PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یکسری هاستینگ ا*ح*م*ق که فرق ورژن یک لودر را نمی دانند

persiancity
August 22nd, 2011, 17:59
بنا به کاری که داریم لازم هست برای مشتریان ما ioncube loader 4 نصب شود.
مشکل ما این هست که هاستینگ اکثر مشتریان فرق بین ورژن 3 و 4 را نمی فهمند!
ورژن 3 در سرورشان نصب هست و با استناد به نام فایل های لودر که به ورژن php ختم می شود (مانند ioncube_loader_5.3 ) ادعا دارند که لودر ورژن 5 را نصب کرده اند!! در صورتی که اصلا لودر ورژن 4 بالاتر نیامده!

یک هاستینگ که توانایی گرفتن یک phpinfo ساده هم ندارد! [-(
چه کنیم از دست این تکنسین ها!!؟؟؟؟

sardarn
August 22nd, 2011, 18:05
اومدید درد دل می کنید؟ یا یک ورژن 5 رو می خواهید؟

Masoud.B
August 22nd, 2011, 18:20
بگین این فایل را جایگزین فایل قبلی کنند

nightman
August 22nd, 2011, 19:26
بنا به کاری که داریم لازم هست برای مشتریان ما ioncube loader 4 نصب شود.
مشکل ما این هست که هاستینگ اکثر مشتریان فرق بین ورژن 3 و 4 را نمی فهمند!
ورژن 3 در سرورشان نصب هست و با استناد به نام فایل های لودر که به ورژن php ختم می شود (مانند ioncube_loader_5.3 ) ادعا دارند که لودر ورژن 5 را نصب کرده اند!! در صورتی که اصلا لودر ورژن 4 بالاتر نیامده!

یک هاستینگ که توانایی گرفتن یک phpinfo ساده هم ندارد! [-(
چه کنیم از دست این تکنسین ها!!؟؟؟؟

ببخشید ببخشید ببخشید از نظر من اون واژه ای که به کار بردن بیشتر در مورد خودتون صادق هست ;)
این شمایید که این هاستینگ رو انتخاب کردین ;) تازه اون دوستمون که تونسته با این که دانشی نداره جنسش رو به شما قالب کنه نشون داده خیلی هم با هوش هست ;)
نظر شخصی بود قصد خاصی نداشتم

persiancity
August 22nd, 2011, 19:44
ببخشید ببخشید ببخشید از نظر من اون واژه ای که به کار بردن بیشتر در مورد خودتون صادق هست ;)
این شمایید که این هاستینگ رو انتخاب کردین ;) تازه اون دوستمون که تونسته با این که دانشی نداره جنسش رو به شما قالب کنه نشون داده خیلی هم با هوش هست ;)
نظر شخصی بود قصد خاصی نداشتمیکبار دیگر پست من را بخونید! من هاستی خریداری نکردم!!

pardishosting
August 22nd, 2011, 19:46
شما فقط ببین جوابت رو چه طور دادند !!
از قدیم گفتند فحش رو که بندازی ....

nightman
August 22nd, 2011, 19:53
یکبار دیگر پست من را بخونید! من هاستی خریداری نکردم!!

تقصیر خودته برادر من شما تیترت با متنت نمیخونه تو تیتر از دست هستینگت مینالی تو متن از دست هاستینگ مشتریت

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

شما اومدی ی جا که همه هاستینگ داران زدی هاستینگ احمق به عنوان تیتر نباید توقع داشته باشی اینجا کسی جواب مناسبی بت بده
البته با توجه به اینکه ۹۰ درصد افراد اینجا اینی که اینجا گفتی و نمیدونستن میگم

ehsanx
August 22nd, 2011, 20:11
این یه مشکل هست بین شما (طراح/برنامه‌نویس) و مشتری!
مقصر در واقع مشتری شماست که بدون هماهنگی با شما رفته و هاست گرفته!
مدیر سرور در این بین نقشی نداره، سرویسش کاملا مشخصه و مشتری باید قبل از گرفتن سرویس (یا نهایتا در دوره چند روزه گارانتی بازگشت هزینه) مشخصات سرویس رو کنترل می‌کرد که بعدا به مشکل نخوره.

البته قبول دارم که بعضی از مدیران سرور سوادشون برای کاری که میکنن کمه، اما به نظر من مدیر سرور حق داره که (برای کاری که هیچ هماهنگی باهاش نشده و هیچ قولی در موردش نداده) بگه «نمیخوام نسخه ۴ رو نصب کنم!» و این ربطی به حماقتش نداره! شما نهایتا می‌تونی بگی هاست رو عوض کنند. این وظیفه مشتری شماست که قبل از تهیه هاست با شما مشورت کنه، نه وظیفه مدیر سرور!