PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : cath server + config

makh000f
August 20th, 2011, 13:06
سلام خوبید ؟

آقا من isp دارم که دایلاپ و وایرلیس میدم الان میخوام کش سرور درست کنم - سرورش هم آماده هست - کیس آماده هست

حالا میخوام بدونم که چه چیزی میخواد برای نصب و کانفیگ کش سرور ؟ مثلا نرم افزارش چیه ( squid) رو لینوکس اوکی کنم چه لینوکسی ؟

و اکانتینگ هم ibs نصب کردم و کانفیگ که الان کار میکنه بدون مشکل-

و آیا کسی هست این کار رو انجام بده و کانفیگ کنه ؟ من کیس رو پست کنم براش؟
چقدر هزینش میشه ؟

جواب رو همینجا بگید ممنون - من تا حال راهندازی نکردم کش سرور :D

makh000f
August 20th, 2011, 15:53
کسی نیست یک قیمت بده که کسی اگه این رو راهندازی کنه چقدر میگیره - قیمت بدید فقط :d ?????

rn4j1m1
August 20th, 2011, 16:32
پست کنید ؟؟؟
میدونید هزینش چه قدر میشه ؟؟
من میتونم squid رو کانفیگ کنم

makh000f
August 26th, 2011, 21:40
گفتم قیمت بدید دیگه حالا پست رو یه کاری میکنیم !
من قیمت میخوام نصب و کانفیگ ؟؟؟

httpserver
August 26th, 2011, 22:41
چطوری میخواین کیس رو پست کنید؟ فکر نکنم بشه. اگرم بشه هزینه دار می‌شه. ما باید خودمون بیایم اونجا. واستون انجام میدیم اما بعدش در مورد هزینه صحبت می‌کنیم.

asrehosting
August 26th, 2011, 23:05
با این شماره تماس بگیرید :
09139132334
آقای غفوری ..
تو کار کش سرور هستند .

REXNET
August 27th, 2011, 02:23
کدام شهر هستید شما؟!

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:14 AM ----------

اگر میتونید Valid IP سرورتون بدهید نیاز به پست سرور نیست و میشه کانفیگ رو بصورت Remote هم انجام داد، اگر نمیتونید هزینه shipping بسته به شهرتون 2 بار بابت هر کیلو حدود 6000 تومان میفته... البته توسط شرکت خصوصی و بصورت Cargo که هزینه بسته بندی مخصوص و بیمه هم شامل میشه... اگر توسط شرکت پست میخواید بفرستید باید پست سفارشی باشه و در بسته بندی یونولیتی مخصوص بگذارید که وسط راه خراب نشه و انتقالش ظاهرا به ابعادش بستگی داره...

قرار داد کانفیگ سرور هم بصورت سالیانه 500 هزار تومان هستش...