PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور ویندوز و NttacPlus با سرعت بالا

arminkhodaei
August 18th, 2011, 12:28
سلام

بنده یه سرور ویندوز میخوام که اکانت هایی که با Nttacplus میدم سرعتشون کم نشه

الان یه سرور سویس دارم که به شدت کاربر ها با افت سرعت مواجه میشند

میخوام کسی اگر بدون اکانت سرعت دانلود 60 داره وقتی کانکت میشه حداقل 55 را داشته باشه

قیمت هم تا 12 تومان

Ahmad110
August 18th, 2011, 12:38
سلام
cpu : xeon 3430 ( 1 core )
ram : 256 MB
hdd : 20Gig
port : 1Gbps
1 usable ip
price : 15 T / monthly
Buy Now (http://www.wsh.ir/members/cart.php?gid=3)

info_dlsong
August 18th, 2011, 12:56
با سلام

Ram : 256MB
HDD : 30GB
پهنای باند 1000 گیگابایت روی پورت 1Gbps با پایداری شبکه 100%
قیمت 14000 تومان ماهیانه
پردازنده سرور ها Dual Xeon E5620 میباشد

منابع سرور شامل رم , هارد و پردازنده بصورت اختصاصی در نظر گرفته شده اند (VDS)

رضایت مشتری مهمترین چیز در تجارت ماست , در صورت وجود نارضایتی با ذکر دلیل تا 24 ساعت پس از تحویل وجه پرداختی شما به حساب بانکی شما عودت داده خواهد شد

پشتیبانی 24 ساعته از طریق تیکتینگ و پشتیبانی آنلاین خواهد بود

امکان ریبوت و مانیتورینگ سرور از وب پنل وجود دارد

در صورت تمایل برای خرید سرور از لینک زیر ثبت نام کنید و ایمیل خود را برای بنده ارسال کنید تا سرور را در پنل شما اضافه کنم
HamiHost - ثبت نام کنید (http://www.hamihost.com/members/register.php)

نصب IIS و NTTac بصورت رایگان انجام خواهد شد

دیتاسنتر سینگل هاپ واقع در آمریکا
سوالی داشتید در خدمتم : 09398651386
التماس دعا

m_dg_farari
August 18th, 2011, 13:56
سلام
جناب سوئیس حتی پینگش به ایران ، از انگلستان هم بهتر هست! لطف کنید آی پی سرورتون رو اعلام کنید(نمیخواید پابلیک باشه پی ام کنید) تا من یه بررسی بکنم! پس مطمئن باشید مشکلی که شما دارید ، از جانب مکان سرور (سوئیس) نیست... اگر الآن از سوئیس سرویس دارید و مشترکینتون با مکان سرور مشکلی ندارن پیشنهاد میکنم 100% از سوئیس سرویس تهیه کنید!
فکر میکنم مشکل شما با توجه به اینکه برای همه ی یوزر ها هست ، عدم کشش پورت سرور اصلی هست...
پس مطمئن باشید به علت مکان سرور نیست این افت سرعت...
روز خوش

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

سلام
جناب سوئیس حتی پینگش به ایران ، از انگلستان هم بهتر هست! لطف کنید آی پی سرورتون رو اعلام کنید(نمیخواید پابلیک باشه پی ام کنید) تا من یه بررسی بکنم! پس مطمئن باشید مشکلی که شما دارید ، از جانب مکان سرور (سوئیس) نیست... اگر الآن از سوئیس سرویس دارید و مشترکینتون با مکان سرور مشکلی ندارن پیشنهاد میکنم 100% از سوئیس سرویس تهیه کنید!
فکر میکنم مشکل شما با توجه به اینکه برای همه ی یوزر ها هست ، عدم کشش پورت سرور اصلی هست...
روز خوش

Sindad
August 18th, 2011, 15:39
http://www.webhostingtalk.ir/f15/28270/?highlight=

alborzhost
August 18th, 2011, 15:58
سلام

هم کیفیت هم قیمت مفت تومان !
روش 206 اس دی هم میدیم

خواستید پ.خ کنید

PENOIL
August 18th, 2011, 16:00
سلام

رم 256 ماه اول 7000 تومان ماه های بعدی 14 هزارتومان

سرور آمریکا دیتا سنتر نت روتینگ
با تظمین کیفیت

بعد 4 روز اگر ناراضی بودید پولتون برگشت داده میشه

vpsfars.ir

info_dlsong
August 18th, 2011, 16:02
سلام
روز خوش

4 روز هست تعدادی از کاربر های ما نیز با سوئیس مشکل پیدا کردن
ریپورت های مشابه زیادی داشتیم
پورت Avail روی سرور ها وجود داره مشکلی از نظر سخت افزار و شبکه سرور هم مشاهده نشد ولی ریپورت ها ادامه داره
ارادتمند

---------- Post added at 04:02 PM ---------- Previous post was at 04:01 PM ----------

سلام

هم کیفیت هم قیمت مفت تومان !
روش 206 اس دی هم میدیم

خواستید پ.خ کنید
چی شد؟؟؟
چقدر تو این دوره زمونه آدم های خوب پیدا میشن

sales data
August 18th, 2011, 16:20
سلام
وقت بخیر
سرورهای مجازی دیتا ارقام + نصب و کانفیگ رایگان
همراه به سرعت بالای پورت در سرور تنها با 9900 تومان
سرورهای مجازی دیتا ارقام (http://dataargham.com)
از اینکه بتوانیم در خدمت شما باشیم خرسند خواهیم شد

PENOIL
August 18th, 2011, 17:32
چی شد؟؟؟
چقدر تو این دوره زمونه آدم های خوب پیدا میشن

مردم زیراب همدیگرو میزنند واسه چندر قاز سود :-)))

info_dlsong
August 18th, 2011, 17:52
مردم زیراب همدیگرو میزنند واسه چندر قاز سود :-)))
شما بزار یک ماه از این کارت بگذره بعد اظهار نظر کن

کسی زیر آب کسی رو نزده, بزنه هم به شما ربطی نداره

m_dg_farari
August 18th, 2011, 17:56
سلام
آقا لطفا احترام همدیگه رو حتی المقدور در انظار عمومی حفظ کنید و تاپیک این بنده خدا رو هم خراب نکنید.
=====
عزیز شما لطف میکنید یکی از آی پی هایی که مشکل رپورت شده ازش برای من بفرستی...؟ (از equinix هست سرورت دیگه؟)
ممنون

info_dlsong
August 18th, 2011, 18:08
سلام
آقا لطفا احترام همدیگه رو حتی المقدور در انظار عمومی حفظ کنید و تاپیک این بنده خدا رو هم خراب نکنید.
=====
عزیز شما لطف میکنید یکی از آی پی هایی که مشکل رپورت شده ازش برای من بفرستی...؟ (از equinix هست سرورت دیگه؟)
ممنون
سرور ها از Privatelayer هست در دیتاسنتر Equinix
آی پی تست خود دیتاسنتر 46.19.136.1
آی پی های ما هم پینگ و Delay تایم مشابه دارند

saeed25
August 18th, 2011, 18:27
سلام
روز خوش

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

سلام
روز خوش

با دروود و احترام
باید بگویم که از بعضی رنج آی پی های ایران به آی پی های سوئیس،دشواری هایی در جابجایی داده ها صورت گرفته که گلوگاه هایی در ورود داده های ارسال/دریافتی(برای نمونه بسته های دیتا در دستور Ping)به ایران صورت گرفته که گویا از تهران،مرکز کشور این دشواری ها پیش آمده!

astro.alireza
August 18th, 2011, 18:38
از سوییس (equinix) و آمریکا (singlehop) درخدمتیم
ram: 256MB
bw: 0.5TB
در مورد ساپورت و سرعت سرور هم از مشتریان بپرسید.
ماهانه ۱۵ تومان
سرور مجازی (http://www.omegahost.net/vps)

mgp.co.ir
August 18th, 2011, 19:03
CPU : Xeon E5620
Ram : 256 MB
H.D.D : 15 Gig
Port : 1 Gbps
Bandwidth : Unlimited
قیمت : هزار تومان
نصب و کانفیگ نرم افزار اکانتینگ به صورت رایگان انجام می شود.
تضمین برگشت وجه تا 73 ساعت بعد از تحویل سرور

taghikhani
August 18th, 2011, 19:06
سرور اختصاصی مجازی (http://whg.ir/vds)

نصب و کانفیگ رایگان

PENOIL
August 18th, 2011, 19:20
شما بزار یک ماه از این کارت بگذره بعد اظهار نظر کن

کسی زیر آب کسی رو نزده, بزنه هم به شما ربطی نداره

شما جواب تون رو بعدا میگیرید :-))

arminkhodaei
August 18th, 2011, 23:31
تشکر از پیشنهادات

به نظر دوستان فعلاً با این وضع بهترین کشور کدومه ؟

saeed25
August 19th, 2011, 05:23
دروود
پایداری من ندیدم که بشه گفت فلان کشور همه مدت شبانه روز پینگ خوبی به ایران دارد!همین سوئیس هم بعضی ساعت های شبانه روز پینگ بسیار خوب و بعضی زمان ها بسیار بد است!!البته زمانی که سوئیس مشکل دارد،من از چندید رنج آی پی که مشکل داشتند دیدم که با آی پی های امریکا مشکلی نداشتند( به اندازه سوئیس)اما همچنان پینگ بالا بود.

info_dlsong
August 19th, 2011, 05:30
دروود
پایداری من ندیدم که بشه گفت فلان کشور همه مدت شبانه روز پینگ خوبی به ایران دارد!همین سوئیس هم بعضی ساعت های شبانه روز پینگ بسیار خوب و بعضی زمان ها بسیار بد است!!البته زمانی که سوئیس مشکل دارد،من از چندید رنج آی پی که مشکل داشتند دیدم که با آی پی های امریکا مشکلی نداشتند( به اندازه سوئیس)اما همچنان پینگ بالا بود.
سعید جان کشور های دیگه stable هستن
علت اینکه زمان رفت و برگشت Packet ها با نوسان همراه است instability شبکه ایران هست :d

saeed25
August 19th, 2011, 05:34
دروود بر شما
حسین جان،شاید درست متوجه حرفم نشدید،من منظورم همین بود که چون شبکه ایران پایدار (Stable)نیست،اینجوری نیست که بگیم مثلا ترکیه پینگش به ایران همیشه 150 باشه!و اون هم متفاوته..!و البته،پینگ از کشور های دیگه به سرور های سوئیس موردی ندارد،که این خود نشانگر مشکل دارد بودن شبکه بی در و پیکر ایران هست

mamali5
August 19th, 2011, 05:35
با سلام

رم: 128 مگابایت
هارد: 15 گیگابایت
پهنای باند: نامحدود
پورت: 1 گیگ

ماهانه 12000 تومان

از سوئیس و آمریکا به انتخاب خودتون
نصب و کانفیگ اکانتینگ رایگان