PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریسلری هاست پر قدرت و امن و از سایت خارجی میخوام

Ashkankamangar.ir
August 15th, 2011, 00:48
سلام در حال حاظر مشتری هام زیاد شدند و چون میخوام کیفیت سرور حفظ بشه
میخوای یه ریسلری هم بگیرم و مشتریهای جدید رو ببرم اونجا
یه ریسلری قدرتمند میخوام ریسلری که بشه سایت های پربازدید رو پشتیبانی کرد
سرعت سرور بالا باشه
هزینش مهم نیست من کیفیت میخوام
آور سل باشه
میخوام از یه شرکت خارجی بگیرم شما چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید که ریسلری با شرایط من بده
همه چیزش تاپ باشه
قدرت امنیت آپتایم
سیپنل باشه و whm
حالا اگه مستر ریسلر هم بدن مشکلی نیست
فقط چیز خوب معتبر

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:24 AM ----------

خداییش اگه میگفتم یکی آفر بده این تاپیک 50 صفحه میشد

vahab00
August 15th, 2011, 01:18
با سلام
تجربم به حد بقيه دوستان نيست اما يه بار قبلا با iweb رسيلر كار كردم
واقعا از همه نظر تاپ بود . حيف كه پي پال نداشتم واسه همين نتونسم روش بمونم
بهت پيشنهاد ميدم يه نگاهي به اونا بندازي

Ashkankamangar.ir
August 15th, 2011, 01:27
ممنونم دوست من
حالا دوستان اگه آفری دارند بفرماییند لطفا تاپیک اولمو بخونید بعد آفر بدین

mohsen1
August 15th, 2011, 01:42
سایت سنگین روی ریسلر محال هست که مجاز باشه!

پیشنهاد 1 - سایت site5.com
پیشنهاد 2 - سایت hoststellar.com

اگه برات قدرت سرور مهمه دومی بهتر از اولیه (48 گیگ رم - 16 هسته سی پی یو - پورت 1 گیگ - لایت اسپید و ....)
ولی رو ساپورت یه کم کند هستن!

اولی سرورهاشون قوی هست ولی نه مثل دومی. با آپاچی کار می کنن ولی حرفه ای کانفیگش کردند ساپورت تضمینی هست رو کمتر از 30 دقیقه جواب بدن و از هر جای دنیا هم بخوای بهت سرویس میدن.

pardishosting
August 15th, 2011, 01:45
کلا 90 درصد هاست های دنیا روی ریسلری اجازه نمی دند سایت پربازدید هاست کنید . این نه به دلیل ضعف سرور هست ، بلکه به دلیل هزینه ها هست.

Ashkankamangar.ir
August 15th, 2011, 02:15
پس یعنی اونا منابع رو برای من کم میکنند؟
آخه من یه ریسلری دارم از یه سایت ایرانی همه چیزش خوبه اما خیلی سخت گیره و همش یوزر هام ساسپندد میشند
طوری که زیادم از منابع استفاده نمیکنند
اما همش مسدود میشند
مسئول هاست گفت ما منابعمون مشترکه هر سایتی من میتونم میزبانی کنم شمام میتونی بعد گفت مشکل این سایتها فشار به سروره
یه کم راهنماییم کنید و چند تا آفر از خودتون بدین بی خیال سایت خارجی شدم با شرایط بالا از سایت دوستان پیشنهاد میخوام

mohsen1
August 15th, 2011, 05:07
ایرانی ها از تکنولوژی روز هاستینگ دنیا حدودا 10 فرسنگ عقب هستن
اونایی که خیلی ادعاشون میشه تازه رفتا سمت لایت اسپید و ... .
خبر از کلودلینوکس ندارن!R1Soft Backup نمی دونن چیه و ... .
ریسلری در حالتی که شما دغدغه ای از ساسپند شدن اکانتت نداشته باشی یه خواست نرمال هست اما چون ادمین سرور ایرانی کوچکترین تهعدی نسبت به شما و یوزرتون نداره به راحتی اقدام به ساسپند کردن و بی اعتبار کردن شما می کنه!
کلود لینوکس نهایت کارایی رو باعث میشه و میشه برای هر اکانت محدودیت هایی رو تعریف کرد و اگه اکانتی پا از محدودیت ها اون ور تر گذاشت یه پیغام میاد که از منابع بیش از حد استفاده کردید. مثلا تعریف شده که اکانت 20 تا پروسس فعال داشته باشه. ممکنه سایت برای 15 نفر آنلاین بدون مشکل نشون داده بشه ولی نفر 16 اگه وارد بشه یه پیغام ببینه که امکان نمایش سایت نیست. یعنی در یک لحظه 15 نفر دسترسی دارن و1 نفر نمی تونه سایت رو ببینه. اکانت ساسپند نشده ولی محدودیت مصرف داره. این خیال شما و ادمین سرور رو راحت میکنه که یه اکانت با بازدید بالاش به سرور فشار نیاره و ساسپند نشه و ... .
در ضمن وقتی شما میگی بک آپ روزانه ، کاربر شما ممکنه نصف شب به بک آپ دو روز پیش دسترسی داشته باشه! بهترین کار اینه که گزینه ریستور بک آپی باشه که براحتی بتونه بک آپ های جند روز پیش رو خودش انتخاب و ریستور کنه بدون نیاز به شما و ادمین سرور ... (R1Soft Backup)
باز میل خودته . فکر کنم خیلی دوست داری با اضطراب ، هر 1 ساعت یه بار اکانت ها رو چک کنی که ساسپند شدن یا نه ;) خود دانید

Ashkankamangar.ir
August 15th, 2011, 05:13
نه اصلا دوست ندارم
الانم دنبال راه حلم
من مشتری دارم با بازدید بالا مشکلی نداره یه مشتری دارم با 100 تا بازدید فقط هم وردپرس داره همش ساسپندد میشه
نمیدونم چی بگم
از مدیر سایتی که ریسلر گرفتم پرسیدم گفت ما منابعمون دقیقا مثل همه اما احساس میکنم نیست
طرف تا یه افزونه نصب میکنه که یکم نیاز به محاسبه داره پشت سر هم ساسپندد میشه
دنبال راه حل هستم

mohsen1
August 15th, 2011, 05:25
تو ایران که گیر نمیاری - خارج از ایران گیر میاری ولی باید حوصله سرو کلیه زدن باهاشون رو داشته باشی. یه گشتی تو webhostingtalk.com بزن اونجا آفر های خوب زیاد گیر میاد...

pardishosting
August 15th, 2011, 09:59
تو ایران که گیر نمیاری - خارج از ایران گیر میاری ولی باید حوصله سرو کلیه زدن باهاشون رو داشته باشی. یه گشتی تو webhostingtalk.com بزن اونجا آفر های خوب زیاد گیر میاد...
با سلام ... دوست گرامی همچین چیزی هم نیست که تو ایران کسی نداشته باشه . سیستم هایی که شما نام بردید ما از روز اول داریم استفاده می کنیم . اما سرصدا نمی کنیم . فکر می کنم اولین کسی باشیم که داریم استفاده می کنیم اونم به دلیل آشنایی با Igor .

نکته دوم اینه که سرویس خوب به سیاست شرکت بستگی داره ، من به شما قول می دم استفاده از CL در ایران فقط به ضرر مشتری تموم می شه چون ، همه می ذارند روی کمترین منابع تا بتونند هاست بیشتری بفروشند.

در اخر هم برای استارتر تایپیک اگه بخوان افر دارم :
پردیس هاستینگ ، نمایندگی هاست لینوکس هلند ، ریسلر وارز ، نمایندگی میزبانی وب وارز هلند (http://www.pardishosting.com/reseller-linux-Holland.php)[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 09:59 AM ---------- Previous post was at 09:58 AM ----------

برای سایت های پربازدید هم طبق شرایط هزینه دریافت خواهد شد.

mohsen1
August 15th, 2011, 10:08
[QUOTE=pardishosting;281363]با سلام ... دوست گرامی همچین چیزی هم نیست که تو ایران کسی نداشته باشه . سیستم هایی که شما نام بردید ما از روز اول داریم استفاده می کنیم . اما سرصدا نمی کنیم . فکر می کنم اولین کسی باشیم که داریم استفاده می کنیم اونم به دلیل آشنایی با Igor .

نکته دوم اینه که سرویس خوب به سیاست شرکت بستگی داره ، من به شما قول می دم استفاده از CL در ایران فقط به ضرر مشتری تموم می شه چون ، همه می ذارند روی کمترین منابع تا بتونند هاست بیشتری بفروشند.

در اخر هم برای استارتر تایپیک اگه بخوان افر دارم :
پردیس هاستینگ ، نمایندگی هاست لینوکس هلند ، ریسلر وارز ، نمایندگی میزبانی وب وارز هلند (http://www.pardishosting.com/reseller-linux-Holland.php)[COLOR="Silver"]

اگه بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.

Ashkankamangar.ir
August 15th, 2011, 13:22
دوستان دعواتونو بذارید جای دیگه یه سرویس خوب و تظمینی میخوام
سرویسی که هی نبنده مشتری رو
میخوام مشتری بتونه حداقل تا آلکسای 70 هزار بره
حداقل 12000 بازدید رو داخل یه روز داشته باشه

mohsen1
August 15th, 2011, 13:34
سرور مجازی یا اختصاصی تهیه کن تا مشکلی پیش نیاد...