PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در باره فروشگاه ساز ميهن ماركت

mmiladd
August 13th, 2011, 20:34
سلام دوستان نظرتون در باره فروشگاه ساز ميهن ماركت چيه؟

ممنون

agarb98
August 13th, 2011, 20:36
سلام خوبی فروشگاه ساز خوبی هست من قبلا ازش استفاده کردم ساده و خوب

هاست برتر
August 13th, 2011, 21:50
من همین 3 روز پیش نصبش کرده بودم وقتی 20 تا محصول گذاشتم اینقدر کند باز میشد که نگو.کلا پاکش کردم.الان از هسته دلتالایف استفاده کردم یه قالبی رو ویرایش کردم کردمش فروشگاه خصوصیت هاش هم یکی سئو بسیار بهتر سیستم نسبت به فروشگاه ساز ها.امکانات بسیار بالا.قالب سازی بسیار راحت و ویرایش راحت سیستم.ساخت ماژول بسیار اسان.و همچنین لود بسیار سریع هست.میتونید از لینک زیر فروشگاه منو ببینید کلا خوب از آب دراومد
فروشگاه اینترنتی 13 (http://www.13eshop.com/)

mmiladd
August 13th, 2011, 21:56
ممنون اين فروشگاه كه معرفي كردين 13 shop رايگانه؟

هاست برتر
August 13th, 2011, 22:02
ممنون اين فروشگاه كه معرفي كردين 13 shop رايگانه؟

دوست گلم ببینید هسته اون یه CMS هست به نام دلتالایف.که از همه لحاظ کامله من علاقه خاصی بهش دارم.این سیستم رایگان هست.

یه قالب روش ادیت کردم و با ادیت و ... تبدیلش کردم به فروشگاه ...الان با 1000 تا فروشگاه ساز عوضش نمیکنم چون سیستم این کجا و اونا کجا :d

اما برای ساخت قالب یا ادیتو ریز کاریاش خوب باید یه هزینه کوچکی بکنید

amirlord
August 13th, 2011, 22:03
دوست گلم ببینید هسته اون یه CMS هست به نام دلتالایف.که از همه لحاظ کامله من علاقه خاصی بهش دارم.این سیستم رایگان هست.

یه قالب روش ادیت کردم و با ادیت و ... تبدیلش کردم به فروشگاه ...الان با 1000 تا فروشگاه ساز عوضش نمیکنم چون سیستم این کجا و اونا کجا :d

اما برای ساخت قالب یا ادیتو ریز کاریاش خوب باید یه هزینه کوچکی بکنید

کپی رایت هم فقط توی فیلم ها می بینیم ... !

shahmoradi
August 13th, 2011, 22:04
یه نمونه از فروشگاه ساز میهن مارکت اینجا بذار مشاهده کنیم و خرید کنیم تا نظر بدیم
اینجوری بهتره به نظرم
تا واردش نشی و خرید نکنی نمی تونی نظر بدی

kevin_n
August 13th, 2011, 23:33
منم قبلا ازش استفاده کردم ساده و خوب

httpserver
August 13th, 2011, 23:51
منم یک بار استفاده کردم ازش. به نظر نمیاد بد باشه. من که راضی‌ بودم