PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هشدار درباره ماژول پرداخت آنلاین نیوک

ToooPDL
August 15th, 2011, 23:07
سلام خدمت دوستان و همکاران محترم
راستش الان یه بنده خدایی یه لینکی داد گفت که بیا این ماژول رو برای فروشگاه سایتمون نصب کنیم !
همون اول شک کردم که چرا به همین راحتی. :106: متوجه شدم که بــــله...

آقایون صفحه پرداخت آنلاین بانکها رو کپی کردن و به ملت میگن برید استفاده کنین، قرارداد هم نمیخواد با بانک ببندین و فقط لازمه شماره کارت رو بزارید تو فایلها..
این لینک ماژول هستش
PHPnuke.ir • مشاهده مبحث - بلوک های phpnuke مشهدتیم (http://www.phpnuke.ir/Forum/viewtopic.php?f=8&t=5355&p=287277#p287277)

قصدم اطلاع رسانی بود که کسی تو تله اینا گیر نکنه :53:
موفق باشید

0060
August 15th, 2011, 23:36
بهتر نبود اگه مطمئنی اینو به مدیران نیوک بگی که از سایت حذف کنن و با یوزر مربط برخورد کنن ؟

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

در ضمن فکر کنم این چیزی که گذاشتن درگاه نیست که نیاز به قرار داد داشته باشه فقط شما رو به بانک منتقل میکنه از اونجا کارت به کارت واریز میکنید

vahab00
August 16th, 2011, 00:02
سلام
منم چك كردم
اصلا مشكلي نداره
با آي فريم اومده سايت بانك رو ادد كرده تو يه صفحه خوشمل
همين
در واقع هنگام اتصال باز وصل ميشي به سايت بانك اما ايشون اومدن آي فريم كردن
يا حق

ToooPDL
August 16th, 2011, 05:44
نمیدونم
ولی د-ز-د-ی با همین چیزا شروع میشه شاخ نداره که :d
من خودم تا زمانی که url خود بانک رو نبینم توی آدرس بار هیچ پرداخی انجام نمیدم

vahab00
August 16th, 2011, 11:16
ولی د-ز-د-ی با همین چیزا شروع میشه شاخ نداره که
با سلام . نه آي فريم ***ي نيس . تو صفحه اصلي شما وصل ميكنه به اون صفحه مورد نظر . در صورتي كه دقت فرماييد اس اس الي كه اول مرورگر مياد و درخواست نصب ميده ميتونيد متوجه امن بودن بشيد

من خودم تا زمانی که url خود بانک رو نبینم توی آدرس بار هیچ پرداخی انجام نمیدم
بله 100 درصد موافقم . درست نيس كه صفحه بانك رو آي فريم كنند . كار خاصي هم انجام ندادند
يا حق

ToooPDL
August 16th, 2011, 12:33
اس اس الي كه اول مرورگر مياد
درسته
ولی این که نداره

vahab00
August 16th, 2011, 14:10
چرا داشته دوست من
چون شما اولين باري نبوده كه وارد سايت بانك مورد نظر شديد پس براتون نيومد اما من چون اولين بارم بود برام اومد
راه ديگه اينه كه وقتي صفحه پرداخت بالا اومد تو صفحه كليك راست كن و تو فاير فاكس يه گرينه آي فريم مياد كه ميگه اين فريم رو تو يه پنجره ديگه باز كن كه وقتي باز شد ميبيني كه رفته تو سايت بانك مورد نظر
بنظر من كلا اين كارا اشتباست و كسي هم اعتماد نميكنه
اجازه بدن كه به بانك مورد نظر بره خيلي بهتره تا اينكه آي فريم كننش
به هر حال بهترين ها رو براتون آرزو دارم
يا حق