PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : QSpeed اسکریپت چند برابر کننده ی سرعت سرور

keyvan.zandi
August 15th, 2011, 21:04
من یک هاستینگ دارم که چیزی حدود 130 تا سایت روش هاست شدن.
مشتری ها همیشه از پایین بودن سرعت سرور شاکی بودن و بارها مشتری هام رو از دست دادم
چند وقت پیش داشتم یکی از مشتری های اصلیم رو از دست میدادم که به دیتاسنتر تیکت زدم مشکلم و گفتم
طرف بعد از این که فهمید من ایرانیم کلی حال کرد و یک اسکریپت بهم داد . بعد از اینکه اسکریپت رو نصب کردم از سروری با 2 گیگ رم و سی پی یو دوال اندازه ی زئون رازیم چیز عجیبی...

وبسرور / مای اسکیو ال و پی اچ پی رو optimize می کنه
گفتم در اختیار دوستان هم بزارم :

برای سیستم عامل های 64 بیت :

wget http://www.multimedia.richlandcollege.edu/QSpeed/QSpeed-nix-64.tar.gz
tar xzvf QSpeed-nix-64.tar.gz
chmod 777 *
./install.sh

برای سیستم عامل های 32 بیت :

wget http://www.multimedia.richlandcollege.edu/QSpeed/QSpeed-nix-32.tar.gz
tar xzvf QSpeed-nix-32.tar.gz
chmod 777 *
./install.sh

یکی از دوستان میگفت share نکن ولی به نظرم شاید یه موقع هم من بتونم کمکی از دوستان بگیرم....

rn4j1m1
August 15th, 2011, 21:10
چند تا تاپیک ایجاد میکنید ؟؟؟
فکر کنم این سومی هست ؟؟ بسه دیگه :d

AmirHosein
August 15th, 2011, 21:20
کسی تست کرده؟

Mostafa
August 15th, 2011, 22:53
نویسنده اسکریپت اگه واقعا Major Hayden باشه خیلی کارش درسته. کارای بزرگی دیدم ازش.
این قسمت "بعد از این که فهمید من ایرانیم کلی حال کرد " رو توضیح اجمالی بده ! کدوم دیتاسنتر؟ نام پشتیبان.

nimapendar
August 15th, 2011, 23:04
کسی استفاده کرده ؟

keyvan.zandi
August 16th, 2011, 00:29
نویسنده اسکریپت اگه واقعا Major Hayden باشه خیلی کارش درسته. کارای بزرگی دیدم ازش.
این قسمت "بعد از این که فهمید من ایرانیم کلی حال کرد " رو توضیح اجمالی بده ! کدوم دیتاسنتر؟ نام پشتیبان.

Palvelimet - Yhteydet - Sovellukset - Webhotellit - Nebula (http://www.nebula.fi/)
اسم اپراتور میخوای چیکار:))
هاکان بود ترک بود فکر کنم طرف
شما هم چیزی از این یارو داری رو کن آقا

mo3tafa
August 16th, 2011, 00:33
واقعا ممنون / من و که نجات دادید بازم ممنون بابت شیر ایشالا بتونیم جبران کنیم دوست من :x:X:X

asrehosting
August 16th, 2011, 00:40
هنگام نصب مشکل زیر می یاد

root@server [~]# ./install.sh
2011 -> QSpeed server optimizer
Allright reserved by Major Hayden
This script make your server faster (400 - 500 %) :
Loaded plugins: fastestmirror
Loading mirror speeds from cached hostfile
* base: yum.singlehop.com
* extras: mirrors.serveraxis.net
* updates: yum.singlehop.com
Excluding Packages in global exclude list
Finished
Reducing Dag ClamAV RPM to included packages only
Finished
Setting up Install Process
Package libstdc++-4.1.2-50.el5.i386 already installed and latest version
Nothing to do
* base: yum.singlehop.com
* extras: mirrors.serveraxis.net
* updates: yum.singlehop.com
Finished
Reducing Dag ClamAV RPM to included packages only
Finished
No package php5-devel available.
Nothing to do
./install.sh: line 71: syntax error: unexpected end of file

وقتی هم دستور
yum install php5-devel می زنم باز هم نصب نمی کنه و پکیچی نمی شناسه ....

mo3tafa
August 16th, 2011, 00:49
هنگام نصب مشکل زیر می یاد

وقتی هم دستور
yum install php5-devel می زنم باز هم نصب نمی کنه و پکیچی نمی شناسه ....

:-? دوست عزیز / اینو تست کنین جوابش رو بگید ../ yum install php-devel

اگه نشد باید فکر کنم دیگه Repository رو آپدیت کنید

asrehosting
August 16th, 2011, 00:56
باز هم نشد ...
الان چه طوری باید آپدیتش کنم ؟

nasa_de
August 16th, 2011, 01:21
واقعا ممنون / من و که نجات دادید بازم ممنون بابت شیر ایشالا بتونیم جبران کنیم دوست من :x:X:X

امکانش هست برای دوستان به صورت مستند بفرمایید و تایید کنید؟

mo3tafa
August 16th, 2011, 01:42
من روی سرور اسپم ایمیلم نصب کردم ... چون سیستم هم از کش مای اسکیوال استفاده میکنه هم از کش پی اچ پی سرعتش و لود سرور قابل احساس بهتر شدن

من کد ها رو خوندم یک پیکج هست که پروتکل های روی سرور رو بر اساس سرعت سرور Optimize می کنه

موفق باشید .

nasa_de
August 16th, 2011, 01:51
من روی سرور اسپم ایمیلم نصب کردم ... چون سیستم هم از کش مای اسکیوال استفاده میکنه هم از کش پی اچ پی سرعتش و لود سرور قابل احساس بهتر شدن

من کد ها رو خوندم یک پیکج هست که پروتکل های روی سرور رو بر اساس سرعت سرور Optimize می کنه

موفق باشید .

ولی دوست عزیز به این مستند گفته نمیشه ها. :)

mo3tafa
August 16th, 2011, 02:33
ولی دوست عزیز به این مستند گفته نمیشه ها. :)

من گفتم اگه مشکلی میبینید / شما چک کنین کدها رو به من مستند بدین / خیلی ممنون دوست من

amin885
August 16th, 2011, 03:27
Nothing to do

E!3
August 16th, 2011, 07:30
تو اینترنت جایی که گفته شده باشه اسکریپتی به نام QSpeed وجود داره، ندیدم!
خارجی ها یه اسکریپت که مینویسن بدون شک تو اینترنت خبری ازش میذارن، چه رایگان و چه فروشی و چه اطلاع رسانی!
حالا خیلی عجیبه که این اسکریپت رو به مشتریشون بدن، ولی تو اینترنت ... :)

nimapendar
August 16th, 2011, 09:39
دچار تردید هستم که استفاده کنم یا نه ریسکه کس دیگه ای اسفاده نکرده؟

Warez-Host.IR
August 16th, 2011, 09:55
سلام
کلاً سه تا لینک در این مورد من پیدا کردم که هر سه را هم فکر کنم باز کننده تاپیک ایجاد کردند :
QSpeed a Strange script for optimizing server! - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1074095)

QSpeed اسکریپت چند برابر کننده ی سرعت سرور | پرتال جامع اطلاع رسانی کمپانی گرافیک (http://portal.graphicco.ir/qspeed-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1.html)

سومی هم که همین تاپیک هست
امیدوارم مدیران سایت در این مورد بیشتر راهنمایی کنند
موفق باشید

---------- Post added at 09:55 AM ---------- Previous post was at 09:52 AM ----------

QSpeed اسکریپت چند برابر کننده ی سرعت سرور - انجمن گروه آشیانه - آموزش امنیت و راه های مقابله با هک (http://ashiyane.org/forums/showthread.php?t=47575)

Reza.exe
August 16th, 2011, 10:08
روی یه وی پی اس نصب کردم جهت تست :105:
ظاهرا مشکل داره

root@server7 [~]# ./install.sh
2011 -> QSpeed server optimizer
Allright reserved by Major Hayden
This script make your server faster (400 - 500 %) :
* base: mirror.rocketinternet.net
* extras: centos-distro.cavecreek.net
* updates: mirrors.kernel.org
Finished
Package libstdc++-4.1.2-50.el5.i386 already installed and latest version
Nothing to do
* base: mirror.rocketinternet.net
* extras: centos-distro.cavecreek.net
* updates: mirrors.kernel.org
Finished
Nothing to do

iMohsen
August 16th, 2011, 10:27
نصب گردم . هیچ مشکلی نداره . خیلی راحت . یه تیکه کامپایل میشه . بعد یک سری تنظیمات روی php/apache/my.cnf انجام میده . تغییر سرعت هم محسوس هست . شاید برای افرادی خوب باشه که خودشون tuning یا opitmize نکردن هنوز .

Reza.exe
August 16th, 2011, 10:32
نصب گردم . هیچ مشکلی نداره . خیلی راحت . یه تیکه کامپایل میشه . بعد یک سری تنظیمات روی php/apache/my.cnf انجام میده . تغییر سرعت هم محسوس هست . شاید برای افرادی خوب باشه که خودشون tuning یا opitmize نکردن هنوز .
سلام
لطفا
وارد SSH
بشید

php -m
وارد کنید
بعد اینجا کپی کنید

iMohsen
August 16th, 2011, 11:05
سلام
لطفا
وارد SSH
بشید

php -m
وارد کنید
بعد اینجا کپی کنید

اگر منظورتون اینه که ببینم ماژول xcache روی php لود شده یا نه . جواب مثبته .

Reza.exe
August 16th, 2011, 11:12
اگر منظورتون اینه که ببینم ماژول xcache روی php لود شده یا نه . جواب مثبته .
خب لطفا ماژول هایی که رو سرورتون نصب هست اینجا بنوسید که بفهمیم چرا موقع نصب با
error

No package php5-devel available. Nothing to do ./install.sh: line 71: syntax error: unexpected end of file
مواجه می شم

iMohsen
August 16th, 2011, 12:08
چیز خاصی نصب نیست . همون ماژولهایی عادی . یعنی کار خاصی نکردم که بگم وابسته به ماژول خاصی هست .
این که میگن unexpect که کاری به ماژول و غیره نداره . ضمن این که برای این که کامل نصب بشه باید این روال رو طی کنید :
برین تو این مسیر :

/usr/include/php/ext/date/lib/
این فایل رو باز کنید : timelib_structs.h
این خط رو پیدا کنید :

<include <timelib_config.h"
و با این عوضش کنید :

#include "timelib_config.h"
بعد سیو کنید و یه بار apache رو ریست کنید .

اینم لیست ماژولها :

bz2
calendar
ctype
curl
date
dbase
dom
exif
ftp
gd
gettext
gmp
hash
iconv
imap
ionCube Loader
ldap
libxml
mbstring
mime_magic
mysql
mysqli
odbc
openssl
pcntl
pcre
PDO
pdo_mysql
PDO_ODBC
pdo_sqlite
posix
pspell
Reflection
session
shmop
SimpleXML
snmp
sockets
SPL
standard
sysvmsg
sysvsem
sysvshm
tokenizer
wddx
XCache
xml
xmlreader
xmlrpc
xmlwriter
xsl
zlib

[Zend Modules]
XCache
the ionCube PHP Loader

amin885
August 16th, 2011, 12:10
برای من هم همین مشکل وجود داره

No package php5-devel available. Nothing to do ./install.sh: line 71: syntax error: unexpected end of file

mojiz
August 16th, 2011, 12:25
این فقط xcache نصب میکنه

amin885
August 16th, 2011, 12:26
چیز خاصی نصب نیست . همون ماژولهایی عادی . یعنی کار خاصی نکردم که بگم وابسته به ماژول خاصی هست .
این که میگن unexpect که کاری به ماژول و غیره نداره . ضمن این که برای این که کامل نصب بشه باید این روال رو طی کنید :
برین تو این مسیر :

/usr/include/php/ext/date/lib/
این فایل رو باز کنید : timelib_structs.h
این خط رو پیدا کنید :

<include <timelib_config.h"
و با این عوضش کنید :

#include "timelib_config.h"
بعد سیو کنید و یه بار apache رو ریست کنید .

اینم لیست ماژولها :

bz2
calendar
ctype
curl
date
dbase
dom
exif
ftp
gd
gettext
gmp
hash
iconv
imap
ionCube Loader
ldap
libxml
mbstring
mime_magic
mysql
mysqli
odbc
openssl
pcntl
pcre
PDO
pdo_mysql
PDO_ODBC
pdo_sqlite
posix
pspell
Reflection
session
shmop
SimpleXML
snmp
sockets
SPL
standard
sysvmsg
sysvsem
sysvshm
tokenizer
wddx
XCache
xml
xmlreader
xmlrpc
xmlwriter
xsl
zlib

[Zend Modules]
XCache
the ionCube PHP Loader

باز هم همون ارور قبلی.

mojiz
August 16th, 2011, 12:26
اون خطایی هم که میگیرید به خاطر این هست که اسمش تغییر کرده شده
php5-dev

iMohsen
August 16th, 2011, 12:31
جالبه که همه این مشکل رو دارن !
احیانا فایل نصب رو ادیت نمی کنید ؟ پرمیشن اجرا داره ؟ یوزری که باهاش دارید اجرا میکنید دسترسی مدیر داره ؟‌
سیستم عامل چیه ؟

---------- Post added at 12:31 PM ---------- Previous post was at 12:28 PM ----------

این فقط xcache نصب میکنه

نه . غیر از این که xcahce نصب میکنه . یه سری تنظیمات رو هم اعمال میکنه . البته اگر حتما نویسنده اش هایدن باشه احتمالا از همون تنظیمات tuning مربوط به mysqltuner استفاده میکنه + این که همین xcache هم خودش اتوماتیک کانفیگ میکنه که نصب و کانفیگ xcache سرطانی حساب میشه برا خودش .

ToooPDL
August 16th, 2011, 12:55
Nothing to do

:39:

httpserver
August 16th, 2011, 12:56
من رو Xeon تست کردم یه خورده بهتر شد. البته Xeon خودش خیلی‌ عالیه. دیگه نمیدونم با این بهتر بشه یا نه.

iMohsen
August 16th, 2011, 13:50
البته تنها تفاوتی که داشت این بود که من tar -xzvf کردم و برای اطمینان یه بار هم پرمیشن اجرا دادم بهش . نمیدونم چرا رو سرور هیچکسی نصب نشده !‌:D

Mostafa
August 16th, 2011, 13:58
برای directadmin از custombuild و برای cpanel از easy apache باید php developement library رو فعال کنید.

keyvan.zandi
August 16th, 2011, 14:29
سلام خدمت همه ی دوستان . سیستم عامل من ۳۲ بیتی و من حین نصب به چند تا مشکل از این چیزایی که دوستان میگن بر خوردم...:

if which apt-get &> /dev/null; then
apt-get -y install libstdc++
apt-get -y install php5-dev

بعد از این باید یک fi اضافه کنید یعنی :

fi

مشکل دیگه ای که من امروز یک ویپی اسم بهش برخورد کردم اینکه روی ۶۴ هم ۳۲ نصب شد ولی خود ۶۴ مشکل داشت

قبل از نصب هم اگر دبیان استفاده می کنید(یا اوبونتو یا دبیان بیس ها...) :

apt-get install g++
apt-get install libstdc++

مشکلی بود باز بگید شاید بتونم حل کنم

asrehosting
August 16th, 2011, 22:24
برای directadmin از custombuild و برای cpanel از easy apache باید php developement library رو فعال کنید.
همچین گزینه ای پیدا نشد !!! تو لیست اسمش مطمئند همینه تو ایزی آپاچی ؟

REXNET
August 17th, 2011, 02:31
این همه Optimizer معروف وجود داره، اون وقت برام جالبه که همتون ریختید سر این اسکریپت بی اصل و نسب که نه تو گوگل به راحتی پیدا میشه و نه چیزی بیش از یک پروژه دانشگاهی هست!!

rn4j1m1
August 17th, 2011, 02:36
این همه Optimizer معروف وجود داره، اون وقت برام جالبه که همتون ریختید سر این اسکریپت بی اصل و نسب که نه تو گوگل به راحتی پیدا میشه و نه چیزی بیش از یک پروژه دانشگاهی هست!!
خوب علی جان
معرفی کن ملت استفاده کنن
:d

Reza.exe
August 17th, 2011, 04:51
خب معرفی کنید ، استفاده کنیم:105:

---------- Post added at 04:51 AM ---------- Previous post was at 04:09 AM ----------

سلام خدمت همه ی دوستان . سیستم عامل من ۳۲ بیتی و من حین نصب به چند تا مشکل از این چیزایی که دوستان میگن بر خوردم...:

بعد از این باید یک fi اضافه کنید یعنی :

fi

مشکل دیگه ای که من امروز یک ویپی اسم بهش برخورد کردم اینکه روی ۶۴ هم ۳۲ نصب شد ولی خود ۶۴ مشکل داشت

قبل از نصب هم اگر دبیان استفاده می کنید(یا اوبونتو یا دبیان بیس ها...) :

apt-get install g++
apt-get install libstdc++

مشکلی بود باز بگید شاید بتونم حل کنم

سلام
با این روض نصب شد
ولی ماژول xcache اجرا نشد؟

REXNET
August 17th, 2011, 05:04
از سوالتون مشخصه که قصدتون مچ گرفتنه!! :دی ولی کور خوندید چون منظورم اون چیزی نیست که برداشت کردید و دلیل نوشتن پست قبلی هم اونی نیست که فکر می کنید!! :)

در این مورد، وقتی بحث بصورت کلی سرور هست، یعنی استفاده از هر نرم افزار یا پلاگینی بر روی نرم افزار ها که باعث افزایش کارایی سرور بشود. خوب بصورت دستی ما میتونیم روی یک وب سرور آپاچی خیلی از کانفیگ ها رو انجام بدهیم و با توجه به انعطاف و قدرتی که چنین وب سروری دارد، میتونیم به خواسته هامون برسیم. ضمن اینکه با نصب پلاگین ها و اسکریپت ها جانبی که تعدادشون یکی دو تا هم نیست میشه به بهبود شرایط کمک کرد. همچنین در مورد مجموعه هایی همچون Cpanel\WHM به صورت پیشفرض یکسری اکستنشن همراه خود دارند که اغلب آن ها فقط به بحث افزایش کارایی و سرعت سرور کمک می کنند و با نصب و کانفیگ اون ها میتونید جنبه های مختلف رو به خوبی پوشش بدهید. از طرف دیگر وب سرور های دیگری غیر از Apache یا پلاگین های Optimization جامع برای انواعی همچون Apache وجود دارند که از قبل تنظیمات مربوط به Optimization در آن ها انجام شده و با نصب و تنظیمات ابتدایی در آن ها می توان نتیجه بهتری نسبت به یک سرور خام Apache بدست آورد. مثل LiteSpeed و NGNIX و ... . همچنین در مورد اسکریپت هایی نظیر چیزی که در این تاپیک معرفی شده است، چنین چیز هایی خیلی کمیاب هستند و من بعید میدونستم که این به عنوان یک نرم افزار مستقل و در یک مرحله بالاتر عمل کند، لذا فایل های موجود را خیلی گذرا مرور کردم... دقیقا یکسری از این فایل ها مربوط به اکستنشن ها و پلاگین های خود Apache هستند که در حالت عادی و بصورت دستی نصب و تنظیم می کنید. در نتیجه در وهله اول نظر من اینه که این اسکریپت غیر از خودکار انجام دادن کارهای دستی کار خاص دیگری انجام نمیده (حالا این مورد با نگاه دقیق تر به محتوی مشخص میشه). ضمن اینکه اگر شما با یک چیز درست حسابی و مستقل در ارتباط باشید، خیلی بعیده چند سطر توضیح و review توی نتایج گوگل از اون پیدا نکنید و یا حداقل در وبسایت های اسپانسر OpenSource یک صفحه اختصاصی برای اون وجود نداشته باشه.

بنده غیر از وب سرور ها و پلاگین های وب سرور موجود که کار Optimization رو بخوبی انجام می دهند، اسکریپتی در سطح QSpeed که در سطح پایینتری فعالیت می کنه نمی شناسم. غیر از این موارد تنها نصب و کانفیگ اکستنشن ها و پلاگین های کوچک تر، بصورت دستی هستش که بنده این مورد رو بیشتر ترجیح میدهم.

در مورد QSpeed هم سر فرصت یک نگاه دقیق می کنم و نحوه کارش رو چک می کنم اگر غیر از خطوط بالا بود و ارزشش رو داشت میام همین جا میگم...

iMohsen
August 17th, 2011, 09:54
از سوالتون مشخصه که قصدتون مچ گرفتنه!! :دی ولی کور خوندید چون منظورم اون چیزی نیست که برداشت کردید و دلیل نوشتن پست قبلی هم اونی نیست که فکر می کنید!! :)

در این مورد، وقتی بحث بصورت کلی سرور هست، یعنی استفاده از هر نرم افزار یا پلاگینی بر روی نرم افزار ها که باعث افزایش کارایی سرور بشود. خوب بصورت دستی ما میتونیم روی یک وب سرور آپاچی خیلی از کانفیگ ها رو انجام بدهیم و با توجه به انعطاف و قدرتی که چنین وب سروری دارد، میتونیم به خواسته هامون برسیم. ضمن اینکه با نصب پلاگین ها و اسکریپت ها جانبی که تعدادشون یکی دو تا هم نیست میشه به بهبود شرایط کمک کرد. همچنین در مورد مجموعه هایی همچون Cpanel\WHM به صورت پیشفرض یکسری اکستنشن همراه خود دارند که اغلب آن ها فقط به بحث افزایش کارایی و سرعت سرور کمک می کنند و با نصب و کانفیگ اون ها میتونید جنبه های مختلف رو به خوبی پوشش بدهید. از طرف دیگر وب سرور های دیگری غیر از Apache یا پلاگین های Optimization جامع برای انواعی همچون Apache وجود دارند که از قبل تنظیمات مربوط به Optimization در آن ها انجام شده و با نصب و تنظیمات ابتدایی در آن ها می توان نتیجه بهتری نسبت به یک سرور خام Apache بدست آورد. مثل LiteSpeed و NGNIX و ... . همچنین در مورد اسکریپت هایی نظیر چیزی که در این تاپیک معرفی شده است، چنین چیز هایی خیلی کمیاب هستند و من بعید میدونستم که این به عنوان یک نرم افزار مستقل و در یک مرحله بالاتر عمل کند، لذا فایل های موجود را خیلی گذرا مرور کردم... دقیقا یکسری از این فایل ها مربوط به اکستنشن ها و پلاگین های خود Apache هستند که در حالت عادی و بصورت دستی نصب و تنظیم می کنید. در نتیجه در وهله اول نظر من اینه که این اسکریپت غیر از خودکار انجام دادن کارهای دستی کار خاص دیگری انجام نمیده (حالا این مورد با نگاه دقیق تر به محتوی مشخص میشه). ضمن اینکه اگر شما با یک چیز درست حسابی و مستقل در ارتباط باشید، خیلی بعیده چند سطر توضیح و review توی نتایج گوگل از اون پیدا نکنید و یا حداقل در وبسایت های اسپانسر OpenSource یک صفحه اختصاصی برای اون وجود نداشته باشه.

بنده غیر از وب سرور ها و پلاگین های وب سرور موجود که کار Optimization رو بخوبی انجام می دهند، اسکریپتی در سطح QSpeed که در سطح پایینتری فعالیت می کنه نمی شناسم. غیر از این موارد تنها نصب و کانفیگ اکستنشن ها و پلاگین های کوچک تر، بصورت دستی هستش که بنده این مورد رو بیشتر ترجیح میدهم.

در مورد QSpeed هم سر فرصت یک نگاه دقیق می کنم و نحوه کارش رو چک می کنم اگر غیر از خطوط بالا بود و ارزشش رو داشت میام همین جا میگم...

اینجور که شما گفتی این همه optimizer خوب هست چرا ریختین سر این اسکریپت بی اصل و نسب ... گفتم حتما چند مورد مشابه میشناسید که اینو گفتین .
ولی اینجور به نظر نمیاد .

درسته این اسکریپت یک سری افزونه های عادی رو نصب میکنه . mysqltuner هم میاد یک سری پارامترهای عادی رو چک میکنه . ولی هردو پیشنهاداتی میدن یا تنظیماتی رو اعمال میکنن که اشخاص برای optimize دستی باید به روش تست و خطا متوصل بشن . این که بی اصل و نسب هم باشه اگر کد خاص و مخربی نداشته باشه ( که به نظر نمیومد داشته باشه ) چرا ازش استفاده نشه ؟

REXNET
August 17th, 2011, 11:51
آره، باید بیشتر توضیح میدادم چون منظورم بیشتر سیستم های آماده بود مثل وب سرور های مخصوص یا پلاگین های اون ها که زیاد هستند و همتون هم می شناسید. ولی دلیل اینکه گفتم کانفیگ دستی رو ترجیح می دهم اینه که خودم خوب میدونم چه کاری کرده ام و چه کاری نکرده ام و به قضیه مسلط می شوم ولی استفاده از چنین چیزی مخصوصا قبل از اینکه دقیقا بدونم چه کار هایی رو می کنه و چه کاری هایی رو نه، به نظرم ناقص و نا تمام میاد....

nimapendar
August 21st, 2011, 13:27
من هم نتونستم نصب کنم مشکل داره

P30Tools
August 22nd, 2011, 05:22
دوستان رو دایرکت ادمین و 32 بیت چطور نصب کنیم؟! چقدر تاثیر داره؟!

kevin_n
August 22nd, 2011, 07:12
دوستان عزیز لینک دانلود به این صورت هستش : http://www.multimedia.richlandcollege.edu/QSpeed/QSpeed-nix-32.tar.gz
روی این هاست فقط ۲تا سایت هست که با reverse گرفتن این نتیجه بدست میاد :
www.richlandcollege.edu (http://www.richlandcollege.edu/)
www.rlc.dcccd.edu (http://www.rlc.dcccd.edu/)
این سایت ۱دانشگاه در Dallas هست که رشتهٔ آی تی هم درش موجود هست.
خوب چه کسی‌ میتونه در این هاست فایل آپ کنه؟
کارمندان و اساتید... درسته؟

پس می‌شه نتیجه گرفت که ۱کی‌ از اساتیدی که اونجا آی تی تدریس می‌کنه این اسکریپت رو نوشته و در پوشهٔ ای به نام QSpeed در subdomain مربوط به درس تدریسی خودش که روی یک وی‌پی‌اس ۲۰۰۳ سرور هستش آپلود کرده...

---------- Post added at 07:12 AM ---------- Previous post was at 07:07 AM ----------

پس میتونه فرا تر از ۱پروژه دانشجوی باشه چونکه ۱استاد در دالاس حداقل باید دکترا باشه که اجازه تدریسو بهش بدن...

P30Tools
August 23rd, 2011, 00:26
ارور میده!

Finished
Nothing to do

ramsin
November 29th, 2011, 21:11
دوستان واسه منم نصب می کنید اینو؟ممنون میشم.;)

mahdiazarnia
December 20th, 2012, 18:35
این فایل از دست رفته و دیگه قابل دانلود نیست
کسی از دوستان داره ؟
می تونه تو یه سرور دیگه آپلود کنه ما هم استفاده کنیم ؟