PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیم mail.site.com در smartermail

battle69
August 14th, 2011, 23:15
سلام دوستان.
چه طوری می‌تونم در SmarterMail 7 تنظیم کنم که از طریق آدرس mail.site.com بتونم وارد اکانت ایمیل بشم؟ ممنون

Aria
August 14th, 2011, 23:26
سلام.

آیا SmarterMail در کنترل پنل خاصی نصب شده و یا در حالت standalone هست ؟

همینطور آیا وب سرور رو به IIS تغییر دادید و یا خیر ؟

با تشکر.

battle69
August 14th, 2011, 23:42
سلام.
بله. کنترل پنل، websitepanel و وب سرور هم IIS 7 هست

Aria
August 14th, 2011, 23:45
سلام.

وب سرور منظور وب سروری بود که SmarterMail استفاده می کنه، چون شما دو حالت دارید، اول استفاده از Built-in Web Server هست که به همراه SM نصب میشه و دوم تغییر وب سرور به IIS که برای اینکه بتونید Subdomain ست کنید لازم هست.

راه حل مورد شما، پس از تنظیم وب سرور SM به IIS این هست که در websitepanel تنظیم کنید که smartermail روی آی پی اختصاصی خودش یک A record ایجاد کنه برای هاست هایی که اضافه میشن به حالت mail.[DOMAIN] و سپس هر هاستی که اضافه کنید یک A Record به همراهش ایجاد میشه که برای مثال میشه mail.domain.com و وقتی کاربر آدرس رو وارد کنه در مرورگر به بخش webmail خواهد رفت.

با تشکر.

battle69
August 14th, 2011, 23:57
سلام.
از راهنمایی‌ شما خیلی ممنون. سرور رو فرد دیگری برای ما راه انداخته.
در DNS Record الان چک کردم چیزی که فرمودید موجود هست. [mail.[DOMAIN_NAME
3018
در خود smartermail قسمت admin نباید تنظیم خاصی انجام بدم؟

Aria
August 15th, 2011, 00:13
سلام.

بله، در WSP موجود هست ولی در سرور و بخش smartermail موجود نیست.

همینطور اطمینان حاصل کنید که IP اختصاصی برای smartermail در نظر گرفتید و روی A Record مذکور تنظیم کردید.

با تشکر.

battle69
August 15th, 2011, 00:22
سلام. IP اختصاصی در smartermail درست تنظیم شده.
از کجا A Record مذکور که فرمودید را تنظیم کنم؟
اگه لینکی در همین انجمن یا جای دیگه برای توضیحات بیشتر در این زمینه می‌شناسید، امکان داره معرفی کنید؟ ممنون

Aria
August 15th, 2011, 00:25
سلام.

می بایست به بخش مدیریت WSP وارد بشید و سپس به بخش Servers برید و Smartermail رو اتخاب کنید و تنظیمات A Record رو در اونجا وارد کنید.

با تشکر.

battle69
August 15th, 2011, 01:19
سلام.

می بایست به بخش مدیریت WSP وارد بشید و سپس به بخش Servers برید و Smartermail رو اتخاب کنید و تنظیمات A Record رو در اونجا وارد کنید.

با تشکر.

بله. منظور بنده تنظیمات در خود smartermail بود. در WSP عکسی که چند تا پست قبلی فرستاده بودم از همین قسمت که الان فرمودید گرفته بودم. یعنی تنظیمات این بخش در wsp انجام شده.
در بخش مدیریت smartermail چه کارهایی باید انجام شه؟ ممنون

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

... همینطور آیا وب سرور رو به iis تغییر دادید و یا خیر ؟

شما در اولین پست این مطلب رو فرموده بودید، باید بگم خیر. وب سرور به iis تغییر داده نشده.
آیا برای این کار واجبه و باید به iis تغییر داده شه؟

Aria
August 15th, 2011, 01:53
سلام.

مشخصات سرور رو برای من ارسال کنید تا مورد رو بررسی و برطرف کنم.

میتونید از طریق Skype با من در تماس باشید.

با تشکر.

battle69
August 15th, 2011, 02:31
سلام.

مشخصات سرور رو برای من ارسال کنید تا مورد رو بررسی و برطرف کنم.

میتونید از طریق Skype با من در تماس باشید.

با تشکر.

سلام. لطفا پیام خصوصی خودتون رو چک کنید. ممنون