PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در Whcms

birjandiya
August 13th, 2011, 18:16
با سلام

من تو whcms نمیتونم ایمیل ارسال کنم

یعنی ارسال میکنم ولی به دست طرف نمیرسه

مشکل چیه ؟

saeed25
August 13th, 2011, 18:26
دروود بر شما
بررسی کنید که آیا ارسال ای میل با php() انجام می شود و یا smtp !

birjandiya
August 13th, 2011, 18:36
دروود بر شما
بررسی کنید که آیا ارسال ای میل با php() انجام می شود و یا smtp !

مرسی ممنونم از پاسختون

اما از کجا چک کنم ؟

nima17701
August 13th, 2011, 19:05
مرسی ممنونم از پاسختون

اما از کجا چک کنم ؟

در تب Setup زبانه General Seting سپس Mail تنظیمات ایمیل را انجام دهید
موفق باشید

birjandiya
August 13th, 2011, 20:51
چجوری تنظیم کنم ؟؟؟

یعنی تو فیلد هاش چی وارد کنم ؟

saeed25
August 13th, 2011, 22:51
دروود
اگر میخواهید با php ارسال شود،تنها کافی است که در نخستین فیلد،گزینه php() بر گزینید،در غیر اینصورت می تاویند مشخصات سرور ارسال ایمیل را در آنجا بنویسید.

amirlord
August 13th, 2011, 22:55
دوستان من هم این مشکل رو دارم . هم با گزینه php تست کردم و هم با smtp سرور گوگل ، ولی بازم میل ارسال نشد !

Maya
August 13th, 2011, 23:14
دوستان من هم این مشکل رو دارم . هم با گزینه php تست کردم و هم با smtp سرور گوگل ، ولی بازم میل ارسال نشد !

مشکل از سرور شماست احتمالا
در حالت پی اچ پی لازم نیست چیزی وارد کنید

amirlord
August 13th, 2011, 23:16
مشکل از سرور شماست احتمالا
در حالت پی اچ پی لازم نیست چیزی وارد کنید
!!!
میشه توضیح بدید چه مشکلی ؟ ممنون میشم . با تشکر

Maya
August 13th, 2011, 23:19
!!!
میشه توضیح بدید چه مشکلی ؟ ممنون میشم . با تشکر
از صاحب تاپیک معذرت میخواهم بابت اینکه به مشکل دوستمون پاسخ میدهم
شما با خود سرور ایمیل ارسال میکنید مشکلی ندارید ؟ فقط whmcs ایمیل ارسال نمیکند ؟

amirlord
August 13th, 2011, 23:24
از صاحب تاپیک معذرت میخواهم بابت اینکه به مشکل دوستمون پاسخ میدهم
شما با خود سرور ایمیل ارسال میکنید مشکلی ندارید ؟ فقط whmcs ایمیل ارسال نمیکند ؟
تا حالا از میل سرور استفاده نکرده بودم . الان که تست کردم دیدم مشکل از کل هست . میل ارسال نمی کنه . ممنون میشم راه حلی برای این مورد بگید .

Maya
August 13th, 2011, 23:31
تا حالا از میل سرور استفاده نکرده بودم . الان که تست کردم دیدم مشکل از کل هست . میل ارسال نمی کنه . ممنون میشم راه حلی برای این مورد بگید .

دوست گرامی لطفا Mail Queue Manager را در WHM خود نگاه کنید و ببینید ایمیل ها در آنجا مانده اند اگر اینگونه بود

کد:

Service exim restart
Service Dovecot restart

این دو دستور را در SSH بزنید و سپس در Mail Queue Manager توسط Delete all messages in Queue تمام ایمیل هایی که در صف ایمیل مانده اند را پاک کنید و مجدد تست کنید اگر درست نشد در WHM به Mailserver Selection بروید و به جای Dovecot گرینه Courier را انتخاب کنید و سپس Save را بزنید .

پیروز باشید

amirlord
August 13th, 2011, 23:40
دوست گرامی لطفا Mail Queue Manager را در WHM خود نگاه کنید و ببینید ایمیل ها در آنجا مانده اند اگر اینگونه بود

کد:

Service exim restart
Service Dovecot restart

این دو دستور را در SSH بزنید و سپس در Mail Queue Manager توسط Delete all messages in Queue تمام ایمیل هایی که در صف ایمیل مانده اند را پاک کنید و مجدد تست کنید اگر درست نشد در WHM به Mailserver Selection بروید و به جای Dovecot گرینه Courier را انتخاب کنید و سپس Save را بزنید .

پیروز باشید
با تشکر از توضیحات شما . اما تمام کار هارو انجام دادم ، ولی باز .... ! :-??

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

دریافت میکنه . اما ارسال نمی کنه ! :d

Maya
August 14th, 2011, 00:03
با تشکر از توضیحات شما . اما تمام کار هارو انجام دادم ، ولی باز .... ! :-??

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

دریافت میکنه . اما ارسال نمی کنه ! :d
اگر میخواهید مشخصات سرور را برای من ایمیل کنید بررسی کنم

amirlord
August 14th, 2011, 00:10
اگر میخواهید مشخصات سرور را برای من ایمیل کنید بررسی کنم
فکر کنم مشکل از rDNS بود . الان اد کردم . 24 ساعت منتظر بشینم ببینم درست میشه یا نه . :d