PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از یک isp , آیا امکان پذیر است؟

nasa_de
August 20th, 2011, 17:17
سلام دوستان
دو روزی هست که یک isp سرویس ها مخابرات رو هم عرضه می کنه در شهری که بنده اونجا هستم سرویسش قطع شده. هرچه تماس می گیرم اینها با خیال راحت میگن " سرویس شما از مخابرات هست و به ما ربطی نداره " در حالی که موقع خرید به من نگفتن سرویس از اونجاست و من فکر می کردم که سرویسم از این شرکت هست , سرویس های این شرکت الان بدون مشکل داره سرویس میده ولی مخابرات ".......".

آیا اگر از این شرکت شکایت کنم به جایی میرسه ؟

amirizadi
August 20th, 2011, 17:32
قردادی چیزی دارید؟

nasa_de
August 20th, 2011, 17:41
بله / سرویس ها به امضای بنده و شرکت هست / 128 نا محدود

agaali
August 20th, 2011, 19:03
آره عزیز برو پیگیر شو
طرف قرارداد تو isp هستش نه مخابرات و مسئولیتش هم با isp هست

AfaghData
August 20th, 2011, 21:26
دوست عزیز ، کار مخابرات با آی آس پی جداست ، اگه سرویس از شرکت خریداری کردید کل مسولیتش با شرکت هست، احتمالا آی اس پی داره از سرور های یکی از شرکت های زیر استفاده میکنه :

پارس انلاین

شاتل

فن آوا

یا شرکتای دیگه که تو شهر ها نماینده دارن ،

به جای تماس تلفنی شخصا به شرکت برید بهتره ، اسم شهر و آی اس پی که سرویس گرفتید برایم پ.خ کنید

kevin_n
August 20th, 2011, 23:21
دوست عزیز حتما پی‌ گیری کنید منم چندتا مشکل داشتم پیگیری کردم حل شد اما زمانی‌ که داشتم قبلش با تلفن باهاشون ارتباط برقرار می‌کردم درست حسابی‌ جواب نمیدادن

httpserver
August 20th, 2011, 23:30
کلا همهٔ isp ها زیر نظر مخابرات هستن و همشون از مخابرات سرویس میگیرن. اما اگر شما داخل شرکت قرار داد بستین خودشون مسئول هستن

nasa_de
August 20th, 2011, 23:41
الان دو روز رو هم گذشته و هنوز وقتی زنگ می زنم با خنده میگن ما نمیدونیم؟!

amrdata
August 20th, 2011, 23:55
دوست عزيز متاسفانه اين گونه شركت ها كم نيستند
حالا خوبه اينها به روي شما مي خندند بلكه عده اي هستند به جاي همين خنده تهديد مي كنند كه براي من زياد ژيش اومده
شانس بد من زياد به تورم خورده

من جاي تو باشم كاري مي كنم كه ديگه نتونن توي اون شهر فعاليت كنن - كاري مي كنم ديگه نتونن قد الم كنند

كمر اين گونه شركتها را بايد با راه هاي اصولي و قانوني شكست

kevin_n
August 21st, 2011, 00:02
کار شما به تلفن حل نمی‌شه باید اول برید آی‌اس‌پی بعد هم مخابرات و بعد تصمیم به شکایت بگیرید

irlogo
August 21st, 2011, 00:13
تشریف ببرید تنظیم مقررات رادیویی شهرتون، حسابی حالشونو جا میارن

nasa_de
August 21st, 2011, 01:13
الان پا به روز سوم گذاشتیم /
هیچ شخصی جوابگو نیست /
به زودی اسم شرکت رو عرض می کنم /

nasa_de
August 21st, 2011, 23:19
یک ساعت قبل اینترنت به وضعیت عادی برگشت. اما من پیگیر شکایت هستم.

arman_2
August 21st, 2011, 23:58
آفرین {شکایت خوب نیست اما با این کلاه برداری ها که سر آدم ها کار خوبی می کنی}
اسم شرکتو اگه می شه بگو.

nasa_de
August 22nd, 2011, 00:15
برای اینکه هر گونه سو استفاده از اسناد اینترنتی رو از بین ببرم از نام بردن این شرکت خودداری می کنم.
شرکت مذکور, شرکت بزرگی هست و برای اینکه شکایتم رو خوب پیش ببرم باید با یک وکیل صحبت کنم.