PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيا سي پنل بهتر است يا دايركت ادمين؟؟؟؟؟(فوري)

lergo
August 17th, 2011, 05:50
سلام بچه ها.
بچه سيستم مديريت سي پنل بهتره يا دايركت ادمين؟؟؟/؟

HugeServer
August 17th, 2011, 06:13
cPanel
با Directadmin قابل مقایسه نیست.

lergo
August 17th, 2011, 06:16
cPanel
با Directadmin قابل مقایسه نیست.

يعني سي پنل بهتره؟

HugeServer
August 17th, 2011, 07:21
بله. 100% !

amirizadi
August 17th, 2011, 08:00
لطفا مدیران تاپیک را انتقال بدن
# موارد مرتبط با انجمن سایت
# موارد مرتبط با انجمن سایت
# آيا سي پنل بهتر است يا دايركت ادمين؟؟؟؟؟(فوري)

agarb98
August 17th, 2011, 09:42
سی پنل مشکل تحریم داره ولی دایرکت ادمین نداره
سی پنل امکانات بیشتری نسبت به دایرکت ادمین داره
از لحاظ سرعت هم دایرکت ادمین بهتره

lergo
August 17th, 2011, 09:47
دوستان ممنونم از نظراتتون.
حالا من كدومو نصب كنم؟

agaali
August 17th, 2011, 10:03
منم تا جایی که شنیدم و دیدم سی پنل امکاناتش بیشتره

اگه بابت لایسنس و تحریم اینا میتونی مدیریت کنی سی پنل نصب کن

armintanha
August 17th, 2011, 10:05
دوستان ممنونم از نظراتتون.
حالا من كدومو نصب كنم؟

اگه برای وی پی اس معمولی میخوای دایریکت نصب کن
اگه میخوای بری تو کار هاستینگ cPanel (هیچ چیزی جای cPanel رو نمیگیره دمش گرم.!)

ronaldo0571
August 17th, 2011, 10:08
سی پنل

mohsen1
August 17th, 2011, 10:09
در مقایسه با هم سی پنل قوی تره ولی اینطور نیست که دایرکت ادمین ضعیف باشه یا بدرد نخوره.
برای سایت های شخصی بیشتر توصیه میشه تا استفاده عمومی و ..

agarb98
August 17th, 2011, 10:27
حرف آقای باستانی تایید میشه .

هاست برتر
August 17th, 2011, 10:55
فقط Cpanel

SazgarWeb
August 17th, 2011, 11:05
اگه میخوای به صورت حرفه ای هاستینگ کار کنی 100٪ سی پنل بهتره .... مشکلات تحریمش رو هم خیلی راحت میشه دور زد
موفق باشی

Maya
August 17th, 2011, 11:22
سی پنل از دایرکت ادمین بهتر است برای سرور هاستینگ
اگر سرور شخصی باید همان دایرکت ادمین خوب است
سی پنل از همه لحاظ از دایرکت ادمین بهتر است چون تیم بسیار قوی تر و فعال تری دارد و مرتب ورژن های جدید آن منتشر میشود

maskpm
August 17th, 2011, 12:32
100% capnel
اصلا قابل مقایسه با دایرکت ادمین نیست

قزوین هاست
August 17th, 2011, 12:34
cpanel

all
August 17th, 2011, 12:43
اگه کارت حالت تجاری داره سی پنل ولی اگه شخصی هست کلکسو
دایرکت ادمین هم اصلا با بالایی ها قابل مقایسه نیست ادم توش گم میشه

amircatalan
August 17th, 2011, 13:30
100% Cpanel

amirizadi
August 17th, 2011, 13:38
cPanel

E!3
August 17th, 2011, 14:23
چند نفر دیگه قراره بگن سی پنل و حرف بقیه رو تکرار کنن؟ 2-3 نفر گفتن کافیه دیگه :)

guerillamethod
September 10th, 2011, 09:27
معلومه دوست من که Cpanel بهتره..

yekmobile.com
September 10th, 2011, 19:41
حالات امكانات سي پنل و دايراكت ادمين و ميگفتين خوب بود چه فرق هايي با هم دارند شما كه حرفه اي هستيد به چه دليل از دايركت ادمين خوشتون نمياد چرا سي پنل ؟؟

dertgtr
September 10th, 2011, 21:25
اونهایی که میگن سی پانل همشون کاربر هستند نه مدیر سرور اگر مدیر سرور بودید می گفتید دایرکت ادمین . کی گفته دایرکت ادمین امکانات کمتری داره؟ من تعصبی رو دایرکت ادمین ندارم خودم هم از سی پانل استفاده می کنم ولی دایرکت ادمین امکاناتی داره که سی پانل نداره سی پانل فقط به قشنگیش تو ایران مد شده فقط همین .

sardarn
September 10th, 2011, 21:29
برا استفاد شخصی دایرکت ادمین اما برای هاستینگ cpanel

milad221
September 10th, 2011, 23:06
براي هاستين cpanel بهتره ولي اگه واسه هاست دانلود ميخواي دايركت ادمين خيلي بهتره كار باهاشم اسونه

yekmobile.com
September 11th, 2011, 00:44
به به دوستان عزيز چراشو نگفتين من خودم سي پنل استفاده ميكنم و از دايركت خوشم نمياد
اما وقتي توي همچين انجمني ميگن دايركت ادمين خوبه يا سي پنله بهتره يكم حرفه اي تر پاسخ بدين لااقل تفاوت اين دو تا رو بگين وگرنه سي پنل خيلي زيباتر هست همه به اين موضوع انگار اشاره كردن

AvalinHost
September 11th, 2011, 01:54
سی پنل یه easy apache داره که همینش به کل دایرکت ادمین میرزه.
دایرکت ادمین هم پنل خوبیه ولی هیچوقت از لحاظ قدرت و امکاناتی که برای مدیر سرور داره به پای سی پنل نمیرسه.

Mohammad_reza
September 11th, 2011, 02:05
سی پنل رو می پسندم به دلایل زیر :
اطلاعات بیشتری از سرور در اختیار ما قرار میده.
سایر امکاناتش بیشتر و بهتره
کد نویسیش همیشه بهترین بوده و جدیدا هم که ajax شده
...

اما از نظر اقصادی دایرکت ادمین بهتره و به کار شخصی بیشتر میاد

Padnet
June 1st, 2012, 22:31
از لحاظ امنیت کدوم بهتره؟دایرکت یا سی پنل؟

arazit
June 1st, 2012, 22:40
کانفیگ خوب باشه دایرکت ادمین

saman_e_r
December 15th, 2012, 23:16
سلام دوستان این easy apache آسان آپاچی به چه دردی میخوره آیا c panell کمکی به سریع بالا آمدن سایت میکنه یا فقط قشنگه من که سالی دو بار هم به پنل هاستینگم نمیرم چرا باید قشنگی پنل هاست مرود توجه خریداران باشه دایرکت هم خوشکله من از دایرکت استفاده میکنم و مسلم هست که به دنبال بهترین هستم در حال حاضر من یه مشکلی که دارم نداشتن اختیار برای ثبت دامنه جدید در هاستم هستم و باید شرکت با دریافت هزینه اینکار رو برام انجام بده من سه ساله که از دایرکت استفاده میکنم و تا حالا مشکلی در ارتباط با هک سایت یا قطعی نداشتم از دوستان ممنون میشم کمی بیشتر توضیح دهند ممنون

saman_e_r
December 15th, 2012, 23:19
امروزه استفاده از کنترل پنل direct admin بیشتر از سایر سیستم ها رایج شده است که دلایل زیر حاکی از این موضوع می باشد.

سی پنل بهترین کنترل پنل در وب هاستینگ است اما با اینحال ممکن است جایگزین هایی هم وجود داشته باشد که وب هاست ها آنها را انتخاب کنند. یکی از این جایگزین ها دیرکت ادمین (DirectAdmin) می باشد.
اولین نسخه کامل دایرکت ادمین در اول مارس سال ۲۰۰۳ میلادی عرضه شد. امروزه به دلیل ارائه آن توسط برخی از هاستینگ ها در کنار سی پنل، دایرکت ادمین معروفتر شده است. اما ویژگیهای اصلی آن چه چیزهایی هستند؟
سادگی : عملکرد و اجرای آن سریع است و منابع حاشیه ای موجود در سی پنل را ندارد. این ویژگی خصوصا در هاستینگ مشترک بسیار مفید است زیرا در آن ممکن است چندین کاربر همزمان با هم از آن استفاده کنند. استفاده و اجرای آن آسان است و همچنین واسط آن بسیار شبیه واسط سی پنل است، بنابراین لزومی ندارد کاربران نحوه استفاده از آن را یاد بگیرند. مزیت سوم معتبر بودن آن است یعنی حتی وقتی هم که خراب شود، ریکاوری آن سریع انجام می شود و در نهایت ارزان است و به همین دلیل برخی از وب هاست ها از دیرکت ادمین استفاده می کنند.
خوبی دیگر دایرکت ادمین در مقایسه با سی پنل اینست که چون شرکت سازنده آن کانادایی است محدودیت های سختگیرانه به دلیل تحریم همچون سی پنل را شامل نمیشود و برای سرویس هاست لینوکس داخل ایران مناسب است. از طرفی تنظیم دایرکت ادمین در مقایسه با سی پنل کمی سخت تر است و نیاز به کار بیشتر ادمین سرور و تخصص بیشتری دارد.
با تشکر از سایت وب رمز