PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه سايت براي هاست؛ فعال كنم؟(فــــــــــــــوري)

lergo
August 19th, 2011, 05:14
سلام به همه دوستان

من الان داخل سي پنل يه ساب دامين ساختم و اين آدرس هم بهش دادم.
نام: host
آدرس: www.host.lergo.ir
دركل با همين آدرسي كه دادم هدايت كردم.
وقتي اين آدرسو ساختم يه پوشه هم به نام host كه خودم اسمشو گذاشتم در داخل هاست ايجاد شد.
الان من چيكار كنم كه وقتي اين آدرس www.host.lergo.ir v رو ميزنم سايت هاست دهيم باز شه؟
آيا تو پوشه هاست چيزي لازمه بريزم.
اگه لازمه همه چيز و بگيد و مراحل بعدشو ذكر فرماييد.
دوستدار شما همه ي هموطنان محمدرضا

mamali5
August 19th, 2011, 05:29
سلام
بله هر چیزی که میخواین زمانی که آدرس http://www.host.lergo.ir/ زدین بیاد بالا
توی پوشه host قرار بدین

موفق باشید

lergo
August 19th, 2011, 05:32
مرسي از پاسختون.
ميشه بگيد دقيقا چه فايل هايي رو بايد آپلود و نصب كنم؟
ممنون من مبتدي هستم.اگه ميتونيد لينك فايل ها هم بزاريد.اگه نميتونيد دقيق اسمشو بگيد.ممنون

nima17701
August 19th, 2011, 05:50
دوست عزیز ، شما باید فایل های قالبی که مدنظرتون هست رو در این پوشه آپلود کنید
اگه هنوز قالبی انخاب نکردید ، از سایت های دانلود اسکریپت میتونید دانلود کنید و استفاده فرمایید
قالب سایت سلیقه ایست
موفق باشید

lergo
August 19th, 2011, 05:58
دوست من من مبتدي هستم.
يعني فقط بايد قالب براش انتخاب كنم؟
ديگه چيزي نميخواد تو پوشه host بريزم؟
لطفا بيشتر توضيح بدين.ميدونم روضه هستين و حوصله هم ندارين ولي توضيح بدين ممنون:x

mamali5
August 19th, 2011, 06:06
شما قصد داری چه سایتی راه اندازی کنی؟
و چرا ساب دامین ساختین؟

lergo
August 19th, 2011, 06:10
من مهاستينگ دارم ميخوام سايت هاستينگ اين ساب دامين باشه.
لطفا راهنمايي كنين كه چه چيزايي رو بايد نصب كنم؟

nima17701
August 19th, 2011, 06:26
شما فقط برای شروع یک قالب HTML هاستینگ تهیه کرده و متناسب با سرویس های خود ویرایش کنید و آن را در پوشه HOST آپ کنید
معمولا قالب ها یک صفحه Index دارند ، که این صفحه اصلی سایت شماست
وزمانی روی لینک Host.Yoursite.Com میزنند این صفحه بارگذاری میشود
دیگه به چیز خاصی نیاز ندارید

lergo
August 19th, 2011, 06:32
يعني به اين اسكريپت نياز نيست؟

whmcs

nima17701
August 19th, 2011, 06:42
يعني به اين اسكريپت نياز نيست؟

whmcs

WHMCS بیشتر برای بخش ، پنل کاربران و مدیریت آنها استفاده میشه ، از طریق این اسکریپت مشتری میتونه به صورت آنلاین سرویس خود را سفارش بده ، و سرویس رو دریافت کند
و درصورت داشتن سوال ، مشکل اقدام به ایجاد تیکت کند
و شما نیز میتوانید مشتریان خود را مدیریت کنید و . . .

البته میتونید از فقط از wHMCS استفاده کنید ولی به نظر من از یک قالب استفاده کنید و در مورد سرویس های خود توضیحات رو بدید و برای سفارش به WHMCS متصل کنید
WHMCS رو نیز میتونید روی یک ساب دامین دیگه مانند : Portal , Client , Support , Me نصب کنید

lergo
August 19th, 2011, 06:45
WHMCS بیشتر برای بخش ، پنل کاربران و مدیریت آنها استفاده میشه ، از طریق این اسکریپت مشتری میتونه به صورت آنلاین سرویس خود را سفارش بده ، و سرویس رو دریافت کند
و درصورت داشتن سوال ، مشکل اقدام به ایجاد تیکت کند
و شما نیز میتوانید مشتریان خود را مدیریت کنید و . . .

البته میتونید از فقط از wHMCS استفاده کنید ولی به نظر من از یک قالب استفاده کنید و در مورد سرویس های خود توضیحات رو بدید و برای سفارش به WHMCS متصل کنید
WHMCS رو نیز میتونید روی یک ساب دامین دیگه مانند : Portal , Client , Support , Me نصب کنید

آي دي ياهو تونو لطف ميكنين؟
من متوجه نشدم.

nima17701
August 19th, 2011, 06:56
آي دي ياهو تونو لطف ميكنين؟
من متوجه نشدم.
nima.17701
کدوم قسمت رو متوجه نشدید ، بفرمایید توضیح بدم

lergo
August 19th, 2011, 07:39
آقا كسي نيست راهنمايي ما كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 07:39 AM ---------- Previous post was at 07:20 AM ----------

از اين استفاده كنم خوبه؟
اسکریپت نال شده مدیریت هاستینگ 4.5.2 WHMCS | اسکریپت ها (http://kimiascript.com/1772/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-4-5-2-whmcs.html)
منتظرم

amirizadi
August 19th, 2011, 08:41
دوست عزیز این اسکریپت برای مدیریت کاربران و سرویس ها هست
شما اگر فقط در حد چند صفحه html هست سایتتون اجباری برای استفاده از این اسکریپت نیست

اگر میخواهید کاربران و فاکتور ها و سرویس های خود را مدیریت کنید از این اسکریپت استفاده کنید

lergo
August 19th, 2011, 09:47
من اگه از اين اسكريپت استفاده كنم whmcs
ديگه قالب هم بايد نصب كنم يا ديگه هيچي نميهواد نصب كنم؟

Yashar1989
August 19th, 2011, 10:07
سلام
دوست عزیز شما هنوز روش کار با cpanel رو بلد نیستید بعد میخواهید هاست هم ارائه بدید(حالا چه رایگان ، چه پولی)؟

lergo
August 19th, 2011, 10:14
سلام
دوست عزیز شما هنوز روش کار با cpanel رو بلد نیستید بعد میخواهید هاست هم ارائه بدید(حالا چه رایگان ، چه پولی)؟

ببخشيد به شما ربطي داره.
من يه سوال كردم هركس بلد بود و خواست جواب ميده و يكي مثل شما نمياد بگه كه بلد نيستي .
با اين حرفت من كه نه فك كنم همه ازت نا اميد شدن

Yashar1989
August 19th, 2011, 10:17
ببخشيد به شما ربطي داره.
من يه سوال كردم هركس بلد بود و خواست جواب ميده و يكي مثل شما نمياد بگه كه بلد نيستي .
با اين حرفت من كه نه فك كنم همه ازت نا اميد شدن

آره بلد نیستم ادعایی هم ندارم
نه مدیر سایت هستم که کسی به پاسخ های من امید داشته باشه و نه دیتاسنتر دارم که کلی کاربر رو ناامید کنم

اما شما فردا به چند نفر هاست دادی و نتونستی یه مشکل کوچیک رو حل کنی نه تنها اونها رو نا امید میکنی بلکه فکر میکنن هر کی مثل شما هاست میده هیچی بلد نیست

nima17701
August 19th, 2011, 12:08
من اگه از اين اسكريپت استفاده كنم whmcs
ديگه قالب هم بايد نصب كنم يا ديگه هيچي نميهواد نصب كنم؟

یه قالب پیش فرض داره ، البته قالب هم میتونید نصب کنید

---------- Post added at 12:08 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

آره بلد نیستم ادعایی هم ندار
نه مدیر سایت هستم که کسی به پاسخ های من امید داشته باشه و نه دیتاسنتر دارم که کلی کاربر رو ناامید کنم

اما شما فردا به چند نفر هاست دادی و نتونستی یه مشکل کوچیک رو حل کنی نه تنها اونها رو نا امید میکنی بلکه فکر میکنن هر کی مثل شما هاست میده هیچی بلد نیست

lergo عزیز ، منم با حرف دوستمون موافقم ، بهتره اگر هنوز دانش لازم رو ندارید فعلا سرویس ارائه ندید ، اول یکم به معلومات خود اضافه کنید ؛ چون پس فردا اگه خدای نکرده براتون مشکلی پیش بیاد ؛ شاید لطمه ی بزرگی به اعتبارتون وارد بشه .
امیدوارم که هیچ وقت مشکلی براتون پیش نیاد