PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در راه اندازی هاستینگ

zahrait
August 20th, 2011, 21:19
با سلام.بنده در کار هاستینگ تازه کارم دارم شرکت میزنم میخوام هاست هم ارائه بدم از دوستان کمک می خوام که از کجا شروع کنم که ضرر نکنم چی باید یاد بگیرم؟؟؟ یه شبیه سازی برای محیط پنل وجود داره که بدونم باید چه جوری کار کنم و به مشتریام سرویس بدم؟؟؟؟ کلا دیگه!؟

alborzhost
August 20th, 2011, 21:47
سلام

شما میتونید برای شروع سرور مجازی یا نمایندگی فروش هاست تهیه کنید
یا با یک فردی که معتبر باشه از طریق نمایندگی درصدی بگیرید که فکر کنم برای شروع بهترین گزینه باشه , چون دیگه با مسائل فنی
درگیر نخواهید بود

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر میتونید آی دی بنده رو اد بفرمایید.
آی دی : amiretemad35
taghikhani
August 20th, 2011, 22:11
راهی که من خودم رفتم:
ریسلر > سرور مجازی برای لینوکس > سرور اختصاصی > سرور اختصاصی برای سرور مجازی

حتما حتما از اول با whmcs شروع کن. اگر نباشه بدجوری به مشکل میخوری.
یه نمایندگی دایرکتی هم برای دومینها بگیر. اگر میتونی هزینه کنی مستقیم بگیر.

قزوین هاست
August 20th, 2011, 23:00
اول از همه نمایندگی.همین که همکار گرامی اقای تقی خانی نوشتند مناسب ترین روش شروع است.اگر خواستید نمایندگی بگیرید پنل به صورت تست برای اشنایی با صفحه مدیریت به شما خواهیم داد(ما البته)

zahrait
August 21st, 2011, 04:41
خوب برای سرور مجازی از کجا بگیرم بهتره؟فقط مطمئن باشه

nima17701
August 21st, 2011, 04:53
خوب برای سرور مجازی از کجا بگیرم بهتره؟فقط مطمئن باشه

نو همین انجمن درخواست سرور مجازی بدید ، بچه ها آفر میدن ؛ بعد کیفیت و پشتیبانیشون رو بررسی کنید
موفق باشید

mohsen1
August 21st, 2011, 05:02
احیانا به جهت اینکه تابستان هست و ایام تعطیلی و ... تصمیم به ورود به دنیای هاستینگ نگرفتید!؟
اگه نه که هیچ اگه آره یه ماه دیگه صبر کنید تا تابستون تموم بشه همه چی بر می گرده به روال سابقش ... :)

قزوین هاست
August 21st, 2011, 05:04
سلام.جهت درخواست وی پی اس در صفحه اصلی قسمت درخواست سرویس،درخواست بدید بچه ها من جمله که یکی از بچه ها خودم هستم آفر میدیم خدمتتون

nightman
August 21st, 2011, 11:55
با سلام.بنده در کار هاستینگ تازه کارم دارم شرکت میزنم میخوام هاست هم ارائه بدم از دوستان کمک می خوام که از کجا شروع کنم که ضرر نکنم چی باید یاد بگیرم؟؟؟ یه شبیه سازی برای محیط پنل وجود داره که بدونم باید چه جوری کار کنم و به مشتریام سرویس بدم؟؟؟؟ کلا دیگه!؟

یک سرور مجازی بگیرین سی پنل نصب کنید بعد قیمت هاتون رو هم متوسط به بالا بگیرید کلاس داره
سعی کنید هم لفظ قلم حرف بزنید با مشتری و از سابقه چندین و چند سالتون بگید
مشکل پیش میاد شکیبا باشید از زبونتون نیوفته
آهان داشت یادم میرفت اگه رو امنیتش هم کار کردین بد نیست نکردین هم نکردین ;)

agarb98
August 21st, 2011, 12:06
به نظر من در فاز اول ریسیلر یا همون نمایندگی بگیرید.

هاست برتر
August 21st, 2011, 12:44
رسیلر-سرور مجازی-سرور اختصاصی

zahrait
August 27th, 2011, 16:55
اگه بنده بخوام به جای اینکه از سرورهای خارجی استفاده کنم خودم سرور راه اندازی کنم چیکار باید بکنم؟ سخت افزار و نرم افزار چی مورد نیاز هست؟ و دانش فنی چی می خواد؟

alireza88
August 27th, 2011, 17:02
اینطوری تا 4 ماه دیگه هم خودتون نمیفهمید دارید چیکار میکنید ریسلر و سرور مجازی این صحبتا هم شمارو به جایی نمیرسونه.
اگر شرکت و دفتر دستک دارید پیشنهادم اینه که یکی رو استخدام کنید. در غیر این صورت حالا حالا بخونید تا اشنا شید.

alitalebi
August 27th, 2011, 17:11
به نظرم چون تازه قصد شروع داری نمایندگی بگیر که دردسر نکشی

DATAFARM.IR
August 27th, 2011, 21:16
اگه بنده بخوام به جای اینکه از سرورهای خارجی استفاده کنم خودم سرور راه اندازی کنم چیکار باید بکنم؟ سخت افزار و نرم افزار چی مورد نیاز هست؟ و دانش فنی چی می خواد؟
برای اینکه شما سرور اختصاصی بگیرید و روی آن مجازی یا هاست اشتراکی ارائه دهید، توجیه مهم است، شما باید مشتری برای فروش جمع بکنید تا توجیه هزینه بیشتر داشته باشه.
مورد بعدی اینکه برای آشنایی باید از کاری شروع بکنید که محک بازار دستتون بیاد،ببینید سودی که از این راه میرسه کافی هست و انتظارات شما رو برآورده می‌کنه؟

برای شروع دنبال یک سرویس‌دهنده تاپ خارجی بگردید(سرچ تا 50 صفحه گوگل!)
یا بصورت درصدی کار بکنید، تا از بار فنی خلاص بشید.

توضیح بدید نیازتون چیه؟ به کجا می‌خواهید برسید؟
می‌خواهید فروشنده هاست باشید یا سرور مجازی سا اختصاصی؟
و خیلی از این سوالات.