PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مودم وایمکس خوب معرفی کنید

vimax
August 21st, 2011, 12:32
سلام
بچه ها به نظرتون بهترین مودم وایمکس خوب تو بازار چیه؟
همه چین هستن؟

ساتراپ
December 21st, 2011, 10:13
مودم وایرلس مبین نت + مودم وایمکس مبین نت

2 سال با خیال راحت به اینترنت وصل باشید

اینترنت شخصی با مودم جیبی، خدمتی جدید از مبین نت

نقطه قوت مودم جیبی بر سایر مودم های قابل حمل وایمکس از قبیل USB، امکان برقراری ارتباط با این مودم بصورت WiFi می باشد که در نتیجه استفاده از این مودم مختص کامپیوتر و نوت بوک نمی باشد و حتی دارندگان تلفن های هوشمند، تبلت، کنسول های بازی و ... نیز می توانند از اینترنت شخصی با مودم جیبی مبین نت استفاده نمایند.

2 ساله 512 کیلو بیت بر ثانیه 30 گیگابایت

وایمکس مبین نت با حجم محدود استفاده در ساعات دو الی هشت صبح رایگان می باشد (حجم اطلاعات ارسالی و دریافتی در این محدوده های زمانی محاسبه نخواهد گشت.) در ضمن در کلیه طرح های فوق پس از برقراری ارتباط CPE با شبکه یک آدرس IP نامشخص معتبر، به مشترک اختصاص داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

88347831
09355260662

( مودم همراه مبین نت )

HADNEZ-ICT
January 3rd, 2012, 12:20
دوست عزیز بیش تر مودم های wimax که توسط سرویس دهنده به فروش می رسه
huawei هستند
( در ضمن این شرکت هم ایران را تحریم کرد )

om!d-D
January 3rd, 2012, 14:54
اگه شبیه 3g edge مودم های سیم کارتی باشه بسیار مضخرفه...پول رو هدر میدید .. اگه هم که نه...لطفا بفرمایید هزینه ها
1- قیمت
2- آیا واقعا سرعت مثلا 512 هست ؟ چون اینا همش چرته و به مکان و آنتن دهی سیم ککارت بستگی داره برای اون مودم ها اینا چه طوره؟
3- در چه شهرهایی ساپورت میشه؟ در شهذستان های کوچک جواب میده؟

HADNEZ-ICT
January 3rd, 2012, 15:36
اگه شبیه 3g edge مودم های سیم کارتی باشه بسیار مضخرفه...پول رو هدر میدید .. اگه هم که نه...لطفا بفرمایید هزینه ها
1- قیمت
2- آیا واقعا سرعت مثلا 512 هست ؟ چون اینا همش چرته و به مکان و آنتن دهی سیم ککارت بستگی داره برای اون مودم ها اینا چه طوره؟
3- در چه شهرهایی ساپورت میشه؟ در شهذستان های کوچک جواب میده؟

من تو نمایشگاه دیدم این مودم ها رو
اصلا مثل 3g نیست

shahmoradi
January 3rd, 2012, 16:14
مودم فقط bm338 ایرانسل
از نظر قدرت انتن دهی خوبه ما که اینجا همیشه بیش از 88 درصد انتن رو داریم

softsky
January 3rd, 2012, 16:50
مودم های outdoor ایرانسل که تاحالا خوب جواب داده

om!d-D
January 4th, 2012, 13:59
مودم فقط bm338 ایرانسل
از نظر قدرت انتن دهی خوبه ما که اینجا همیشه بیش از 88 درصد انتن رو داریم

چی هست این مودم؟ با سیم کارت کارت میکنه؟ من huawei دارم منتها زیاد جالب نیست هر چند کار راه اندازه....

مودم های outdoor ایرانسل که تاحالا خوب جواب داده
ای مودم چیه؟ با سیم کارته یا همین مثل usb modem های 3g هست؟

ramtin140
April 5th, 2012, 13:42
مودم جیبی مبین نت اوجوری که گفتن تنها محصولیه که کره ای است و بقیه چینی اند

loginvps.com
April 5th, 2012, 16:32
چی هست این مودم؟ با سیم کارت کارت میکنه؟ من huawei دارم منتها زیاد جالب نیست هر چند کار راه اندازه....

ای مودم چیه؟ با سیم کارته یا همین مثل usb modem های 3g هست؟

مودم های وایمکسی که سیمکارتی نیستند باید از شرکت اشتراک بگیری به طور حتم huwei هم برای وامکس میتونه باشه.
و مودم outdoor هم همونطوری که از اسمش معلومه یعنی اونو باید بیرون از خونه نصب بکنی ، آنتنشو منظورمه .