PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد هاست فراسو

khorasani2
August 21st, 2011, 16:25
لطفا دوستانی که از این هاست و مخصوصا سرور مجازی داخل ایران انها استفاده کردند نظر خودشان را در مورد کیفیت این هاست اعلام بفرمایید چون من دنبال انتقال سرور سایتبه این شرکت هستم لذاقبل از خرید تقاضا دارم منو راهنمایی نمایید
www.faraso.ir (http://www.faraso.ir)
خیلی ها میگند این هاست گمنام است لازم به ذکر است من بنا به دلایلی دنبال یک هاست داخلی و بسیاربسیار معتبر هستم
و دنبال یک هاست کاملا مطمین می باشم اگر این هاست در حد ایران هاست یا هاستیران یا پارس دیتا است لطفا نظر خودتان رااعلام نمایید

taghikhani
August 21st, 2011, 17:17
از نظر اعتبار که کاملا معتبر هستند. من چند ساله تو زمینه های دیگه باهاشون کار میکنم.
تا جایی هم که میدونم سرورهاشون تو دیتاسنتر پارس آنلاینه ولی تست نکردم.

ehsanx
August 21st, 2011, 17:26
در مورد وی پی اس تجربه‌ای باهاشون نداشتم، اما از لحاظ پشتیبانی خوب عمل میکنن.

اگر سرویس گرفتی، لطفا بعدا تجربه ات روهمینجا بنویس.

khorasani2
August 30th, 2011, 18:07
انگار کسی با فراسو زیاد کار نکرده است
اگر کسی با این شرکت کار کرده است لطفا راهنمایی کند

all
August 30th, 2011, 22:04
معتبر هست پشتیبانی خوبی هم دارند کسی هم اینجا تعریف نمیکنه چون داخل زنجیره این سایت نیستند
اما پیشنهاد میکنم هاست داخلی نگیرید پورتها خیلی ضعیف هست و قیمت بالاست داون تایم هم زیاده

ARYACLUB
August 30th, 2011, 22:49
شرکت معتبری هست اما من از هاست و سرورش استفاده نکردم

(لایسنس پنل گرفتم)

pishroserver
August 31st, 2011, 00:12
سلام

خیلی ها میگند این هاست گمنام است

میشه چند نفر از این "خیلی ها" رو معرفی کنید؟!!! و همینطور ازشون بخواید چند تا از اون هاستینگ هایی که "گمنام" نیستن رو معرفی کنند!!!
آدم اینجا یه چیزایی میبینه و میخونه که شاخ درمیاره! با توجه به همکاری خودم و دیگر همکاران با "فراسو" به جرأت میگم جزو معدود هاستینگ هایی که "بهترین" خدمات رو با "معقولترین" هزینه ارائه میده.
قید vps ایران رو هم بزنید، به n تا دلیل.

حتماً چند نفر از اون "خیلی ها" رو معرفی کنید تا ما از نظراتشون مستفیذ بشیم و بفهمیم هاستینگ خوب یعنی چی و کدوم شرکت!!!

موفق باشید.

shahmoradi
August 31st, 2011, 00:27
شرکت فراسو سامانه پاسارگاد خیلی شرکت خوبیه پشتیبانی 20 کیفیت 20 همه چی عالیه
تایید میشه و خیلی هم تایید میشه
من یه سرور مجازی خریدم واقعا حرف نداره
می خواستم بگم دمشون گرم کارشون حرف نداره
خدا قوت شرکت فراسو سامانه پاسارگاد

ARYACLUB
August 31st, 2011, 01:02
همون جور که گفتم من لایسنس ازشون تهیه کردم
اما خدایی قیمت های vps بالایی دارند

httpserver
August 31st, 2011, 01:56
کلا قیمت vps تو ایران بالاست ولی‌ این شرکت قیمت‌های نسبتا خوب هم داره که می‌شه ازشون گرفت.