PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صاحب دامنه کیه

sazsaz
August 18th, 2011, 03:26
سلام عزیزان من ده روز پیش اینجا دنبال یه هاست خوب می گشتم متاسفانه ا یه نفر آشنا شدم که قرار بود به ماهاست بده من فرداش به مشتری هام گفتم داریم انتقال می دیم و می ریم روی پلسک چندتا از مشتری های من گفتند اگر می خوای بری روی پلسک ما خودمون هاست می گیریم و از پلس با اون دردسرهاش خسته ایم منم به شخص گفتم آقا شرمنده هاست شما را نمی خوایم مشتری هام ناراضی هستند . ولی دامنه ای که سفارشش را دادم ثبت کنید و منم همون لحظه پول دامنه را واریز کردم
حالا این دامنه توی این ده روز آرام وقرار نداره از این سرور به اون سرور برای خودش می گرده یه لحظه توی البرزهاستینگه یه لحظه توی مایاهاست یه لحظه هم جاای هست که ما هاست گرفتیم من موندم چرا آی پی این دامنه هر لحظه به یه جا داره حرکت می کنه این شخص آبروی منو پیش مشتریانم برده چون تمام سایت ها را با دی ان اس اون دامنه تنظیم کرده بودم و مجبور شدم دامنه ای دیگر بگیرم
حالا شما به نظرتون با این فرد چکار باید کرد طبق جرایم رایانه ای می تونم برخورد کنم ولی یه دامنه ارزشش را نداره
آیا این شخص کلاهبردار هست یا نه
آیا دامنه حق من هست یا نه
نام شخص هم نمی برم و یا نام شرکتش را تا به آبرو و حیثیتش لطمه وارد نشه فقط می خوام بدونه که اگر کسی جای من بود خیلی بد تا می کرد اون دامنه هم برای خودش

WEBSTAR
August 18th, 2011, 03:35
بله خیلی از دوستان که دامنه میفروشند پنل دامنه را به صاحب دامنه نمیدهند و هر جور که دوست دارند با این دامنه برخورد میکنند و در اصل دامنه به نام و ایمیل انها ثبت شده و اگر هم بخاطر موضوعی از شما دلخور باشند مثلا (برگرداندن سرویس) شاید از مزاحمت برای سایت شما خوشحال میشوند.
در اصل این فرد باید پنل دامنه شما را به شما ارائه دهد در غیر این صورت میتوان اسم این کار را د*دی نامید.

rn4j1m1
August 18th, 2011, 03:47
نام دومین رو بگید شاید من یا بقیه دوستان بتونیم کمکتون کنیم

sazsaz
August 18th, 2011, 03:52
نام شخص هم نمی برم و یا نام شرکتش را تا به آبرو و حیثیتش لطمه وارد نشه فقط می خوام بدونه که اگر کسی جای من بود خیلی بد تا می کرد اون دامنه هم برای خودش
چون به نام خودشه کار درستی نیست من فقط می خوام مودب بشه و بدونه این کار کلاهبرداریه

rn4j1m1
August 18th, 2011, 04:03
چون به نام خودشه کار درستی نیست من فقط می خوام مودب بشه و بدونه این کار کلاهبرداریه

خوب پیغام خصوصی بزنید
همینجوری که نمیشه تاپیک باز کنید و بگید اینجوری شده
هدف ازین تاپیک چیه ؟ تهدید فروشنده ؟ معرفی فروشنده ؟ هشدار به دوستان ؟ داستان ؟ خاطره ؟
شما نه اسم دومین رو میگید و نه نام فروشنده ، مثل این هست که اومدین اینجا یه قصه یا خاطره تعریف کردین

sazsaz
August 18th, 2011, 04:14
شاید برای شما قصه باشه ولی عزیز دلم نزدیک به 40 سایت 10 روز خوابید

ehsanx
August 18th, 2011, 09:03

با توجه به اینکه اسم پلسک رو آوردید، شک کردم که شاید منظور شما من باشم، اگر اینطور هست، لطف کنید و خودتون اسم دامین رو بنویسید تا بقیه دوستان چک کنند.

AmirHosein
August 18th, 2011, 10:05
پس چرا تاپیک زدی؟ نه اسم دامنه رو میگی نه رسم طرف رو! بعد میخوای بحث کنی؟!
به قول یکی از بروبچ ندیده خاطرخواه کردی رفتی پشت پرده!

ehsanx
August 18th, 2011, 13:37
بله خیلی از دوستان که دامنه میفروشند پنل دامنه را به صاحب دامنه نمیدهند و هر جور که دوست دارند با این دامنه برخورد میکنند و در اصل دامنه به نام و ایمیل انها ثبت شده و اگر هم بخاطر موضوعی از شما دلخور باشند مثلا (برگرداندن سرویس) شاید از مزاحمت برای سایت شما خوشحال میشوند.
در اصل این فرد باید پنل دامنه شما را به شما ارائه دهد در غیر این صورت میتوان اسم این کار را د*دی نامید.

و البته گاهی اوقات هم بی‌سوادی آدمها باعث می‌شود که از پس انجام ساده‌ترین وظایفشان هم برنیایند و به دیگران تهمت بزنند.

بیسوادی بد دردی است!

کجاست صاحب این تاپیک؟

WEBSTAR
August 18th, 2011, 15:04
و البته گاهی اوقات هم بی‌سوادی آدمها باعث می‌شود که از پس انجام ساده‌ترین وظایفشان هم برنیایند و به دیگران تهمت بزنند.

بیسوادی بد دردی است!

کجاست صاحب این تاپیک؟
جناب آقای باسواد و فیلسوف یعنی حرف من اشتباه است و حرف شما که جز چرند چیزی نیست صحیح است اینجوری که داری خودتو نشون میدی دوستان بهت شک میکنند.
بله مثل اینکه خیلی هم عجله داره دنبال صاحب تاپیک میگرده =))

ehsanx
August 18th, 2011, 15:58
جناب آقای باسواد و فیلسوف یعنی حرف من اشتباه است و حرف شما که جز چرند چیزی نیست صحیح است اینجوری که داری خودتو نشون میدی دوستان بهت شک میکنند.
بله مثل اینکه خیلی هم عجله داره دنبال صاحب تاپیک میگرده =))

ادب خودت رو نشون نده، بزار ببینیم این دوستمون تشریف میارن و اسم دامنه رو میگن تا معلوم بشه که کی داره «چرند» میگه!
مشکل اینجاست که بعضی‌ها بدون دوزار سواد ادعاشون میشه! خدا رو شکر اینجا آدم‌های وارد زیاد هستند که معلوم بشه حق با کی هست.

vahid2088
August 18th, 2011, 18:01
شاید برای شما قصه باشه ولی عزیز دلم نزدیک به 40 سایت 10 روز خوابید

شما واسه یه دومین 40 تا سایت رو 10 روز خوابندین که چی بشه؟؟؟ چارش یه دومین دیگه بود با دی ان اس جدید به مشتری ها

و اینم بدون! هرگز دومین بدون پنل واسه همچین کارهایی نباید خرید!

sazsaz
August 18th, 2011, 18:06
آقای ehsanx (http://www.webhostingtalk.ir/member/25969/) من نخواستم نام ببرم لطفا به دامنه ای که برای من ثبت کردید نگاه کنید ببینید چند روز ازش می گذره مگه آی پی تغییر داده نشد چرا دوباره برگشته روی آی پی شما
حتما می خواین بگین کش هست یا اشکال از ایکس و ایگرگ هست نه شما پینگ بگیرید ببینید کجاست
فقط یک روز از این 11 روز جایی که من می خواستم بوده دو روز اصلا دامنه سرگردون بوده بقیه هم برای خودتون و بر روی آی پی شما بوده به کسی هم تهمت بی سوادی نزنید
ببینید نمی دونم چند سالتون هست ولی بچه من امسال دیپلم گرفت لیسانسم هم زمانی گرفتم که قول بدم شما هنوز دبستان هم نبودید
عزیزم کسی به پدر خودش توهین نمی کنه من حکم پدر شما را توی سن دارم
اون دامنه هم برای خودتون شما باعث شدید من حدود 5 تا از مشتری هام بپرن نزدیک به 10 روز نزدیک به 40 سایت خاموش بشه
اونوقت اشتباه خود (چه عمد و چه سهو) را پای سواد من می اندازید
عزیزم من قبول دارم یک آدم بیسواد هستم شما که سواد داشتید چرا اینطور شد حتی پسورد دامنه هم عوض کردید
در هر صورت من شما افتخار می کنم که با نون و آبروی مردم زیبا بازی می کنید اون دامنه هم برای خودتون از مدیران هم می خوام تاپیک را ببندن چون می بینم که تا الان از حقم دفاع می کردم بی سواد شدم ممکنه همه برچسب را هم بهم بزنن و خدا را شکر می کنم بیسوادی من دامن شما را نگرفت و گرنه حساب ها با کرام الکاتبین بود

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:02 PM ----------

شما واسه یه دومین 40 تا سایت رو 10 روز خوابندین که چی بشه؟؟؟ چارش یه دومین دیگه بود با دی ان اس جدید به مشتری ها

حق با شماست اشتباه کردم که اعتماد کردم

vahid2088
August 18th, 2011, 18:14
نظر من رو می خوای الان بی خیال دومین شو 10 تومان پول بده یه دومین با پنل بخر

بعضی موقع ها 10 تومان پول دادن واسه بدست اورد تجربه لازمه و ارزشش رو داره!

sazsaz
August 18th, 2011, 18:17
عزیز این کار را دو روز پیش انجام دادم و از دیشب تا الان سایت ها بالا هستند
من تعجب می کنم دامنه دیگرون فقط 40 دقیقه ست می شه و اون دامنه تا پایانش هم نمی تونه ست بشه

WEBSTAR
August 18th, 2011, 18:22
ادب خودت رو نشون نده، بزار ببینیم این دوستمون تشریف میارن و اسم دامنه رو میگن تا معلوم بشه که کی داره «چرند» میگه!
مشکل اینجاست که بعضی‌ها بدون دوزار سواد ادعاشون میشه! خدا رو شکر اینجا آدم‌های وارد زیاد هستند که معلوم بشه حق با کی هست.
آقا شما چرا توی این انجمن این کارا را می کنید که با آبروی بقیه ای که اینجا دارن فروش می کنن بازی بشه فکر کنم جای شما در این انجمن نیست چون داری دیگران رو خراب میکنی.

sazsaz
August 18th, 2011, 18:25
بله خدایی گرچه می دونم دیدم اشتباه هست ولی توی خرید دیگه من هیچ اعنمادی نمی کنم البته ببخشید که همه را جمع زدم

ehsanx
August 18th, 2011, 19:47

سلام
دوست عزیز،
بدون اطلاعات قضاوت نکنید. دامنه با پنل هست. صب کن ایشون اسم دومین رو بفرمایند، خودتون چک کنید.

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 07:43 PM ----------

آقای [B]ehsanx (http://www.webhostingtalk.ir/member/25969/) من نخواستم نام ببرم لطفا به دامنه ای که برای من ثبت کردید نگاه کنید ببینید چند روز ازش می گذره مگه آی پی تغییر داده نشد چرا دوباره برگشته روی آی پی شما
حتما می خواین بگین کش هست یا اشکال از ایکس و ایگرگ هست نه شما پینگ بگیرید ببینید کجاست
فقط یک روز از این 11 روز جایی که من می خواستم بوده دو روز اصلا دامنه سرگردون بوده بقیه هم برای خودتون و بر روی آی پی شما بوده به کسی هم تهمت بی سوادی نزنید
ببینید نمی دونم چند سالتون هست ولی بچه من امسال دیپلم گرفت لیسانسم هم زمانی گرفتم که قول بدم شما هنوز دبستان هم نبودید
عزیزم کسی به پدر خودش توهین نمی کنه من حکم پدر شما را توی سن دارم
اون دامنه هم برای خودتون شما باعث شدید من حدود 5 تا از مشتری هام بپرن نزدیک به 10 روز نزدیک به 40 سایت خاموش بشه
اونوقت اشتباه خود (چه عمد و چه سهو) را پای سواد من می اندازید
[COLOR=red]عزیزم من قبول دارم یک آدم بیسواد هستم شما که سواد داشتید چرا اینطور شد حتی پسورد دامنه هم عوض کردید
[COLOR=black]در هر صورت من شما افتخار می کنم که با نون و آبروی مردم زیبا بازی می کنید اون دامنه هم برای خودتون از مدیران هم می خوام تاپیک را ببندن چون می بینم که تا الان از حقم دفاع می کردم بی سواد شدم ممکنه همه برچسب را هم بهم بزنن و خدا را شکر می کنم بیسوادی من دامن شما را نگرفت و گرنه حساب ها با کرام الکاتبین بود

دوست عزیز

بنده به شما تهمت نزدم. شما شماره من رو دارید، و هر بار تماس گرفتید، جواب گرفتید. جواب هیچ ایمیلی یا پیغام خصوصی بیش از چند ساعت طول نکشید. منظور بنده از بیسواد شما نبودید. منظور فراهم کننده هاست هست که حدس میزنم نفر دوم همین تاپیک باشند. بنده هفته گذشته در پیغام خصوصی هم خدمتتون عرض کردم که مساله از دامین نیست و از هاست هست. وظیفه شما راه اندازی دی ان اس اختصاصی نبوده که من حالا بخوام به شما تهمت بیسوادی بزنم.
بنده از شما خواهش دارم که یک تاپیک بزنید و از اساتید این فروم مشکل روبپرسید، و اگر این کار رو نکنید، خودم میکنم.

sazsaz
August 18th, 2011, 20:05
سلام خوشبختانه کسانی که اینجا پست زدند من از هیچ کدامشان هاست نگرفتم آی پی هاست را بهتون دادم و خودتون نماینده اونو می شناسید
من نمی خواستم بحث به اینجا بکشه شما پست اول منو دیدید حتی نخواستم فروشنده را مشخص کنم ولی بگم که خدایی ضرری که من توی این ماجرا کردم یه دامنه یا یه مشتری نبود کل گروهمون زیر سوال رفت من این پست را زدم که فقط بگم آیا حق من هست یا نه آیا مالک دامنه من هستم یا نه آیا حق دارم دامنه ای را که خریداری کردم را هر جا دلم خواست انتقال بدم یا همین برای همه آرزوی موفقیت می کنم

ehsanx
August 18th, 2011, 20:07
سلام خوشبختانه کسانی که اینجا پست زدند من از هیچ کدامشان هاست نگرفتم آی پی هاست را بهتون دادم و خودتون نماینده اونو می شناسید
من نمی خواستم بحث به اینجا بکشه شما پست اول منو دیدید حتی نخواستم فروشنده را مشخص کنم ولی بگم که خدایی ضرری که من توی این ماجرا کردم یه دامنه یا یه مشتری نبود کل گروهمون زیر سوال رفت من این پست را زدم که فقط بگم آیا حق من هست یا نه آیا مالک دامنه من هستم یا نه آیا حق دارم دامنه ای را که خریداری کردم را هر جا دلم خواست انتقال بدم یا همین برای همه آرزوی موفقیت می کنم

صد در صد حق دارید. مگر شما به پنل دسترسی ندارید؟ یا به من دسترسی نداشتید؟ تکرار میکنم که مشکل از هاست شماست.

چرا اسم دامین را نمینویسید که بقیه چک کنند؟

ehsanx
August 19th, 2011, 10:30
این آخرین جوابی است که بنده یک هفته پیش به ایشان دادم:

سلام دوست عزیز
...
وقتی شما دی ان اس اختصاصی دارید (مثل ns1.websaz.info) همونطوری که قبلا هم خدمتتون عرض کردم علاوه بر سمت دومین لازمه که در سمت هاست هم دی ان استون تعریف بشه. بنده روی هاست خودمون این کار رو براتون کردم. بدیهیه که وقتی که آی پی رو از سرور ما به سرور دیگه ای تغییر دادید، این تعریفها باید توی ان سرور هم انجام بشه. ناگفته پیداست که تا وقتی این کار رو نکنید، ۷۲ ساعت که سهله، ۷۲ سال هم بگذره، هیچ چیز درست نمیشه.
شما بایستی (اگر خودتان دسترسی ندارید) از کسی که به شما سرویس هاست میده بخواهید که تعریف دی ان اس اختصاصی رو براتون انجام بده. بنده به شما تضمین میدم که تعریف دی ان اسهای شما در سمت سرور به طور کاملا صحیح انجام شده و هر دو دی ان اس به آی پی 74.82.172.87 اشاره میکنند. بقیه کار به عهده کسی است که به 74.82.172.87 دسترسی داشته باشد.
اگر مساله ای بود، باز هم در خدمت هستم.
با آرزوی رفع مشکل شما برای اینکه معلوم بشه حق با کیه، بنده خودم این تاپیک را ایجاد کردم، تا اساتید سایت در مورد علت مشکل نظر بدن:بدن:
مسابقه با جایزه - راه‌اندازی دی ان اس اختصاصی (http://www.webhostingtalk.ir/f22/29993)
و میبینید که مشکل از کجا بوده.

کسی که حتی یه دی ان اس ساده رو نمیتونه، ادعای مدیریتش میشه! اشکال نداره، تابستون هم تموم میشه و این بچه‌ها برمیگردن سر درسشون!

در ضمن بنده ۳۱ سالم هست، اینکه به خاطر یه دامین، ۱۰ ساعت پشتیبانی به شما دادم، از بچگیم نبوده، از شعور و معرفتم بوده که ظاهرا ازش برعکس برداشت شده.

در پناه حق