PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور وارز خارجی؟

CANOR
August 19th, 2009, 01:19
سلام خدمت دوستان عزیز

من کل این انجمن رو گشتم ولی متاسفانه اون چیزی رو که میخواستم پیدا نکردم
متاسفانه دوستان فقط شرکتها و سرویسهای خودشونو معرفی میکنن و به سوال مطرح شده پاسخ دقیق نمیدن!

من دنبال یک دیتاسنتر خوب که وارز رو پشتیبانی کنه میگردم. یک دیتاسنتر خارجی با ساپورت خوب.

لطفا فقط دوستان اهل فن پاسخ بدن. و همچنین از معرفی سرویسهای خودتون پرهیز کنید.

منتظر پاسخ هاتون هستم

باتشکر فراوان

Arashdn
August 19th, 2009, 03:27
www.altushost.com
www.worldstream.nl

mehdi24
August 19th, 2009, 03:51
www.leaseweb.com
www.server.lu

Nikihost
August 19th, 2009, 05:50
http://www.ecatel.net

aoscentral
August 19th, 2009, 06:11
www.altushost.com
www.worldstream.nl

تکذیب : worldstream.nl وارز نیست

naviddevil
August 19th, 2009, 08:35
www.altushost.com
www.worldstream.nl

altushost دارای co-location هستش , دیتاسنتر نیست

تکذیب : worldstream.nl وارز نیست

الان بزرگترین سایت های وارز روی آوردن به worldstream بدلیل قیمتهای مناسبتر از Ecatel و همچنین تنوع در processor ها

6 ماه هستش با worldstream کار میکنم , با توجه به 3 شکایت از یوزرها به DC هیچ اقدامی صورت ندادند, به تمامی شکایت ها گیر نیستند

با تشکر

aoscentral
August 19th, 2009, 09:24

الان بزرگترین سایت های وارز روی آوردن به worldstream بدلیل قیمتهای مناسبتر از ecatel و همچنین تنوع در processor ها

6 ماه هستش با worldstream کار میکنم , با توجه به 3 شکایت از یوزرها به dc هیچ اقدامی صورت ندادند, به تمامی شکایت ها گیر نیستند

با تشکر

آزمایش ضرر نداره !

شما نسخه کرک شده یکی از محصولات مایکروسافت روی سرورت بذار و لینک و بده ! من ریپورت میدم مایکروسافت !

بعد بشین ببین چه بلایی سرت میارن

به ریپورت مستقیم کاربرها ی عادی گیر نمیدن ! اما اگر به کمپانی ریپورت بدی و اونها به worldstream ریپورت بدن ! گیر میدن . خوب هم گیر میدن

MelatHOST
August 19th, 2009, 09:50

الان بزرگترین سایت های وارز روی آوردن به worldstream بدلیل قیمتهای مناسبتر از ecatel و همچنین تنوع در processor ها

6 ماه هستش با worldstream کار میکنم , با توجه به 3 شکایت از یوزرها به dc هیچ اقدامی صورت ندادند, به تمامی شکایت ها گیر نیستند

با تشکر
با سلام
مدير اين سايت چندي پيش به اين تالار اومدند و گفتند وارز نيست سرورا
من دو روز پيش هم مستقيماً‌با اپراتور صحبت كردم گفتند وارز نيست

Fazaha
August 19th, 2009, 10:07
دوستان فقط XKHOST در چین
و hostkey در روسیه
دیدیم که piratebay در روسیه بود و کسی نتونست دانش کنه!!!!!!!!
وارز یعنی این !
یا IDP در ایران!
دیتا سنتر هلندی که آخه فول وارز نمیشه! اومدو قانون هلند تغییر کرد و شکایت ارزون شد اونوقت تکلیف شما چی
میشه؟
در ضمن این دیتا سنتر ها به اسپم خیلی حساسن!
اما چین و روسیه در جمع به هیچ چیز حساس نیستند!

MelatHOST
August 19th, 2009, 10:23
دوستان فقط xkhost در چین
و hostkey در روسیه
وارز یعنی این !
یا idp در ایران!
دیتا سنتر هلندی که آخه فول وارز نمیشه! اومدو قانون هلند تغییر کرد و شکایت ارزون شد اونوقت تکلیف شما چی
میشه؟
با تشكر از پاسخ مفيد شما
شما چه ديتا سنتري را بهتر از بقيه ميدانيد
اگر چيني سراغ داريد لطفاً‌لينك بدهيد
با تشكر

naviddevil
August 19th, 2009, 11:37
آزمایش ضرر نداره !

شما نسخه کرک شده یکی از محصولات مایکروسافت روی سرورت بذار و لینک و بده ! من ریپورت میدم مایکروسافت !

بعد بشین ببین چه بلایی سرت میارن

به ریپورت مستقیم کاربرها ی عادی گیر نمیدن ! اما اگر به کمپانی ریپورت بدی و اونها به worldstream ریپورت بدن ! گیر میدن . خوب هم گیر میدن

پس اینطور که شما میگین, ecatel هم وارز نیست !!

اما سایت های اروپایی کلا هاست شدن, حتی سایت softarchive.net مدتی هاست کرد اما بدلیل اینکه cpu کم آورد , تخلیه کرد چون Ecatel محدود سرور میده تنوع cpu نداره

goldstar
August 19th, 2009, 12:05
ecatel وارز هست
ببینید خرج شکایت بالاست ، یعنی مایکروسافت بخواد برای یک نرم افزار 100 دلاری شکایت کنه باید چند صد هزار دلار خرج کنه بنابراین بیخیال میشه. حساب کنید بخوان از چند تا اینجوری شکایت کنه باید میلیونها دلار خرج کنه
من روی خیلی از سرورهای وارز هلند ویندوز و سی پنل و ... غیرقانونی دیدم نصب شده و مشکلی هم نداشتند
worldstream کیفیت خوبی داره اما در مورد وارز بودن مطمئن نیستم! در ضمن دو روز آخر هفته رو هم باید بدونین پشتیبانی ندارند!(در اروپا منظورمه)
اما به شما altushost رو پیشنهاد میدم. هم وارز هست، هم تضمین وارز بودن میکنه. ساپورت خیلی خوبی داره و از همه مهمتر اینکه سرورهاش کاملا مدیریت شده است. باهاشون صحبت کنین تخفیف هم میدن

naviddevil
August 19th, 2009, 12:29
من altushost رو از زمان شروع بکارش میشناسم که بتازگی co-location گرفته , شما حدود 1 ماه هاست بشین باهاشون متوجه downtime های مکرر میشین , با مدیریتش هم صحبت کنین , همیشه شرمنده و عذرخواهی میکنه

goldstar
August 19th, 2009, 12:44
بله به هر حال سرور وارز یک سری مشکلاتی که داره!
سرور وارز بهترین نوعش هم به پای سرورهای عادی آمریکا نخواهد رسید!

aoscentral
August 19th, 2009, 13:07
پس اینطور که شما میگین, ecatel هم وارز نیست !!

اما سایت های اروپایی کلا هاست شدن, حتی سایت softarchive.net مدتی هاست کرد اما بدلیل اینکه cpu کم آورد , تخلیه کرد چون Ecatel محدود سرور میده تنوع cpu نداره

خوب نیست ! وارز یعنی اصلا گیر ندن ! department abuse نداشته باشن !

worldstream وارز نیست ! به هیچ وجه

CANOR
August 20th, 2009, 07:27
ممنون از دوستان، فکر نمیکردم به این زودی کسی جواب بده چه برسه به صفحه 2 برسه ! :d
ولی باز هم جواب دقیق نگرفتم. من یک سایت دانلود دارم و حالا که ترافیکش داره میره بالا میخوام سرور وارز بگیرم تا مشکلی واسه این سایت و باقی سایتهام پیش نیاد.
تمام فایلها هم روی سرور خودم آپ شدن. بنابراین میخوام سروری بگیرم که به هیچ عنوان گیر نده.
سرورهای خود ایران چطورن؟

Arashdn
August 20th, 2009, 09:49
سرور ایران؟
گرون - کیفیت پایین -- سرعت پایین

CANOR
April 27th, 2010, 10:06
کسی میدونه Altus از کجا colocation گرفته؟

VpsLand
April 27th, 2010, 10:18
سلام ! آلتوس از یک دیتا سنتر فرانوسی سرویس گرفته کیفیتش هم اصلا جالب نیست !
اگر به دنبال کیفیت هستید : Ecatel.Net بهترین گزینه هست !
سرویس های کمی گرونی میده ولی 100 درصد وارز هستش !

Desperados
April 27th, 2010, 13:05
سلام ! آلتوس از یک دیتا سنتر فرانوسی سرویس گرفته کیفیتش هم اصلا جالب نیست !
اگر به دنبال کیفیت هستید : Ecatel.net بهترین گزینه هست !
سرویس های کمی گرونی میده ولی 100 درصد وارز هستش !

شما اطلاع نداری لطفاً نظر نده دوست عزیز عجب !
آلتوس در هلند هست و شهر روتردام آپتایم سرور هاش 99.9 هست سرور ها هم dell هستند و با کیفیت خیلی مناسب.

VpsLand
April 27th, 2010, 13:35
شما اطلاع نداری لطفاً نظر نده دوست عزیز عجب !
آلتوس در هلند هست و شهر روتردام آپتایم سرور هاش 99.9 هست سرور ها هم dell هستند و با کیفیت خیلی مناسب.

. بله ! از پورت 100 اشتراکی و همچنین از Cpu های AMD معلوم هست :)).

راستش قبلا که من یادم میاد از یک دیتا سنتر فرانسوی رک داشتند. ایمیلشون رو هم دارم !

اکی. نظر نمیدم دیگه !

nimafire
May 7th, 2010, 18:03
سرور ایران؟
گرون - کیفیت پایین -- سرعت پایین

کیفیت مناسب هست. اما این جا ایران هست.
مسایل سیاسی اجازه کیفیتی بیشتر از این را به ما نمیدهد.

www.altushost.com (http://www.altushost.com)
www.worldstream.nl (http://www.worldstream.nl)

worldstream.nl (http://www.worldstream.nl/) به هیچ عنوان وارز نیست.
به هیچ عنوان.

www.leaseweb.com (http://www.leaseweb.com)
www.server.lu (http://www.server.lu)

leaseweb.com (http://www.leaseweb.com/) به هیچ عنوان وارز نیست.
به هیچ عنوان.

Ecatel - Currently under maintenance! (http://www.ecatel.net)

دوستان فقط XKHOST در چین
و hostkey در روسیه
وارز یعنی این !
یا IDP در ایران!
میشه؟

دقیقا.
ما یک سال هست با روسیه کار میکنیم. اگر از دوستان سرور 100% وارز نیاز داشت میتونیم با پشتیبانی کامل در اختیارشون قرار بدیم.

Desperados
May 7th, 2010, 18:31
. بله ! از پورت 100 اشتراکی و همچنین از Cpu های AMD معلوم هست :)).

راستش قبلا که من یادم میاد از یک دیتا سنتر فرانسوی رک داشتند. ایمیلشون رو هم دارم !

اکی. نظر نمیدم دیگه !

2 نوع سی پی یو داره شما دقت کن باز ! سرور های اینتل در هلند هست من خودم 2 تا سرور دارم ازش و فوق العاده هست مخصوصاً سرعت لینک و کیفیت.

AfraWeb.net
May 7th, 2010, 18:51
2 نوع سی پی یو داره شما دقت کن باز ! سرور های اینتل در هلند هست من خودم 2 تا سرور دارم ازش و فوق العاده هست مخصوصاً سرعت لینک و کیفیت.

دقیقا همینگونه هست سرور هاشون از کیفیت نسبتا خوبی برخوردار هستند و ساپورت و فروش دیتا سنتر اعلام کردند که از فایل های وارز پشتیبانی میکنند و قانون سختگیرانه ای نسبت به این فایل ها ندارند .
Home (http://altushost.com/)

J4vad
May 7th, 2010, 19:03
دقیقا همینگونه هست سرور هاشون از کیفیت نسبتا خوبی برخوردار هستند و ساپورت و فروش دیتا سنتر اعلام کردند که از فایل های وارز پشتیبانی میکنند و قانون سختگیرانه ای نسبت به این فایل ها ندارند .
Home

شاید سرور های اختصاصی خوبی داشته باشند اما پشتیبانی خوبی ندارند .

اگر بخواهیم Altus را وارز حساب کنیم ؛ Leaseweb هم وارز به شما می آید و به نظر من Leaseweb از همه دیتاسنتر هایی که گفتند بهتر می باشد ؛ Worldstream که باید سرور را به امان خدا بسپاری چرا که پشتیبانی در حد صفر و کیفیت سخت افزاری هم صفر ... است .

موفق باشید .

irlogo
May 7th, 2010, 19:24
وارز یعنی ایران!

Desperados
May 7th, 2010, 21:43
شاید سرور های اختصاصی خوبی داشته باشند اما پشتیبانی خوبی ندارند .

اگر بخواهیم Altus را وارز حساب کنیم ؛ Leaseweb هم وارز به شما می آید و به نظر من Leaseweb از همه دیتاسنتر هایی که گفتند بهتر می باشد ؛ Worldstream که باید سرور را به امان خدا بسپاری چرا که پشتیبانی در حد صفر و کیفیت سخت افزاری هم صفر ... است .

موفق باشید .

پشتیبانی خوبی هم داند انصافاً حتی در مورد Manage سرور هم خیلی کمک می کنند به دوستانی که Manage بلد نیستند.

J4vad
May 7th, 2010, 21:50
پشتیبانی خوبی هم داند انصافاً حتی در مورد Manage سرور هم خیلی کنم می کنند به دوستانی که Manage بلد نیستند.

بنده Altus را یکسال پیش تجربه کردم شاید حالا بهتر شده باشند اما آن زمان بار فنی زیادی نداشتند .

موفق باشید .

Desperados
May 7th, 2010, 22:03
بنده Altus را یکسال پیش تجربه کردم شاید حالا بهتر شده باشند اما آن زمان بار فنی زیادی نداشتند .

موفق باشید .

ساپورتش درجه های مختلف داره Shared Hosting با اینکه فعال هستند ولی زیاد از نظر فنی جالب نیست ساپورت سرور ها خوب هست.

J4vad
May 7th, 2010, 22:06
ساپورتش درجه های مختلف داره shared hosting با اینکه فعال هستند ولی زیاد از نظر فنی جالب نیست ساپورت سرور ها خوب هست.

بنده هم برای کسی vps ازشون تهیه کرده بودم جالب نبود .

موفق باشید .

nimafire
May 8th, 2010, 20:24
ساپورتش درجه های مختلف داره Shared Hosting با اینکه فعال هستند ولی زیاد از نظر فنی جالب نیست ساپورت سرور ها خوب هست.

پشتیبانیشون از نظر فنی و تخصصی ضعف بزرگی داره.
دقیقا مثل xlhost هستن.