PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامین رو هنوز ثبت نکردم *****ه!!!!!!!

dlweb
August 13th, 2011, 22:08
با سلام دوستان
چند روزی که هوای یه دومین رو داشتم که کسی نخره تا خودم ثبتش کنم و بالاخره امروز با تحقیق به این نتیجه رسیدم که در پرشین رجیستر دامینم رو ثبت کنم.
واسه همین اول توی nic.ir یه اکانت ساختم و بعد رفتم پرشین رجیستر دامین IR م رو انتخاب کردم و پرداخت و اینا.
ساعت 12 این کارا رو کردم ساعت 15 یه چند تا پیام از nic.ir برام اومد که آخرین پیام دریافتیم این پیام بود :

سلام،
دامنه: parsidl.ir
دامنه شما 'parsidl.ir' در تاریخ 2011-08-13 15:00:12 تایید شده است. دامنه شما بزودی ثبت نهایی می‌گردد.
دیگه بعد از اون پیامی نیومد و هر دفعه که میرم وارد سایتم شم صفحه *****ینگ میاد.
به پرشین رجیستر گفتم گفت این دامین قبلاً توسط شخص دیگری ثبت و ***** شده بوده.

میگم این پرشین رجیستر درست میگه یا باید صبر کنم پیام ثبت نهایی شدن دامینم بیاد؟
پرشین رجیستر همچنین گفته که درین مورد میتونید با *****ینگ تماس بگیرید. آیا باید اینکارو بکنم؟
تو رو خدا کمک کنید و راهنمایی کنید.
دارم دیوونه میشم که رفتیم یه دامین ثبت کردیم ***** از کار در اومد.

shahmoradi
August 13th, 2011, 22:14
اره این امکار داره مثلا الان دومین www.par30box.ir و www.3box.ir جفتشون ف-ی-ل-ت-ر هستند و اگه الان شما این دومین ها رو بخری نمی تونی ازشون استفاده کنی چون دوباره ***** میشن.
فکر نکنم بتونی کاری کنی چون به همین راحتی دومینی ازاد نمیشه باید از راه قانونی پیگیری کنی که اون هم کم کمش باید یک ماه روش کار کنی تا جواب بگیری
از من شنیدی بی خیالش شو
بری دنبالش به جایی نمی رسی
خودم شخصا خواستم دومین اولی رو ازاد کنم نکردن و فقط خودم رو ضایع کردم و وقتم رو هدر دادم

dlweb
August 14th, 2011, 14:03
آقا یعنی من بیخیال روند پیگیری رفع *****ینگ بشم بهتره؟
خرج این روند چقدره؟ به قیمت یه دامین می ارزه یا نه؟

zcj
August 14th, 2011, 14:15
با سلام

دوست عزیز این دامین قبلا متعلق به شخص دیگه ای بوده که ***** بوده و بعد از ازاد شدن باز عم ***** هست و تا اخر عمر ***** می مونه شما باید دقت می کردی دامین رو اول چک می کردی بعد اقدام به ثبت می کردید به نظر من هم دنبال *****ینگ نرو و راحت یه دامنه دیگه ثبت کن چون به ارزش وقت گزاشتن نداره .

E!3
August 14th, 2011, 15:47
دامنه ای که از قبل فیل/تر شده باشد، پس از آزاد شدن و ثبت مجدد نیز به صورت فیل/تر باقی خواهد ماند.
پرشین رجیستر هم درست گفته اند.

در این موارد باید با فیل/ترینگ در ارتباط باشید.
دامنه ای که انتخاب کرده اید، به نظر بنده قشنگ است و اگر قصد فعالیت بر روی آن را دارید ارزش وقت گذاشتن برای رفع ***** را دارد.
نحوه‌ پیگیری رفع فیلتـرینگ سایت‌های اینترنتی (http://www.webhostingtalk.ir/f25/29773)