PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب اسکریپت به وسیله whmcs

bersam
August 14th, 2011, 16:07
با سلام
من میخوام کاری کنم که زمان ساخت هاست به طور خودکار اسکریپتی که میخوام روش نصب باشه
ایا میشه این کارو با whmcs انجام داد؟
(منظورم فانتازیکا نیست)

NovinServer
August 14th, 2011, 18:17
ماژول داره ، باید بری بخری ...

vahab00
August 14th, 2011, 18:26
با سلام
بنده به شخصه جايي نديدم . اما مي تونيد با استفاده از اسكريپتي كه لينكش رو پايين قرار ميدم به كاربران اجازه بديد خودشون اين كارو انجام بدن
http://www.webhostingtalk.ir/f42/28554/
به اين شكل كه اين فايل رو براي كاربرانتون براي دالنود بزاريد (حجم 2 كيلوبايت) بعد اونها دانلود كنن و تو هاستشون آپلود كرده و به ادرس site.com/up.php برن و سيستم مديريتشون رو خيلي سريع آپلود كنن و نصب كنند
راه ديگه هم هست كه تو سي پنل اين فايل رو قرار بديد تا اتوماتيك هنگامي كه هاست ساخته ميشه اين فايل هم تو خود هاست باشه يا كار ديگه اينه كه به همين روش سي پنل سي ام اس مورد نظرتون رو توش قرار بديد تا وقتي هاست ساخته ميشه سي ام اس هم تو هاست طرف آپلود بشه
موفق باشيد
(بچه ها حرفم تصحيح كردم8-} كسي هم نفهميد :109:)

nimapendar
August 14th, 2011, 18:30
ماژول داره ، باید بری بخری ...

کجا هست؟

bersam
August 14th, 2011, 23:36
با سلام
بنده به شخصه جايي نديدم . اما مي تونيد با استفاده از اسكريپتي كه لينكش رو پايين قرار ميدم به كاربران اجازه بديد خودشون اين كارو انجام بدن
http://www.webhostingtalk.ir/f42/28554/
به اين شكل كه اين فايل رو براي كاربرانتون براي دالنود بزاريد (حجم 2 كيلوبايت) بعد اونها دانلود كنن و تو هاستشون آپلود كرده و به ادرس site.com/up.php برن و سيستم مديريتشون رو خيلي سريع آپلود كنن و نصب كنند
راه ديگه هم هست كه تو سي پنل اين فايل رو قرار بديد تا اتوماتيك هنگامي كه هاست ساخته ميشه اين فايل هم تو خود هاست باشه يا كار ديگه اينه كه به همين روش سي پنل سي ام اس مورد نظرتون رو توش قرار بديد تا وقتي هاست ساخته ميشه سي ام اس هم تو هاست طرف آپلود بشه
موفق باشيد
(بچه ها حرفم تصحيح كردم8-} كسي هم نفهميد :109:)
متوجه منظورتون شدم ولی میخوام یه جورایی طرف دیگه زحمت نصب نکشه
مشکل هم فقط ساخت دیتابیس و یوزر هست

vahab00
August 15th, 2011, 01:03
گمون نكنم امكانش باشه
بازم از دوستان بپرسيد شايد بتونن كمكتون كنند