PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واگذاری امتیاز تبلیغات در سایت فــارس کیـــدذ

aghaee
August 22nd, 2011, 14:51
سلام به همه بچه ای گل وب هاستینگ تالک

دوستان چندی پیش مبلغ 800 هزار تومان به حساب مدیریت سایت فارس کیدذ (farskids136.com) بابت دوماه تبلغات پاپ آپ واریز شد
منتها بعد از یک هفته سایت بنده ***** شد و دیگه تبلیغات در این سایت رو ادامه ندادم، حدود 55 روز تیلغات مونده هنوز

با مدیریت سایت فارس کیدذ صحبت کردم ایشون گفتن متاسفانه هزینه تبلغات پس داده نمیشه و باید حتما تبلغ باشه، از آنجایی هم که من دیگه تبلیغات ندارم اگر کسی از دوستان هست که مایله 55 روز در سایت فارسی کیدذ بصورت پاپ آپ تبلیغات داشته باشه می تونم با قیمت توافقی برای ایشون واگذار کنم

پاپ آپ: وقتی سایت فارسی کیدذ باز میشه کاربر یه جایی که کلیک می کنه یه صفحه از سایت شما باز میشه، ورودیش بیشتر از 2000 تا آی پی در روز هست

اگر کسی مایله می تونه میل بزنه بیشتر صحبت کنیم

Aghaee.sajjad
@
Gmail.com

با تشکر

aghaee
August 24th, 2011, 10:58
کسی نبود؟
یعنی کسی نمی خواد تبلیغ موثر داشته باشه؟

ehsanx
August 24th, 2011, 11:20
بنده مشتری نیستم، فقط یه سوال برام پیش اومده، چرا تبلیغاتشون اینقدر گرونه؟ 2 ماه 800 هزار تومن یه کم زیاد نیست؟ (یا قیمتها همینه و من اشتباه میکنم؟)

agarb98
August 24th, 2011, 11:32
فکر کنک به خاطر popup هست

0060
August 24th, 2011, 11:52
سایت فارز کیدز قدیمی ترین سایت موزیک ایرانی امار روزانه 800 هزارتا قیمت بالا هست ولی نه خیلی

aghaee
August 24th, 2011, 13:26
سلام
کلا هزینه تبلیغات پاپ آپ بالا هست، از سایت موزیک باران یا سایت گنجا موزیک یا سایت یزد موزیک قیمت بگیرید ببینید چند قیمت میدن برای یک ماه؟ بالای یک میلیون تومان!
فارس کیدز هم به خاطر اینکه مشتری قبلیشون بودیم تونستیم تخفیف بگیریم

خیلی خیلی خوب جواب میده تبلیغات پاپ آپ در سایت فارس کیدذ، منتها ما دیگه تبلیغ نداریم، پس مجیوریم بدیم به یکی دیگه
مدیر سایت فارس کیدذ هم میگه ما اینول رو خرج کردیم و نمی تونیم پسش بدیم باید تبلغ بذارم و....

هر کس خواست در خدمتم

با تشکر

yekmobile.com
August 25th, 2011, 02:32
ببينم اگر سايت دانلود توي سايت موزيك تبليغ كنه ف_لتر نميكنند سايت دانلود و ؟؟

0060
August 25th, 2011, 03:12

اگه سایتت ثبت نشده باشه صد در صد ***** میشه

aghaee
August 25th, 2011, 08:44

این به سایت موزیک مربوط نمیشه! شما باید تو ساماندهی ثبت کنی تا هیچ مشکلی برات پیش نیاد
اگر تو سایت موزیک هم تبلغ کنی ف نمی شی

در ضمن اعتباری که از بابت تبلیغات بهتون داده میشه می تونید هر نوع تبلیغی رو انتخاب کنید
مثلا یک ماه بنر 120 * 240 بذار از اعتبارت کم میشه
یه ماه دیگه مثلا پست ثابت بذار بازم از اعتبار کم میشه

aghaee
August 31st, 2011, 09:47
کسی نبود؟

aghaee
September 8th, 2011, 18:30
یعنی کسی نمی خواد تبلغ موثر و ارزون داشته باشه؟