوانین (http://www.webhostingtalk.ir/f129/4894/) آن باشد ، مجاز است و بخشی (http://www.webhostingtalk.ir/f129/) نیز برای آن تعریف شده است .
منی که 100 تا پست ندارم بخوام انتقاد کنم باید چیکار کنم؟

Aria
August 24th, 2011, 15:49
سلام ممنون
والا من دنبال قیمت ارزون نبودم
این قضیه هست طبیعیه ؛ ولی چرا مثل پرشین تولز نمیشه اینجا گفت فلان سرویس بده فلان سرویس خوبه ؟ مثل من خیلی افراد دیگه هستن

۴- مسئولیت خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده طرفین میباشد و انجمن وب هاستینگ تالک هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد.

Online24
August 24th, 2011, 15:51
منی که 100 تا پست ندارم بخوام انتقاد کنم باید چیکار کنم؟

مطابق با قوانین انجمن شروع به نوشتن متن انتقاد خود به انضمام مدارک کنید . سپس با استفاده از پیام خصوصی در انجمن با یکی از مدیران تماس بگیرید و با ارائه مشخصات صحیح فردی و معرفی خود درخواست ایجاد تاپیک انتقادی نمایید . راهکار های لازم به شما ارائه خواهد شد.

mehrdad_menay
August 24th, 2011, 16:04
متاسفانه تعداد بی سواد ها اینجا خیلی بیشتر از باسوادهاست اگه بشه با اون شخصی که توی تاپیکها آفر میده همونجا انتقاد کرد باعث میشه جسارت آفر دادن رو نداشته باشه هرجایی
واقعا فضای بدی اینجا حاکم شده . یک سریا هم هستن که فقط از همدیگه تعریف میکنن مثل مافیا

alitalebi
August 24th, 2011, 16:08
حالا ما باز یه حرف بزنیم برخورد میکنند
ولی خیلی راحت میتونی کیفیت رو بسنجی

commit
August 24th, 2011, 17:38
حالا ما باز یه حرف بزنیم برخورد میکنند
ولی خیلی راحت میتونی کیفیت رو بسنجی

سایتت بالا نمیاد!

sqwFlol3
August 24th, 2011, 17:46
خیلی جالبه،من همین الان 3-4 تا فروم رو دیدم دارن وب هاستینگ تاک رو میکوبن شدید،اومدم دیدم اینجا هم خودشون دارن همدیگه رو میکوبن،اصولا تو کاره هاستینگ ***ی و کلاه برداری زیاد،اونم اینه وبمستر مدیریت سرور بلد نیست بیشتر اوقات،و هزار جور مشکل پیش میاد!

راه حل هم اینه باید هاستینگ هایی که حداقل 10 نفر مشتری تاییدشون کنن و سایت و شات بذارن تا ملت اعتماد کنن،وبمسترم باید چشمش رو باز کنه!

پ.ن: من نمیدونم چرا ممد حسین فخرایی اینجا بنن شده؟!؟!؟!

راستی نمونه:

من با مهرهاست کار میکردم اولش خوب بود ولی بعد یک سال مرتب ساسپند میکرد واسه بار زیاد روی سرور
چند ماه اخیر هم روزی نبوده 10 دقیقه تا 1 ساعت دان باشه برای همین بیخیال مهرهاست شدم

از zen5.ir گرفتم که از iWeb کانادا سرور داشت کیفیت واقعا خوبی داشت اما ساپورت تعطیل . کلا میل و تیک جواب نمیدن ( نگرانشون شدم :دی ) هاستی که من یک ماهه گرفته بودم 2 ماهه که هنوز پابرچاست

بعد هم از دیتاگستر گرفتم که توی 7 روز اخیر آپتایم 94% داشته و قطعی های خیلی طولانی داره الانم دنه کل سرورش و تلفن جواب نمیدن

حالا میخوام هاستمو عوض کنم یک گیگ فضا میخوام حداکثر 80 هزار تومان سالیانه
لطفا راهنمایی کنید

کلا من از سایت webhostingtalk خیلی ضرر کردم ، چه رو وی پی اس چه رو هاستینگ . فضایی رو بوجود آوردن که اصلا نمیشه انتقاد کرد یک سری سرویس های بسیار بی کیفیتو غیر حرفه ای هم اونجا دائم آفر میدن . فقط کافیه توی یک پست بگید من از فلان هاستینگ ناراضیم و دنبال هاستم . سریع ویرایش میشه و اخطار دریافت میکنید . متاسفم واقعا برای اونجا

جوابی که دادن بهش:

شما باید ابتدا مقدار بازدید ، نوع سیستم رو بیان کنید تا بشه نظر داد

بابت wht ، جای خیلی خوبی بود ، خراب شد ! می تونست باعث پیشرفت هاستینگ کشور بشه ! ولی باعث شده یه مشت *** و بی سواد ( مطمئنا همشون نیستند ) دور هم جمع بشند یه مافیا راه بندازند و از هم تعریف کنند ، کسی هم نشناسه فکر می کنه کل دنیا از این ها هاست می گیرند

شنیدم اینجا پست خوب ادیت میشه،ما اولین پست رو زدیم به عنوان نمونه،ببینیم مدیریت چه جوریه!

nima17701
August 24th, 2011, 18:56
ببینید دوست عزیز ، شما قبل از خرید از سرویس دهنده به راحتی میتونید از کیفیت سرویس ها و پشتیبانیشون مطلع شوید ، کافیست از چندتا از مشتریانشون پرس و جو کنید تا اینجور مشکلات براتون پیش نیاد
موفق باشید

alireza88
August 24th, 2011, 19:18
اینجا رقابت فوق العلده ناجوانمردانس.

s.w.a.t
August 24th, 2011, 20:38
دوست من نیازی به پرس و جو از مشتریان نیست
میشه به راختی با چند پینگ گرفتن و دیدن آپدیت سرور از خیلی چیز ها مطلع شوید
تنها تجربه پاسخگوست
چرا عزیزم اتفاقا باید از مشتری ها پرس و جو کرد! اونم نه مشتری یک ماهه! مشتری هایی که حداقل 3 ماه از شما سرویس دارن!
بعد یه سوال مایی که پینگ رو رو سرور هاستینگمون بستیم چیکار کنیم؟!؟!؟
از مدیران هم خواهش میکنم این تایپیک که هنوز هم تعداد صفحاتش زیاد نشده ببرن بخش متفرقه تا دوستان نخوان با پست تکراری پستهاشون رو زیاد کنند...

موفق باشید

kargar
August 24th, 2011, 21:17
آقا مدارس باز بشه خوب میشه ؟ یادم میاد توی یه تاپیک وحید گفت من که نمیتونم فرهنگ و شعور کسی رو عوض کنم؟! میتونه نمیتونه! از نظر من وقتی ایشون یکی رو میبندن میان یه یوزر جدید میسازن شروع به فعالیت میکنن تاپیک ها رو تاپیک ها پاک میشه تا دعوا شروع نشه

در هر صورت این بستگی به شما داره که بفهمی کی خوب پشتیبانی میکنه کی نمیکنه یکی هم شاید عوض بشه آدم بشه چی گفتم ؟ :دی

abolfazl201358
August 24th, 2011, 23:16
تنها راه جلوگیری از این موارد و برچیدن مشکلات این چنینی اینکه...
مدیریت این سایت وقتی از ی فروشنده شکایتی دریافت میکنه در چندیدن نوبت با برسی نوع شکایاتی که شده
دیگه اجازه افردادن به اون سرویس دهند رو نده مگه اینکه این کار براش سود داشته باشه بزار اون شخص سرویس دهند بی کیفیت دوباره افر بده
من خودم از اینجا سروریس تهیه کردم راضیم هیچ مشکلی نبود و اگر هم بوده رفع شده اسم نمیبرم که نگن داری تبلیغ میکنی .
این نظر من بود