PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ارسال میل در پاسخ به تیکت

server20
August 18th, 2011, 22:20
سلام دوستان عزیز...
من میخواستم تنظیمات mail را چطور در whmcs انجام بدم .. که وقتی مشتری سفارش میده و عضو میشه یه پیام براش ارسال شه و همچنین در جواب تیکت ها برای مشتری mail ارسال شه .. میخواستم کلیه تنظیمات میل را بدونم .. ممنون میشم راهنماییم کنید..
در ضمن من هنوز تغییری در گزینه های mail ندادم.

saeed25
August 18th, 2011, 22:37
با درود و احترام
شما می توانید بدون هیچ دردسری گزینه های mail را بر روی php() قرار دهید تا به صورت یک کد پی اچ پی رایانامه ها(ایمیل ها) ارسال شوند.

server20
August 18th, 2011, 22:51
ممنون میشم دقیقتر بگید ..
مسیر این تنظیمات و گزینه های میل را چطور تنظیم کنم ؟

saeed25
August 18th, 2011, 23:06
با دروود و احترام
مسر زیر را بپیمایید:
general settings|mail| و در برابر گزینه mail type باید آن را بر روی گزینه php mail() قرار دهید.

server20
August 19th, 2011, 12:16
دوست عزیز این کارو کردم ولی باز میل ارسال نمیشه !!!!!!

گزینه های SMTP Port
SMTP Host
SMTP Username
SMTP Password
System Emails From Name System Emails From Email
باید تکمیل کنیم ؟ اگه اینطوره باید چی بنویسم ؟

saeed25
August 19th, 2011, 14:11
با دروود بر شما
اگر درست نشد گزینه هارا (معمولا)باید اینگنونه پر کرد:
host:localhost
username:مشخصات سرور ارسال ایمیل

System Emails From Name System Emails From Email
یک نشانی (ترجیحا نشانی بر روی دامنه شما باشد و نه از سرویس دهدنگان رایگان)برای ارسال از آن نشانی

server20
August 19th, 2011, 15:14
نشد.........!!!!!!
من تو whmcs مبتدی هستم .. اگه جای دیگه باید تنظیماتی انجام بدم بگید ممنون میشم. مثلا تو تب اول (general) یک آدرس میل میخواد اون چیه ؟ و برای چه کاریه ؟

saeed25
August 19th, 2011, 15:19
با دروود
اگر خواستید مشخصات سرور خود را در پیامی در همینجا و یا رایانامه برایم ارسال کنید تا بررسی کنم.شاید مشکل از سمت سرور شما باشد

server20
August 20th, 2011, 10:00
مشخصات را برتون ارسال کردم .. هر کاری کردم نشد .. مثلا یه client رو هم انتخاب میکنم تا براش پیام بفرستم . این پیغام رو میده
Email Sending Failed - Could not instantiate mail function.

Email Sending Completed
الان تنظیمات میل رو php() روی smtp هم میزارم میگه نمی تونم کانکت شم .......!!!!!

server20
August 21st, 2011, 20:45
یکی بگه من چکار کنم؟ چرا نمیشه؟