PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در رابطه با تنظیمات سایت یا هاست یا سرور ؟؟

zirefi
August 21st, 2011, 16:40
سلام
من نزدیک یه هفته است که سایتمو از سی پنل به دایرکت ادمین انتقال دادند از وقتی به دایرکت ادمین منتقل شده این مشکلات واسم پیش اومده اگه کسی چیزی میدونه لطفا کمک کنه ممنون
ضمنا به ادمین سرور هم گفتم گفتن که نه تنظیمات درسته و تو فروم بپرسین تا مشکلتون حل شه و منم تنظیمات ایمیل که داده بودم رو کاملا چک کردم و درسته
1- من وقتی در آدرس ورودی وردپرس سایتم بر روی رمزتان را گم کرده‌اید؟ کلیک می کنم و بعدش ایمیلمو می نویسم و دریافت رمز تازه کلیک می کنم این ارور رو میده مشکل چیه ؟
((ایمیل نمی‌تواند فرستاده شود.
دلیل ممکن: میزبان شما ممکن است قابلیت mail() را از کار انداخته باشد.))
2- وقتی در قسمت تماس با مای سایتم می خوام پیام بفرستم منظورم اینه که کسی می خواد از فرم تماس با مای سایت پیام بفرسته این ارور رو میده مشکل چیه؟
((متأسفانه ارسال پیغام شما با مشکل مواجه شد. لطفاً بعداً مجدداً سعی نموده یا از روشی دیگر با مدیر سایت تماس حاصل فرمائید.))
3- قبلا وقتی کسی نظر می داد یه ایمیلم به ایمیلم میامد ولی الان نمیاد .
با تشکر

ehsanx
August 21st, 2011, 19:13
دوست عزیز، این مشکل ربطی به سی پنل یا دایرکت ادمین ندارد، همانطوری که خود پیغام به وضوح بیان می‌کند، تابع mail در php غیرفعال شده است.
راه حل‌ها:
۱. از مدیر سرور بخواهید که تابع mail در php را باز کند.
۲. از یک smtp سرور استفاده کنید. (در صورتی که برنامه شما پشتبانی کند)

Maya
August 21st, 2011, 19:16
تابع mail باید از فایل php.ini فعال شود
تابع را فعال کنند 2 مشکل شما برطرف میشود

Aqua141
May 3rd, 2013, 09:33
با سلام منم این مشل دارم

ایمیل نمی‌تواند فرستاده شود.
دلیل ممکن: میزبان شما ممکن است قابلیت mail() را از کار انداخته باشد.

هم برای وردپرس هم برای انجمنم

داخل هاست در سیپنل که میرم میتونم ایمیل ارسال کنم مثلا با admin@site.com میتونم ارسال کنم ولی نمیدونم چرا وردپرس اسمیل ارسال نمیکنه
انجمن هم کاربران تازه عضو میشن ایمیل فعال سازی براشون ارسال نمیشه !

vistaperes
May 3rd, 2013, 09:50
با سلام منم این مشل دارم

هم برای وردپرس هم برای انجمنم

داخل هاست در سیپنل که میرم میتونم ایمیل ارسال کنم مثلا با admin@site.com میتونم ارسال کنم ولی نمیدونم چرا وردپرس اسمیل ارسال نمیکنه
انجمن هم کاربران تازه عضو میشن ایمیل فعال سازی براشون ارسال نمیشه !

تابع mail() بسته هست از smtp استفاده کنید روی همین ایمیل که در cpanel دارید