PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه‌ پیگیری رفع فیلتـرینگ سایت‌های اینترنتی

E!3
August 14th, 2011, 15:45
در صورتیکه اداره کننده تارنمای (وب سایت) فیل/تر شده درخواست رسیدگی به مساله خود را داشته باشد باید ضمن پالایش تارنمای خود از محتوای مجرمانه، نسبت به ثبت تارنما در پایگاه ساماندهی پایگاههای اینترنتی اقدام کند.
پایگاه ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی به نشانی www.samandehi.ir (http://www.samandehi.ir) است.
متقاضی رسیدگی به مشکل وب سایت فیل/تر شده باید پس از ورود به سایت مذکور، با ارسال یک ای‌میل به نشانی shekayat@dci.ir درخواست خود را مبنی بر رفع فیل/ترینگ خطاب به “کارگروه تعیین مصادیق پایگاه‌های اینترنتی” اعلام کند.
به گزارش ایسنا (http://www.isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1812693&Lang=P)، در نهایت شخص مسوول تارنما باید ضمن مراجعه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محل، فرم درخواست رفع فیل/تر خطاب به دبیرخانه کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه قانون جرایم رایانه‌یی (فرم پیوست) را پر کند و پس از احراز هویت شخص، اصل فرم پر شده توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به این مرکز جهت اقدامات بعدی ارسال شود و از طریق شماره تلفن‌های ۴-۰۲۱۸۸۸۴۶۹۶۲ قابل پیگیری است.

Germanizer
October 24th, 2012, 15:23
این روش که گفتید مال قدیم بود که فیل ترینگ و رفع فیل ترینگ تحت مسئولیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده
از اردیبهشت 91 کلا کار فیل ترینگ از وزارت فرهنگ و ارشاد خارج شده و مستقیما تحت حوزه دادستانی کل کشور در اومده. دادستانی کل کشور واقع در تهران میدان 15 خرداد

دوستانی که در خصوص رفع فیل تر در سال 91 اطلاع دارند لطفا راهنمایی کنند چیکار باید کرد
مرسی

baranblog
October 28th, 2012, 17:08
بله درست میگن ، من 2تا سایت از فیل خارج کردم قدیمها ، ولی جدیدا همین سایتی که تو امضا مشاهده میکنید فیل شد هر چی زنگ زدیم ایمیل زدیم به ارشاد و ساماندهی به من میگن ما فیل نکردیم. یه زمانی با یک ایمیل و یا ارسال اسکن مدارک سایت از فیل خارج میکردیم ولی الان نمی دونیم باید به کدام بخش بگیم تا از فیل خارج کنن تازه اونم سایتی که به اشتباه فیل شده و تمام قوانین ثبت در ساماندهی رو رعایت کرده وبه همه ایمیلهای ارشاد پاسخ داده و همه وبلاگهای متخلف رو بسته ،به تازگی حتی اشتباهی ایمیل میزنند که فلان وبلاگ سایت x رو ببند در صورتی که من ادمین اون سایت نیستم و هر چی میگم دوستان من ادمین فلان سایت نیستم باز ایمیل می زنند. اگه کسی راهی برای خارج کردن سایت از فیل بلده اینجا بگه تا به ما هم کمک کرده باشه برای رفع این مسئله

HAMIDELECTRONIC
November 13th, 2012, 19:31
تو خوده سایت ساماندهی همین روش قدیمی هنوز نوشته

babelirani
November 13th, 2012, 19:36
تو خوده سایت ساماندهی همین روش قدیمی هنوز نوشته

دوست عزیز شما با این کارتون

بالا کشیدن تاپیک های نسبتا" قدیمی

بن خواهید شد

korosh-eghbali
November 13th, 2012, 21:25
والا ما یه دامین داشتیم همه این کار هارو هم انجام دادیم دامین خیلی مهمی هم برای ما بود قسمت فروم چون مدیریت نداشت یه اسپم خورد و ف ی ل /تر کردن هر جایی رفتیم هر کاری کردیم آخر بار گفتند که سایت شما محتوای مجرمانه داشته و اصلا امکانش نیست کلا وقتی این مراحل رو آدم دنبال میکنه اصلا بیخیال همه چی میشه و شروع از اول رو بهتر میدونه ما هم که همین کارو کردیم حالا وقتی سایت از ***** در نیومد

ما :-|
اونا :-|
ترول :d