PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت افتضاح داتک 256 نامحدود datak

Woshka
August 15th, 2011, 02:12
من 4 5 سال هستش که از این شرکت ADSL دارم
اینترنت من 256 نامحدود هستش
قبل از چند ماهی که تهران نبودم اینترنت نسبتا خوب بود و همیشه سرعت خوب بود
ولی الان حدود یک ماهی که تهران اومدم اینترنت که به طور کلی زیاد جالب نیست شب ها هم از ساعت 12 1 به بعد هم اینترت ذیگه غیر قابل مصرف میشه
دلیلش هم اینه که شرکت برای سود بیشتر اینترنت ماهی 10 تومنی داره میده شبهاشو رایگان کرده
آیا من که ماهی حدود 30 تومن دارم میدم باید برای اون 4 تا مشتری نابود بشم؟

این پست رو هم الان ساعت 2:05 بامداد دارم میدم به خدا سینه خیز خودمو رسوندم اینجا تا تاپیک رو زدم

به ساپورت میگم میگه کاملا طبیعیه !!!
یک اسکرین شات براتون میزارم تا بیبینید این طبیعیه؟
همه هم که ماشالا یک چیزی دارن میگن شیر هستینو اینا طبیعیه
بخدا نداگستر اینترنتش با میگی تو طول روز مشکل نداره سرعت 300 کیلیوبایت میرسه میگی از شباش بیخیال شی اونم ماهی 10 تومن
ولی اینجا تو روزش هم اینترنت آشغالیه

اگر چند نفر دیگه هم همین مشکل رو با داتک دارن لطفا ذکر کنن
یک ضرب المثل انگلیسی هستش که میگه
Misery Loves Company

saeed25
August 15th, 2011, 03:19
با دروود و احترام
من هم از پیشگامان سرویس دارم و هم از داتک!
البته هر دو از نمایندگانشان و نه مستقیم از خود داتک!
این موردی که شما می فرمایید را بر نخورده ام خوشبختانه،اما دیر زمانی است که کیفیت اینترنت این شرکت(داتک)بسیار پایین آمده به گونه ای که تقریبا پینگ به هر سروری به نسبت پیش،تقریبا 2 برابر شده!

البته گمان نکنم صبانت با آن همه قعطی هایی که دارد،بتواند گزینه مناسبی باشد!

armintanha
August 15th, 2011, 03:22
تو سایت speedtest.ir و Speedtest.net - Speedtest.net Mini (http://speedtest.net/mini.php) سرعت در حال حاظر اینترنتت رو چک کن

این مال منه http://www.persianwell.ir/speedtest.jpg

IranianServer
August 15th, 2011, 03:28
Adsl رو بزارید کنار ، من خودم پارس آنلاین سرویس داشم اول خیلی راضی بودم اما بعد از مدتی خراب شد ...
رفتیم سراغ وایمکس ، واقعاً حرف نداره !! سرعتش میزونه میزون نه 1 کیلوبیت کم نه زیاد
دقیق دقیق ! به شما هم پیشنهاد میکنم برید سراغ وایمکس

---------- Post added at 02:28 AM ---------- Previous post was at 02:25 AM ----------

تو سایت speedtest.ir و speedtest.net - speedtest.net mini (http://speedtest.net/mini.php) سرعت در حال حاظر اینترنتت رو چک کن

این مال منه http://www.persianwell.ir/speedtest.jpg

چحوری بدون یوزر و پس کانکت شدی :d

Ashkankamangar.ir
August 15th, 2011, 03:28
کلا مدتیه همه ی خطوط مشکل داره من در شهر تهران شاتل داشتم افتضاح و در رشت اندیشه سبز خزر که بگیر نگیر داره

armintanha
August 15th, 2011, 03:30
Adsl رو بزارید کنار ، من خودم پارس آنلاین سرویس داشم اول خیلی راضی بودم اما بعد از مدتی خراب شد ...
رفتیم سراغ وایمکس ، واقعاً حرف نداره !! سرعتش میزونه میزون نه 1 کیلوبیت کم نه زیاد

من الان از سرویس 2مگابایت رو دارم.... ولی بدیش اینکه تعرفه 2 مگابایت فقط نامحدود است و نامحدود ماهی 130 تومن است

IranianServer
August 15th, 2011, 03:32
من الان از سرویس 2مگابایت رو دارم.... ولی بدیش اینکه تعرفه 2 مگابایت فقط نامحدود است و نامحدود ماهی 130 تومن است

اره - اگر 1و2 مگابیت حجمی بود خوب بود. اما اینا هم خوراکه سروره !! :d

Yashar1989
August 15th, 2011, 03:41
من هم تقریباً 4-5 سالی میشه 512 نامحدود داتک دارم حدود 47 تومن میدم

شبا از ساعت 1 تا الان که 3:40 هست سرعت خیلی پایینه
ساعت 4 و 5 هم تست کردم خیلی پایینه

یه سوال در مورد وایمکس ایرانسل داشتم
هر جا که سیم کارتش آنتن بده میشه استفاده کرد؟

IranianServer
August 15th, 2011, 03:46
من هم تقریباً 4-5 سالی میشه 512 نامحدود داتک دارم حدود 47 تومن میدم

شبا از ساعت 1 تا الان که 3:40 هست سرعت خیلی پایینه
ساعت 4 و 5 هم تست کردم خیلی پایینه

یه سوال در مورد وایمکس ایرانسل داشتم
هر جا که سیم کارتش آنتن بده میشه استفاده کرد؟

خیر - فعلاً 7 استان
پوشش مناطق (http://wimax.irancell.ir/Layer1/?id=175)

armintanha
August 15th, 2011, 03:48

---------- Post added at 02:28 AM ---------- Previous post was at 02:25 AM ----------

چحوری بدون یوزر و پس کانکت شدی :d

من از مودم USB BM338 استفاده میکنم میتونم هم با برنامه یوز رو وارد کنم هم یه سایت باز کنم اخطار ایرانسل بیاد بعد از طریق سایت مشخصاتم رو وارد کنم

https://172.23.2.50:8443/portal/login.screen تو این صفحه اخطار رو میتونی ببینی

IranianServer
August 15th, 2011, 03:50
من از مودم USB BM338 استفاده میکنم میتونم هم با برنامه یوز رو وارد کنم هم یه سایت باز کنم اخطار ایرانسل بیاد بعد از طریق سایت مشخصاتم رو وارد کنم

https://172.23.2.50:8443/portal/login.screen تو این صفحه اخطار رو میتونی ببینی

متوجه شدم ، یوزر و پس رو تو پورتال وارد میکنی

armintanha
August 15th, 2011, 03:52
متوجه شدم ، یوزر و پس رو تو پورتال وارد میکنی

دقیقآ

daftari
August 15th, 2011, 10:58
منم 512 از داتک دارم حدود 3 سالی میشه منم این مشکل دارم از 9 تا حدود 12 شب خوب هستش ولی بعدش سرعت خیلی پایین میاد ولی البته به اون حدم نیست که دیگه پیجی به زور باز کنه ولی مثلا سایت یوتوب اینجور سایت اپارات اینا رو نه واقعا به زور باز میکنه ...

روز خوش

delta
August 15th, 2011, 11:26
اندیشه سبز خزر گیلان...
adsl 512 = سرعت 4 کیلوبایت در ثانیه.. قطعی 3 روز در هفته!! بزن کف قشنگه رو :)) ............... بابامو در آورده این شرکته.. زنگ میزنم میگم سایت اداره پست اصلا باز نمیشه.. میگه از خود سایته!! میگم داداش با دیال آپ باز میشه.. میگه بررسی میکنیم میگیم!
نمونه 2 : جناب چرا قطعه اینترنت؟
جواب: سراسری هستش کلا قطعه!
عزیز از هر کی میپرسم میگه وصله ..
مودمتون رو رستارت کتید..
عزیز رستارت کردم!
یک چند بار رستارت کنید درست میشه......... بوق :))

agarb98
August 15th, 2011, 11:47
تهران فقط گیتی نت

arman_2
August 15th, 2011, 12:05
ایران فقط........
منم 512 پارس آنلاین دارم شبا سرعت 10.
صبح ها سرعت 150.
یه بر هم مشکل داشتم نمی تونسن حل کنن گفتن مودمت خرابه.
بعد زنگ زدم تهران که راهنمایی کردن درستش کردم.
3022
دلم می خود یه بازی آنلاین مثله call ofduty6 کنم نمی تونم

AmirHosein
August 15th, 2011, 12:44
من از gprs استفاده میکنم حس میکنم امرو خیلی بهتر شده :d

amirlord
August 15th, 2011, 12:56
توی ایران هیچ شرکتی مثل پارس آنلاین نیست ! شب ها سرعت کمی میاد پایین ولی به سرعت واقعی خودش میرسه . مثال میزنم :
مثلا سرویس 256Kbps که قانونا باید سرعت دانلود 32 کیلوبایت بر ثانیه رو بده توی روز ها حداقل 140-180 تا میده و در شب ها میاد روی 45-80 . ولی پهنای باند گران هست . مثال میزنم :d : خط 512 نامحدود پارس آنلاین ماهی 75 تومن هست و دو مگ نامحدود اون ماهی 399 تومن ! :65:
هم اکنون از مخابرات استفاده میکنیم . سرویس 1 مگ سرعت دانلود حدود 180-220 میده . چون شب ها رایگان نیست نتیجه می گیریم سرعت دانلود نه تنها کم نمیشه ، بلکه بیشتر هم میشه ! :d پهنای باند هم ارزون هست . هر گیگ 2500 تومن ! :d

amin885
August 15th, 2011, 12:59
آسیا تک هم که از خود مخابرات هست به جمع adsl های افتضاح بگذارید قطعی های مکرر سرعت افتضاح بصورت حجمی و بسیار گران.

diges
August 15th, 2011, 13:26
Only laser

صبح ها زیر 120 نیست ظهر هم تا ساعت یک نیمه شب سرعت 80 به بالا قطعی هر 72 ساعت شاید یک بار شبانه رایگان زیر 70 نیست بعضی شب ها بالای 100 می شه

0060
August 15th, 2011, 14:56
به امید اومدن اینترنت چمدانی :111:

P30Tools
August 15th, 2011, 16:51
آسیاتک!
2 مگابیت! روز ها 450-500 کیلوبایت دانلود!
شب ها 60 کیلوبایت!:|

DATAFARM.IR
August 15th, 2011, 17:05
ما هم پیشگامان البته از نمایندگی !

256 کیلوبیت :
صبح ها به زور 30

شب ها 5 فکر کنم زیاد باشه

خدا حفظشون کنه انگار شب ها حلوا میدن هیچی بهت نمی رسه !
دیشب 5 باز قطعی بیشترینش 2 ساعت بود !

واقعا افتضاحه

سرویسشون چه قدر جالبه با این که ibsng هست یه بهانه هایی برای کاربر میارن که آدم کیف می کنه

حوصله داشتم می نوشتم دور همیم بخندیم ...

قزوین هاست
August 15th, 2011, 17:08
فقط مال تهران نیست که اینجوره.من 4روز پیش رفته بودم فن اوا قزوین.بهشون میگم سرعتم خیلی کم شده و تازگی هم هی قطع میشه و ارور 678 میده.یا قطع هم نشه سایت بالا نمیاره و باید خودم نت رو قطع کنم و دوباره وصل کنم.میگه مشکل از مخابرات کل هست.
به نظر من این ها مشکل واسشون پیش میاد یک جا ثابت واسشون دارن که می زنند به اونجا.(مخابرات مشکل داره)
کارشون رو راحت کردن.هر چی میشه میگن مخابراته!

agarb98
August 15th, 2011, 17:16
خوب اینجا ایرانه با همین ها که هست سر کنید و منتظر اینترنت همون اینترنت سرعت 100 گیگ باشید

tar.gz
August 15th, 2011, 18:16
ایتنا نوشته بود که آقای وزیر فرمودن "این اختلالها به خاطر راه اندازی فاز ۱ شبکه ملی اینترانت هست". کاری هم نمیشه کرد :|

M.S.R
August 16th, 2011, 22:03
برید خدا را شکر کنید!
من پول 3 ماه ای دی اس ال را دادم بعد که پرداخت کردم اس ام اس امد اینترنتتون تا 24 قطع است بعد از ان قوانین جدید اعلام می گردد!
زنگ زدم پشتیبانی و .... .
سرتون را درد نیارم! مخابرات اصفهان هم پول را بالا کشید!

navibd
August 16th, 2011, 22:21
خدا لعنت کنه مسئولین بی فکر و بی خرد رو...

kevin_n
August 18th, 2011, 20:22
وقتی‌ سیستم اکانتینگ درست تنظیم و مدریت نشه این مسائل پیش میاد

arisff
November 28th, 2014, 00:52
دوستان و مشتریان داتک. یه سایت مستقل برای مشتری های داتک ساختن که میتونید مشکلات و نظرات خودتون رو برای انتشار ، اونجا قرار بدید.
هیچ فریادی بلندتر از اتحاد نیست.
www.datak-telecom.ir (http://www.datak-telecom.ir)