PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت امن پاسارگاد

alfagig
August 16th, 2011, 23:39
سلام دوستان
من برای درگاه از پرداخت امن پاسارگاد سرویس گرفتم خیلی پشتیبانیشون خوب بود

فقط یک سوال دوستان میدونن پولی که پرداخت میشه به چه شکلی به حساب میاد ؟

tehvps
August 16th, 2011, 23:43
معمولا کمتر از 24 ساعت به حسابی که اعلام کرردین واریز میشه

alavi71
August 17th, 2011, 11:24
سلام
متاسفانه پرداخت امن پاسارگاد اینجوری نیست که 24 ساعته بیاد
دوتا چیز تو ش هست یکی اینکه زمان تحویل کالا به مشتری دارد که کسی که براتون درگاها مینویسد زمانشا مشخص کند که حداقلش 1روز هست بعد از اون 3روز مهلت شکایت هست یعنی مینیمم 4روز بعد میاد به حسابتون
ما که یکی برامون گرفت زمان تحویلمون 7روز هست 3روز هم شکایت 10روز بعد پول میاد به حسابمون که ما اینا نمیدونستیم و الان پول زیادی داریم که باید پرداخت بشد
به نظر بنده کلا بیخیالش بشید

Milad-H
August 17th, 2011, 12:35
بنده از خود بانک پاسارگاد دارم ساعت 2 بامداد هر روز واریزی داریم
حالا چه پرداخت 12 شب باشه چه 3 صبح روز قبل در کل 24 ساعت نمیکشه

tehvps
August 17th, 2011, 14:40
سلام
متاسفانه پرداخت امن پاسارگاد اینجوری نیست که 24 ساعته بیاد
دوتا چیز تو ش هست یکی اینکه زمان تحویل کالا به مشتری دارد که کسی که براتون درگاها مینویسد زمانشا مشخص کند که حداقلش 1روز هست بعد از اون 3روز مهلت شکایت هست یعنی مینیمم 4روز بعد میاد به حسابتون
ما که یکی برامون گرفت زمان تحویلمون 7روز هست 3روز هم شکایت 10روز بعد پول میاد به حسابمون که ما اینا نمیدونستیم و الان پول زیادی داریم که باید پرداخت بشد
به نظر بنده کلا بیخیالش بشید

دوست عزیز من الان داخل سایت دارمش، معمولا هر شب ساعت 2 بامداد پول به حساب واریز میشه،یعنی کمتر از 24 ساعت،تراکنشی که ساعت 12 شب هم انجام بشه ساعت 2 بامداد واریز میشه

Milad-H
August 17th, 2011, 14:43
دوست عزیز من الان داخل سایت دارمش، معمولا هر شب ساعت 2 بامداد پول به حساب واریز میشه،یعنی کمتر از 24 ساعت،تراکنشی که ساعت 12 شب هم انجام بشه ساعت 2 بامداد واریز میشه
بانک پاسارگاد 2 تا شرکت پرداخت داره
پرداخت امن پاسارگاد
پرداخت الکترونیک پاسارگاد

alavi71
August 17th, 2011, 14:45
بانک پاسارگاد دو تا شرکت دارد
پرداخت امن
پرداخت الکترونیک

پرداخت امن اینجوری هست که گفتم
پرداخت الکترونیک اونجوری هست که میلاد گفت

tehvps
August 17th, 2011, 15:37
بانک پاسارگاد دو تا شرکت دارد
پرداخت امن
پرداخت الکترونیک

پرداخت امن اینجوری هست که گفتم
پرداخت الکترونیک اونجوری هست که میلاد گفت

این دوتا چه فرقی با هم دارن؟

alavi71
August 17th, 2011, 15:43
این دوتا چه فرقی با هم دارن؟
منظور از تفاوت چیه؟
دوتا شرکتن که مال بانک پاسارگاد هستن

alfagig
August 17th, 2011, 15:45
دوست عزیز تفاوت زیادی ندارن
فقط پرداخت امن 3 روز طول میکشه تا هزینه واریز بشه به حسابیتون

البته امروز که با ساپورتشون صحبت میکردم گفتن امکانات دیگه ایی هم مثل خرید با موبایل و ... داره

این 3 روز تاخیر هم برای جلب رضایت خریدار هست که اگر محصول خواسته شده به دستشون نرسید مبلغ رو به حساب خریدار برگشت بدن

هاست برتر
August 17th, 2011, 16:35
دوست عزیز تفاوت زیادی ندارن
فقط پرداخت امن 3 روز طول میکشه تا هزینه واریز بشه به حسابیتون

البته امروز که با ساپورتشون صحبت میکردم گفتن امکانات دیگه ایی هم مثل خرید با موبایل و ... داره

این 3 روز تاخیر هم برای جلب رضایت خریدار هست که اگر محصول خواسته شده به دستشون نرسید مبلغ رو به حساب خریدار برگشت بدن

اینا شدن ذرین پال دوم.اصلا فایده نداره تو عصر سرعت پول مردم بخوابه.درضمن تو سایتشون گفتن تا پایان 1390 کارمزد ندارن اونم برا تبلیغشونه بعدش میکشن رو پول

tika
August 17th, 2011, 16:51
اینا شدن ذرین پال دوم.اصلا فایده نداره تو عصر سرعت پول مردم بخوابه.درضمن تو سایتشون گفتن تا پایان 1390 کارمزد ندارن اونم برا تبلیغشونه بعدش میکشن رو پول

مگه زرین پال چقدر طول میکشه که واریز کنن ؟