PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اجرای صحیح و کامل php در wamp server

Mohsen71
August 24th, 2011, 12:08
سلام دوستان عزیز،
من اخیرا یک سرور مجازی ویندوز گرفتم برای یک سری تست.
الان روی اون wamp server نصب کردم و یک اسکریپت ساده ی آپلودسنتر هم می خواستم راه بندازم که اسکریپت رو پیوست می کنم تا دوستان ملاحظه کنن.
اما متاسفانه دستور های php درست اجرا نمیشن و بصورت کد توی مرورگر نشون داده میشن در صورتی که وقتی همین اسکریپت رو روی یک پنل direct admin اجرا کردم، بدون هیچ مشکل اومد بالا که عکس هر دو حالت رو می زارم.
ظاهرا باید یک سری تنظیمات روی wamp انجام بدم که بتونه php رو قشنگ ساپورت کنه، اما نمیدونم باید کجا رو دستکاری کنم.
ممنون میشم کمکم کنید.

عکس هر دو حالت رو پیوست کردم؛(حالتی که با وامپ اجرا شده و مشکل داره و حالتی که با دایرکت ادمین اومده بالا و سالم هست)
همچنین اسکریپت رو هم پیوست کردم.

alborzhost
August 24th, 2011, 13:29
سلام

در صفحه phpuploader لاین یک رو به کد زیر تغییر بدید

<?php

Mohsen71
August 24th, 2011, 13:39
سلام

در صفحه phpuploader لاین یک رو به کد زیر تغییر بدید

<?php

ممنونم از پاسختون.
تغییر دادم، کدها از بین رفت اما اسکریپت باز هم کامل اجرا نشد و صفحه ی باز شده ناقص هست.
عکس جدید رو پیوست کردم.

alborzhost
August 24th, 2011, 13:45
ظاهرا مشکل داره و باید بررسی بشه
خوب شما چرا از این میخوایید استفاده کنید ؟!
اسکریپت آپلود پر هست تو نت از یکی دیگه استفاده کنید

Mohsen71
August 24th, 2011, 14:01
هدف من صرفا استفاده از آپلودسنتر نیست، رفع مشکل و آشنائی با وامپ سرورهست.
و مسئله اینجاست که همین اسکریپت روی دایرکت ادمین قشنگ کار می کنه، اما اینجا مشکل داره...

arman_2
August 24th, 2011, 14:04
من یه اسکریپت دیگه رو wamp اجرا کردم.
یا می نوشت ناموفق یا wamp تایم اوت می داد.

Mohsen71
August 24th, 2011, 14:54
من یه اسکریپت دیگه رو wamp اجرا کردم.
یا می نوشت ناموفق یا wamp تایم اوت می داد.
مشکل تایم اوت که با افزایش دادن عدد تایم اوت موجود در یکی از فایل های ini حل میشه.

Mohsen71
August 24th, 2011, 22:57
کیست مرا یاری کند؟

Yashost!ng
August 25th, 2011, 10:20
شما از نرم افزار USBWebserver استفاده نمایید

لینک دانلود : http://www.usbwebserver.net/downloads/USBWebserver%20v8_en.zip

Yashost!ng
August 25th, 2011, 10:23
سلام دوستان عزیز،
من اخیرا یک سرور مجازی ویندوز گرفتم برای یک سری تست.
الان روی اون wamp server نصب کردم و یک اسکریپت ساده ی آپلودسنتر هم می خواستم راه بندازم که اسکریپت رو پیوست می کنم تا دوستان ملاحظه کنن.
اما متاسفانه دستور های php درست اجرا نمیشن و بصورت کد توی مرورگر نشون داده میشن در صورتی که وقتی همین اسکریپت رو روی یک پنل direct admin اجرا کردم، بدون هیچ مشکل اومد بالا که عکس هر دو حالت رو می زارم.
ظاهرا باید یک سری تنظیمات روی wamp انجام بدم که بتونه php رو قشنگ ساپورت کنه، اما نمیدونم باید کجا رو دستکاری کنم.
ممنون میشم کمکم کنید.

عکس هر دو حالت رو پیوست کردم؛(حالتی که با وامپ اجرا شده و مشکل داره و حالتی که با دایرکت ادمین اومده بالا و سالم هست)
همچنین اسکریپت رو هم پیوست کردم.

البته مشکل شما با Wamp حل شدنی هست .

شما به روی ایکون wamp که کنار ساعت کامپیوتر قسمت پایین سمت راست چپ کلیک کنید تا یک کادر منو باز شود بعد برید قسمت
PHP > PHP Setting >Short Open Tag را فعال کنید.
وقتی گزینه Short Open Tag فعال شود از قسمتی که گفتم مشکل شما هم حل میشود .

دو ورژن سالم از این اپلودر را براتون قرار دادم در یک فایل Zip هم به زبان فارسی هم به زبان انگلیسی

Mohsen71
August 25th, 2011, 19:06
البته مشکل شما با Wamp حل شدنی هست .

شما به روی ایکون wamp که کنار ساعت کامپیوتر قسمت پایین سمت راست چپ کلیک کنید تا یک کادر منو باز شود بعد برید قسمت
PHP > PHP Setting >Short Open Tag را فعال کنید.
وقتی گزینه Short Open Tag فعال شود از قسمتی که گفتم مشکل شما هم حل میشود .

دو ورژن سالم از این اپلودر را براتون قرار دادم در یک فایل Zip هم به زبان فارسی هم به زبان انگلیسی

مشکل رفع شد.
ممنونم...