PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی بزرگ در مورد هاستینگ

ronaldo0571
August 13th, 2011, 18:08
با سلام

این تاپیک رو زدم به خاطر اینکه یه تاپیک جامع برای این مورد بزنیم.
چون دوستان زیادی در این سایت این مورد رو سوال میکنند.
از دوستان خواهش میکنم نظرات خودشون رو در این تاپیک اعلام کنند.
یک خدمات دهنده ی هاستینگ باید چه خصوصیاتی داشته از همه نظر؟

با تشکر

saeed25
August 13th, 2011, 18:27
پشتیبانی 24 ساعته و کار آزموده

nimapendar
August 13th, 2011, 18:33
پشتیبانی 24 ساعته و کار آزموده
24 ساعته حرفه و دروغه هیچ کجا پشتیبانی 24 ساعته نداره
--------------
سرور های خوب تیم خوب کیفیت خوب سرعت خوب آپتایم خوب پاسخ گویی خوب راضی نگه داشتن مشتری ها و مهمتر از همه اینه که مرتب بک آپ بگیه از سرور ها

HugeServer
August 13th, 2011, 19:02
24 ساعته حرفه و دروغه هیچ کجا پشتیبانی 24 ساعته نداره

با سلام.

شما احتمالا با یک شرکت تابحال کار نفرمودید. از چه جهاتی میفرماید که ۲۴ ساءت دروغ است ؟

nima17701
August 13th, 2011, 19:08
صداقت ، احترام به مشتری ، استفاده از سرویس ها مطمئن ، بک آپ گیری منظم ، پشتیبانی قوی

agarb98
August 13th, 2011, 19:34
بکاپ منظم و آپتایم بالا و نیروی متخصص

alisc
August 13th, 2011, 20:10
با nimapendar عزیز موافقم ! ( بنده دقیقا لنگه همین تاپیک رو تو یه انجمن دیگه زدم 2 سال پیش )

ببینید پشتیبانی 24 ساعته 100% دروغه ! به هیچ وجه پشتیبانی 24 ساعته وجود نداره ! بارها و بارها هم ثابت شده ! وقتی کله گنده های هاستینگ تو همین انجمن سره این جریان رفتن زیر سوال ! دیگه به نظرتون 24 ساعته معنا داره ؟!

دلیل دروغ بودن : ببینید هاستینگ چقدر درآمد داره که یه نفر 24 ساعت وقت خودش رو برای این کار بزاره ؟! یا یه نفر رو استخدام کنه برای پشتیبانی ؟!؟!؟

در ضمن شرکت های اصولی هاستینگ هم به هیچ وجه این دروغ رو نمیگن ! من دیدم اکثر شرکت های درست کار زدن پشتیبانی از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر ! همین ! رک و رو راست !

حالا تو همین انجمن یک سری دوستان هستن میگن ما پشتیبانی 24 ساعته میدیم ! نه تنها شب ساعت 10 به بعد تلفن رو جواب نمیدن ! بلکه تو همون ساعات اداری هم پاسخگو نیستن !؟

بهترین هاستینگ : صداقت با مشتری ، رفع اشکالات مشتری ، ( اگر سرور رو بلوک کردن جا نزنه و سریع یه سرور دیگه بگیره و انتقال بده ) ، بک آپ منظم روی یک سرور دیگه

پی نوشت : خواهشا 20 تا پست ندید که ما پشتیبانی 24 ساعته میدیم و تست کنید و . . . قبلا تست کردم همش دروغه !

agarb98
August 13th, 2011, 20:32
دیتاسنتر هم با این عظمت 24 ساعت پشتیبانی نمیده.

milade
August 13th, 2011, 20:54
عزیزم برو توی IWeb ببین کی جوابت رو نمیدن .
من هر وقت تست کردم در 20 دقیقه اگر عمق فاجعه بود ( مثلاً یک بار سر قضیه هزینه مشکل به وجود اومد که طول کشید 20 دقیقه ) همیشه در کمتر از 10 دقیقه جوابم رو دادن .
اون پشتیبانی 24 ساعت داره .پس دروغ نیست .

اما در جواب استارتر :

پشتبانی کار ازموده :
وقتی میگم کار ازموده یعنی اگر توی ویندوز و سایت طرف مشکلی پیش اومد و خودش نفهمید حداقل تکنیکال ساپورت یه ریزه برنامه نویس باشن تا کمک کنن .
تیمی که من یه هاستینگ ایرانی دیدم داره .

اپ تایم و لینک :
مهم نیست اپ تایم 99.98 باشه یا 100% .
گاهاً من دیدم اون قدر بیشعور تشریف دارن بعضی ها که میان توی اوج مصرف IIS رو Rest میدن و ...
اپ تایم رو کم نکرد اما سایت از دسترس خارج شد ! سشن و اپلیکیشن و کش و همه پرید !

قیمت :
آقا به خدا یعنی چی هاست ویندوز 2 هزار تومن ؟
خجالت بکشید !
اره من بهتون هاست ویندوز میدم گیگی 1500 تومن سالیانه . اما هر اتفاقی افتاد پای خودتون ( اپ تایم 9% :دی )
من خیلی از بچه های همین جا رو دیدم همین قیمت میدن .
برادر من خب مشتری مشتری باشه میفهمه یا شما کرک کار کردی یا پشتیبانی نداره یا یه مشکلی هست . وگرنه SQL ماهی 225$ رو نمیشه دور زد ... با ماهی 2 تومن !

کیفیت :
اور سل کردن و نامحدود دادن و این حرفها بالاخره مشکل ساز میشه . پس یه هاست خوب هاستیه که منطقی فکر کرده باشه و همه جوانب رو سنجیده باشه .

سرویس :
آقا اگر منیج کردی هاست رو ، اگر سرویس SMS و مانیتورینگ دادی درست بده . نه موقعی که باشید سیستم الارم بده سرویس هم دون بشه !

مملکته داریم ؟! :دی

دیگه چیزی فعلاً مد نظرم نیست ! :دی

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:51 PM ----------

یه نکته :

مشتری رو به گه خوردن نندازید !

یارو سرویس میگیره از بس مزخرفه ، وقتی یه مشکلش حل میشه ( هر چند 1000 تا مشکل دیگه هست ) خدا رو شکر میکنه ، 100 تا تیکت تشکر میده و از این حرفها .
اینم راهی هست که دوستان همین جا هم دارن پیاده میکنن :دی ( اسم نمیبرم )

amirlord
August 13th, 2011, 20:59
مشتری رو به گه خوردن نندازید !
ادب !
بگذریم . پشتیبانی 24 ساعته یک امر عادی هست و خیلیا هستن که الان 24 ساعته ساپورت میدن . وقتی خودتون نمیتونید 24 ساعته ساپورت بدید ، فکر نکنید بقیه هم نمیتونن .

milade
August 13th, 2011, 21:02
ادب !

پس تا حالا همچین مشکلی پیش نیومده برات ؟
که پورت 1 گیگ بگیری نتوی ازش 200 کیلو هم دانلود کنی .
که پشتیبانی وقتی از مسافر کشی میاد :دی بیاد جوابت رو بده .

چیز بدیهی نیست . میخوای بیا من بهت یه پلان میدم روز اول ساسپند میکنم ببینم ادبتون کجا میره :دی

amirlord
August 13th, 2011, 21:05
پس تا حالا همچین مشکلی پیش نیومده برات ؟
که پورت 1 گیگ بگیری نتوی ازش 200 کیلو هم دانلود کنی .
که پشتیبانی وقتی از مسافر کشی میاد :دی بیاد جوابت رو بده .

چیز بدیهی نیست . میخوای بیا من بهت یه پلان میدم روز اول ساسپند میکنم ببینم ادبتون کجا میره :دی
مسلما کاری نمی کنم که بعدش مجبور بشم ادب رو فراموش کنم .

milade
August 13th, 2011, 21:08
باشه اقا تسلیم .
در مورد هاستینگ داشتیم صحبت میکردیم .
من هم چون جمله ام در بیاد اونو نوشتم .

اصلاح میکنم : مشتری رو به سیب خوردن نندازید !!

ehsanx
August 13th, 2011, 21:12
عزیزانی که جایی میشناسن که پشتیبانی ۲۴ ساعته میده، امکانش هست معرفی کنند، تست کنیم. هاست ایران و پارس دیتا با اون قیمتهای نجومیشون چنین ادعایی نمیکنن. حتی اگر بخش فروش ۲۴ ساعته هم معرفی کردید قبوله!

milade
August 13th, 2011, 21:14
واژه هاستینگ مختص ایران نیست . مثال زدم . IWeb

شما میتونید از اینها الگو بگیرین . ( اگر بتونین ! )

nimapendar
August 13th, 2011, 21:23
بله دیتاسنتر های خارجی خوب و بعضی شرکت های خارجی پشتیبانی 24 ساعته دارند
اما توی ایران همه ادعا دارند و دروغه

m3hdi
August 13th, 2011, 21:29

شما از در آمد Iweb خبر دارید ؟
Iweb رو دارید با شرکت فروش هاست ایران مقایسه می کنید ؟
آی وب اگه 1 دقیقه مونیتورینگ رو رها کنه کلاش پس معرکه س !
اول از هم باید مشخص کنید منظور از پشتیبانی چیه ؟ وظایف پشتیبانی هاستینگ چیه ؟
هاستینگهای ایرانی چقدر درآمد دارن که بخوان همشون 10 پرسنل داشته باشن که در شب هم پشتیبانی بدن
حالا اونای که سایت های زیادی رو سرورشون دارن رو فاکتور می گیریم (که در آمد دارن ولی اینکارو نمی کنن)

milade
August 13th, 2011, 21:31
علتش میدونید چیه ؟

خارجی امکانات داره .
پورت داره خدا . قیمتها خوب ...
ایران هم هست . اگر سرعت دانلود به بالای 1.5 کیلو بیت ! رسید اعدام :دی

اونجا یارو میره 10 تا سرور کولو میکنه .پول 2 تا سرور ایران رو نمیده .
یکی رو میکنه Access ، 5 تا هاستینگ و یکی میکنه DB Server و اینجوری کار میکنه .
ایرانی هم هست ... اگر به سرورش جهت شوخی هم DDOS شه باشید غزل رو بخونه . دولت هم که ماشالله ساپورت ! سال سال جهاد هم هست دیگه بدتر :دی

مشکل که زیاده . حالا عیب نداره . کسی هم 24 ساعته ساپورت نمیخواد . دیتاسنتر که نیست !

ehsanx
August 13th, 2011, 21:33

تصحیح میکنم، «هاستینگ ایرانی»
حالا جایی رو میشناسین؟

milade
August 13th, 2011, 21:34
@ m3hdi :
البته من تنها خطابم با اونهایی بود که میگفتن ساپورت 24 ساعت دروغه . وگرنه خودمم میدونم اگر یه شرکت 1 ماه به کادرش پول ساپورت 24 ساعت بده ماه بعد خونه خالست !

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

@ بچه ها :

اره خود من :دی

kevin_n
August 13th, 2011, 22:25
به نظر من مهمترین چیز اینه که سرور به صورت کامل امن شده باشه و هک نشه

nimapendar
August 13th, 2011, 23:04
ادب !
بگذریم . پشتیبانی 24 ساعته یک امر عادی هست و خیلیا هستن که الان 24 ساعته ساپورت میدن . وقتی خودتون نمیتونید 24 ساعته ساپورت بدید ، فکر نکنید بقیه هم نمیتونن .
عجب شما پشتیبانی 24 ساعته دارید من امشب بیکارم ساعت 4 صبح زنگ می زنم ببینم واقعا 24 ساعته هست کارتون
----------------------
با این رقابت ها و قیمت های پایین مگه چقدر سود در میاد که پشتیبانی 24 ساعته بشه داد و اصلا آیا لازمه؟ بله اگر سرویس های ما قطع شده باشه کاری به موقع و زمانش نداریم و فورا مشکل را برطرف می کنیم
------------------
مگه بیمارستانه که پشتیبانی 24 ساعته بخواد فوق فوقش کاربر توی شب بخواد سرورش را ریست کنه که بهش پنل می دیم ریست کنه دیگه بقیه کار ها را صبح هم می شه انجام داد

---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

به نظر من مهمترین چیز اینه که سرور به صورت کامل امن شده باشه و هک نشه
امنیت یه چیز نسبی هست هیچ وقت نمی شه کاملا امن کرد

amirlord
August 13th, 2011, 23:06
عجب شما پشتیبانی 24 ساعته دارید من امشب بیکارم ساعت 4 صبح زنگ می زنم ببینم واقعا 24 ساعته هست کارتون
----------------------
با این رقابت ها و قیمت های پایین مگه چقدر سود در میاد که پشتیبانی 24 ساعته بشه داد و اصلا آیا لازمه؟ بله اگر سرویس های ما قطع شده باشه کاری به موقع و زمانش نداریم و فورا مشکل را برطرف می کنیم
------------------
مگه بیمارستانه که پشتیبانی 24 ساعته بخواد فوق فوقش کاربر توی شب بخواد سرورش را ریست کنه که بهش پنل می دیم ریست کنه دیگه بقیه کار ها را صبح هم می شه انجام داد
زرشک ! من هیچ ادعایی در 24 ساعته بودن پشتیبانی ندارم . فقط گفتم بعضی شرکت ها هستن که امکان همچین کاری دارن . البته تا همین پریروز از ساعت 12 شب تا 12 ظهر فرداش خودم آنلاین بودم و چون دیدم صرفه نداره برام ، این کار رو گذاشتم کنار . درسته ، برای ما نمی صرفه . اما برای خیلی های دیگه می صرفه .

milade
August 13th, 2011, 23:11
زرشک !
حالا خوبه منم گیر بدم ؟ :دی

درسته .کلاً 24 ساعته توی ایران لازم نیست . به چز دیتاسنتر ها .
وگرنه یه شیر هاست میخواد چیکار که بشینه تا صبح ؟
مثلاً پرمیژن ست کنه یا اپلیکیشن استارت کنه ؟ خب اینو که یوزر بلد باشه با پنلش انجام میده !

حالا اینو بگزریم بچه ها :دی
الان کار به دعوا کشیده میشه .

nimapendar
August 13th, 2011, 23:15
زرشک ! من هیچ ادعایی در 24 ساعته بودن پشتیبانی ندارم . فقط گفتم بعضی شرکت ها هستن که امکان همچین کاری دارن . البته تا همین پریروز از ساعت 12 شب تا 12 ظهر فرداش خودم آنلاین بودم و چون دیدم صرفه نداره برام ، این کار رو گذاشتم کنار . درسته ، برای ما نمی صرفه . اما برای خیلی های دیگه می صرفه .
خیر هیچ کجا پشتیبانی 24 ساعته نداره دقیقا مثل هاست نامحدود دروغه
این دو لینک زیر مربوط به هاست ایران هست می خوام این را بگم که اونی که ادعا نداره را هم ما گندش می کنیم و می گیم 24 ساعته هست http://up1.iranblog.com/images/95Untitled.png
http://up1.iranblog.com/images/1543645.png

amirlord
August 13th, 2011, 23:19
خیر هیچ کجا پشتیبانی 24 ساعته نداره دقیقا مثل هاست نامحدود دروغه
این دو لینک زیر مربوط به هاست ایران هست می خوام این را بگم که اونی که ادعا نداره را هم ما گندش می کنیم و می گیم 24 ساعته هست http://up1.iranblog.com/images/95Untitled.png
http://up1.iranblog.com/images/1543645.png
شما هنوز در مورد هاست نامحدود اطلاعات دقیق ندارید . من هنوز روی حرف خودم هستم .

milade
August 13th, 2011, 23:19
البته ببینید .

یوزر پشتیبانی که میخواد توی یه رنجه .
یه سری کار هست . که زیاد مهم نیست .
مثلاً اگر سایت یه یوزر داون شه هیچ اتفاقی نمیافته !
فردا شرکت بهش 5 روز اضافه میده یارو کلی هم ذوق میکته .
اما اگر یه سرور یا یه روتر دون بشه ...

برا همینه .

بچه ها فکر نکنم استارتر نظرش این بوده باشه که سر یه موضوع کل بندازیم .
اینکه دارن یا ندارن فرقی نمیکنه . باید داشت . حالا نداشتیمم کمی بد هست ! همین !

nimapendar
August 13th, 2011, 23:35
البته ببینید .

یوزر پشتیبانی که میخواد توی یه رنجه .
یه سری کار هست . که زیاد مهم نیست .
مثلاً اگر سایت یه یوزر داون شه هیچ اتفاقی نمیافته !
فردا شرکت بهش 5 روز اضافه میده یارو کلی هم ذوق میکته .
اما اگر یه سرور یا یه روتر دون بشه ...

بله حرف شما درسته اما مشکل از خودمون هست ببین کس هایی که سرور می فروشن اکثرا سرور ها را توی یه پنل می خرن به چند دلیل :1- راحتی خودشون 2- عدم مشکل در پرداخت 3- نماینده مستقیم نیستن4- پنل سرور را نمی دن که یکوقت مشتری نره پرداخت سرور را بده جای دیگه این دلایل باعث میشه که پنل دست مشتری ندن و وقتی که مشتری سرورش نیاز به ریست داره زنگ می زنه طرف می گه من سفرم 2 روز دیگه میام: این را خودم تجربه کردم
یا تا صبح ساعت 10 خودکشی می کنه تا این سرورش ریست بشه
-----
واقعا دلم می خواد این را بگم با این که به این تاپیک اصلا ربطی نداره متاسفانه ما ایرانی ها آدم های بدبختی هستیم از اون طرف تحریم هستیم از یه طرف دچار یه سری آدم های سود جو
-------
بهترین تجربه ای که من کسب کردم همیشه اگر سرور خواستید بگیرید یا پنل سرور را بگیرید و یا خودتون مستقیم خرید کنید بدید یکی هزینه را پرداخت کنه

httpserver
August 13th, 2011, 23:47
پشتیبانی‌ خوب و امنیت بالا

kevin_n
August 13th, 2011, 23:53
به نظر من نسبت به باگ‌های روز نسبی‌ نیست و بستگی به ادمین داره که چقدر آپدیت باشه

milade
August 13th, 2011, 23:54
بهترین تجربه ای که من کسب کردم همیشه اگر سرور خواستید بگیرید یا پنل سرور را بگیرید و یا خودتون مستقیم خرید کنید بدید یکی هزینه را پرداخت کنه
اینو که گفتی یاد یه چیز افتادم .
ایرانی جماعت زورش میاد زیر چتر کسی بره حتی اگر به سودش باشه !
قول میدم اگر توی ایران پورت 2 مگ مثل 128 الان بود هیچ کس نمیرفت حتی دیتاسنتر !
چون اون قدر .. هستن .
مثلاً یارو میگه من بیام برم توی رک این بابا ؟
الان خودم رک میگیرم دهنش کش بیاد !
سر سال هم حسابش نمیخونه میبنده !

علت عدم نیاز پشتیبانی 24 ساعته هم همینه .
نیاز نیست !
اگر همه اون قدر کارمون درست بود مطمعن باش الان 10 تا شرکت *24 داشتیم ...

ronaldo0571
August 14th, 2011, 09:58
آپ

alisc
August 14th, 2011, 11:07
بحث راجعه به هاست نامحدود شد که خوب شد نیما عزیز هم اشاره کردند که هاست نامحدود هم مثل پشتیبانی 24 ساعته دروغه !

شما دوست عزیزی که می فرمایی :

یه جا معرفی کنید که پشتیبانی 24 ساعته بده ! فقط 1 جا !

حالا خوبه خودتون میگید :

البته تا همین پریروز از ساعت 12 شب تا 12 ظهر فرداش خودم آنلاین بودم و چون دیدم صرفه نداره برام ، این کار رو گذاشتم کنار . درسته ، برای ما نمی صرفه . اما برای خیلی های دیگه می صرفه .

مطمئن باشید تو ایران نه تنها برای شما بلکه برای هیچکسی نمی صرفه !
آره اگر به بازار هاستینگ یه سروسامونی داده بشه ، شاید شاهد پشتیبانی 24 ساعته هم باشیم ( البته طی 10 سال آینده ! )

وقتی طرف میاد تاپیک میزنه میگه 100 مگ هاست میخوام ، پست میدن 100مگ هاست 10.000 تومان . یه هو چند تا تازه وارد میان پست میدن 1 گیگ هاست سالانه 10.000 تومان !
خوب طرف چی فکر می کنه ؟! الان میگه یعنی این هایی که دارن 100مگ رو 10 تومان میدن کلاهبردار هستن اون یه نفر منصف !
بعد که میگیره ماجرا دستش میاد و پشیمون میشه !

پی نوشت : یکی از سایت های نیازمندی ها ایران دوست بنده هست ، یک بار میخواست هاست عوض کن گفتم بیا از من بگیر ، گفت چقدر میدی ؟ گفتم 1 گیگ رو از ایران بهت میدم 170.000 تومان . گفت باشه ، رفت چند روز دیگه زنگ زد گفت 40 گیگ هاست از . . . . . گرفتم : 30 هزار تومان !!!!!! ( تازه اون هم از این هاست های مثلا نامحدود بوده بهش گفتن 40 گیگ !!!!!! ) گفتم ببین اگر این برات داستان نشد ! بعد از گذشت 3-4 ماه ! الان آپتایمش اومده روی 85% ! ماه پیش 3 روز داوون بوده !

milade
August 14th, 2011, 11:12
@ alisc :
حرفتن کاملاً متین ! :دی

آقا شما چرا جواب نامه من رو نمیدی ؟ ها ها ها ؟ :دی

کار مهمت دارم . لطفاً یاهو انلاین شو .