PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : microtik +ibsng

saeed_m27
August 21st, 2011, 02:53
سلام به همه دوستان من هرچي سرچ كردم شركت ها زياد هستش از دوستان ميخوام يه شركت مطمئن معرفي كنند البته با قيمت مناسب و در ضمن يه سوال هم داشتم اونم اينكه من الان win 2003 + nttacplus دارم و ميخوام اكانت ها رو همه انتقال بدم به سرور جديد آيا امكانش هست يا نه ممنون ميشم سريع جواب بدين

سرور درخواستي :
ram : 1gig
microtic + ibsng

rn4j1m1
August 21st, 2011, 03:00
سلام
اولا که اینجا همه خودشون این کاره هستن پس اکثرا خودشون رو معرفی میکنن !
دوما شما نمیتونید روی یک سرور هم IBSng نصب کنید و هم میکروتیک (میکروتیک یک سیستم عامل هست) و نیاز به دو وی پی اس دارید
فکر نکنم هر کسی بتونه انتقال بده !

REXNET
August 21st, 2011, 04:36
سلام، انتقال دیتابیس رو میتونم براتون انجام بدهم، هزینه اش هم بسته به حجم دیتابیس و نظم اون متغیر هست... در صورت تمایل با بنده تماس بگیرید.

---------- Post added at 03:36 AM ---------- Previous post was at 03:35 AM ----------

راستی، در مورد سرور هم تشریف بیارید از یک جای مطمئن براتون تهیه می کنیم...

agarb98
August 21st, 2011, 09:35
هزینه انتقال : 5000 تومان

هزینه سرور مجازی میکروتیک هم میشه : 30000 هزار تومان ماهانه

فروش سرور مجازی و هاست و ریسیلر و سرور اختصاصی - سبد خرید (http://orserver.ir/cart.php?gid=5)

REXNET
August 21st, 2011, 14:24
من بیشتر به تعداد یوزر و تنظیمات نگاه می کنم تا حجم دیتای زخیره شده. در اینجا منظور از انتقال دیتابیس انتقال تمام کاربران از یک سیستم به یک سیستم متفاوت مقصد است (مثل NTTacPlus به IBSng) و شامل تمامی اطلاعات زیر می شود:

Usernames
Passwords
Groups
Absolute Expiration Dates
Relative Expiration Dates
First Login Dates
Assigned IP Addresses
Max Login Number
Fullname
Email
Comment
...

هزینه و مدت زمان اجرای کار در پیغام خصوصی به عرض رسید...

ارادتمند