PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نمایندگی هاست لینوکس با شرایط مطروحه

hamids
August 13th, 2011, 14:16
سلام

شرایط

فضا : حداقل 15 گیگ

پهنای باند: ترجیحاً نامحدود

باقی امکانات: حتماً نامحدود

*فوق العاده مهم* پشتیبانی: 7/24 واقعی با چت و تلفن *فوق العاده مهم*

بکاب: روزانه، قابل برگشت به محض درخواست مشتری

گارانتی 30 روزه بازپرداخت وجه

dns اختصاصی رایگان

دیتا سنتر: آمریکا

مشخصات سخت افزاری: هر چه پیشرفته تر، بهتر (حتماً جزئیاتش تو پست قید بشه)

هزینه: برای ماه اول بیش از 10 هزار تومن هزینه نمی کنم ولی در صورت رضایت از سرویس حتماً در ماه های بعد ارتقاء میدم.

لطفاً اگر ریز مشخصات در سایتتون نیست لینک ندید و همینجا ذکر کنید.

با سپاس

Qomes-Host.ir
August 13th, 2011, 14:25
در خدمتتون هستیم:
قومس هاست >> Linux Reseller Hosting >>> نمایندگی میزبانی وب (http://qomeshost.net/reseller/linux-reseller-hosting.html)

مجهز به Cpanel
تهیه بکاپ منظم (روزانه-هفتگی-ماهانه) در دو سرور مجزا
آپتایم و سرعت بسیار ایده آل
ساپورت مطمئن ( آنلاین - تیکت - تلفن)

دیتاسنتر : امریکا
گارانتی بازپرداخت : 7 روز
تخفیفی برای ماه اول نخواهیم داشت

hamids
August 13th, 2011, 14:34
دوست عزیز ممنون

ولی شرایط شرکت شما با آنچه من میخواستم تفاوت فاحش داره، لطفاً به محتوای پست و درخواست دقت کنید، نه این که تا دیدید طرف درخواست reseller کرده سریع پست تبلیغاتی بدید.

با سپاس

Qomes-Host.ir
August 13th, 2011, 14:39
ولی شرایط شرکت شما با آنچه من میخواستم تفاوت فاحش داره، لطفاً به محتوای پست و درخواست دقت کنید، نه این که تا دیدید طرف درخواست reseller کرده سریع پست تبلیغاتی بدید.

بحمدالله این انجمن مدیر داره و اگر تشخیص بدن بنده اسپم ارسال کردم کارشون رو بلدند.

شما هم در جایگاهی نیستید که بگید من پست بدم یا نه!

و آخر اینکه شما فرمودید سرویس ما شرایط مد نظر شما رو نداشت که خیلی برام جالبه کدوم شرط رو نداشت؟!

نکته : سعی کنید وقتی تازه وارد جایی میشید کمی محترمانه تر برخورد کنید!

faranetwork
August 13th, 2011, 14:43
فضا : 15 گیگابایت
پهنای باند: نامحدود
بقیه امکانات نامحدود
کنترل پنل :سی پنل
ماهانه : 12 هزار تومان
بک آپ گیری روزانه انجام میشود در صورت نیاز هر زمان قابل ریستور هست
dns اختصاصی رایگان میدیم
دیتاسنتر آمریکا : Dedicated Servers, vSERVERs – SERVER4YOU (http://www.server4you.com/)
مشخصات سرور :

Intel® Xeon® X3440 Quadcore
RAM: 32 GB DDR3-RAM
2x 2,000 GB SATA II-HDD and 1x 60 GB OCZ Vertex 2 SSD

(https://order.server4you.com/pages/dedicated/index.php)

در خدمتیم :
فرا نتورک | هاست | میزبانی وب | وب هاستینگ | فایل هاستینگ | ثبت دامین | نمایندگی هاستینگ | نمایندگی ثبت دامین | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه و فضای (http://www.faranetwork.ir/)

hamids
August 13th, 2011, 15:17
بحمدالله این انجمن مدیر داره و اگر تشخیص بدن بنده اسپم ارسال کردم کارشون رو بلدند.

شما هم در جایگاهی نیستید که بگید من پست بدم یا نه!

و آخر اینکه شما فرمودید سرویس ما شرایط مد نظر شما رو نداشت که خیلی برام جالبه کدوم شرط رو نداشت؟!

نکته : سعی کنید وقتی تازه وارد جایی میشید کمی محترمانه تر برخورد کنید!

بنده به عنوان استارتر این تاپیک درخواست می کنم این تاپیک رو هم مثل خیلی از تاپیک ها به حاشیه نکشید.

راجع به باقی گفته های شما جوابی نمیدم برای تبعیت از آنچه در سطر بالایی ذکر کردم.

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

فضا : 15 گیگابایت
بقیه امکانات نامحدود
کنترل پنل :سی پنل
ماهانه : 12 هزار تومان
بک آپ گیری روزانه انجام میشود در صورت نیاز هر زمان قابل ریستور هست
dns اختصاصی رایگان میدیم
دیتاسنتر آمریکا : Dedicated Servers, vSERVERs – SERVER4YOU (http://www.server4you.com/)
مشخصات سرور :

Intel® Xeon® X3440 Quadcore
RAM: 32 GB DDR3-RAM
2x 2,000 GB SATA II-HDD and 1x 60 GB OCZ Vertex 2 SSD

در خدمتیم :
فرا نتورک | هاست | میزبانی وب | وب هاستینگ | فایل هاستینگ | ثبت دامین | نمایندگی هاستینگ | نمایندگی ثبت دامین | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه و فضای (http://www.faranetwork.ir/)

سلام

کاربر محترم فرانتورک (عذر میخوام، نام شریفتون رو نمی دونم) این دقیقاً همون چیزی است که بنده میخوام، الان چند روزه تو انجمن های مختلف می گردم تا بتونم بدون این که تاپیک بزنم سرویس مدنظر خودم رو پیدا کنم که متأسفانه نشد. در این جستجوها بارها با لینک سایت شما برخورد کردم و مثل دیگر لینک ها بارها و بارها باز کردم ولی متأسفانه در سایت شما لینک جزئیات سرویس های نمایندگی رو پیدا نکردم. فقط یه اطلاعیه راجع به نمایندگی بود. (اگر هست و بنده موفق به یافتنش نشدم لطفاً لینک بدید.). به هر حال ممنونم

فقط راجع به پشتیبانی مطلبی نفرمودید.

اشما سرویس رو مستقیماً از شرکت های آمریکایی دریافت کردید یا...؟

شرکت ثبت شده و مکان ثابت دارید یا شخصی کار می کنید؟

به صورت اتفاقی و رندوم 10 تا لینک از مشتریان شما رو کلیک کردم که 9 تاش باز نشد و فقط یکی به سختی لود شد! دلیلش چیه؟

با نهایت سپاس

pardishosting
August 13th, 2011, 15:35
با این قیمت سرویس خوب و با کیفیت نمی تونید پیدا کنید.

hamids
August 13th, 2011, 15:42
با این قیمت سرویس خوب و با کیفیت نمی تونید پیدا کنید.

ممنون دوست خوبم

ممکنه یه مقدار شفاف سازی کنید و دلایل ارزان یا گران بودن سرویس ها رو به طور کامل و لیست وار اینجا اعلام فرمایید؟

با سپاس

mamali5
August 13th, 2011, 15:47
با سلام

نمایندگی با مشخصات زیر میتونیم بدیم خدمتتون

فضا: 15 گیگابایت
امکانات اضافی: نامحدود
کنترل پنل: Cpanel/WHM - DirectAdmin

ماهانه 10000 تومان

مشخصات سرور:
CPU: Inetl Xeon 3440
Ram: 24GB DDR3
Port: 1GB
DataCenter: Phoenix Nap USA

pardishosting
August 13th, 2011, 15:47
چون هر چی تجهیزات سرور بیشتر باشه ، اورسلینگ سرور کمتر باشه خود به خود هزینه بالا می ره. بالاخره یه سرور بالای 400 هزینه داره. (حداقل)

Sindad
August 13th, 2011, 15:49
فناوران شبکه سینداد | نمایندگی هاست لینوکس (http://sindad.com/linux-reseller)

hamids
August 13th, 2011, 15:58
با سلام

نمایندگی با مشخصات زیر میتونیم بدیم خدمتتون

فضا: 15 گیگابایت
امکانات اضافی: نامحدود
کنترل پنل: Cpanel/WHM - DirectAdmin

ماهانه 10000 تومان

مشخصات سرور:
CPU: Inetl Xeon 3440
Ram: 24GB DDR3
Port: 1GB
DataCenter: Phoenix Nap USA

سلام

ممنون، لینک سایتتون مشکل داره:

http://www.datagostar.com/reseller-hosting

mamali5
August 13th, 2011, 16:02
سلام

ممنون، لینک سایتتون مشکل داره:

http://www.datagostar.com/reseller-hosting

لطفا از لینک بالای سایت اقدام کنید
پایین سایت در حال ویرایش

مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دیتاگستر | نمایندگی میزبانی وب لینوکس ،نمایندگی هاست سی پنل (http://www.datagostar.com/cpanel-linux-reseller.php)

پرداخت آنلاین و تحویل به صورت آنی (درگاه پرداخت آنلاین ملت و پارسیان)

faranetwork
August 13th, 2011, 16:06
بنده به عنوان استارتر این تاپیک درخواست می کنم این تاپیک رو هم مثل خیلی از تاپیک ها به حاشیه نکشید.

راجع به باقی گفته های شما جوابی نمیدم برای تبعیت از آنچه در سطر بالایی ذکر کردم.

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

سلام

کاربر محترم فرانتورک (عذر میخوام، نام شریفتون رو نمی دونم) این دقیقاً همون چیزی است که بنده میخوام، الان چند روزه تو انجمن های مختلف می گردم تا بتونم بدون این که تاپیک بزنم سرویس مدنظر خودم رو پیدا کنم که متأسفانه نشد. در این جستجوها بارها با لینک سایت شما برخورد کردم و مثل دیگر لینک ها بارها و بارها باز کردم ولی متأسفانه در سایت شما لینک جزئیات سرویس های نمایندگی رو پیدا نکردم. فقط یه اطلاعیه راجع به نمایندگی بود. (اگر هست و بنده موفق به یافتنش نشدم لطفاً لینک بدید.). به هر حال ممنونم

فقط راجع به پشتیبانی مطلبی نفرمودید.

اشما سرویس رو مستقیماً از شرکت های آمریکایی دریافت کردید یا...؟

شرکت ثبت شده و مکان ثابت دارید یا شخصی کار می کنید؟

به صورت اتفاقی و رندوم 10 تا لینک از مشتریان شما رو کلیک کردم که 9 تاش باز نشد و فقط یکی به سختی لود شد! دلیلش چیه؟

با نهایت سپاس

بنده پارسیان هستم
قیمت نمایندگی نیست تو سایت به صورت آفر داده میشود
پشتیبانی همونطور که گفتین هست .در ساعات کاری تلفن جواب داده میشود
در مورد سایت ها ممکن هست آی پی شما رو سرور ما بسته هست وگر نه همه سایت ها باز میشه و از نظر سرعت مشکلی نداریم
سرور ها رو خودمون خردید میکنیم بعضی هاشم از طریق نماینده ولی سرور ها رو یک ساله خرید کردیم
شرکت به صورت هاستینگ ثبت نشده ...

hamids
August 13th, 2011, 16:47
بنده پارسیان هستم
قیمت نمایندگی نیست تو سایت به صورت آفر داده میشود
پشتیبانی همونطور که گفتین هست .در ساعات کاری تلفن جواب داده میشود
در مورد سایت ها ممکن هست آی پی شما رو سرور ما بسته هست وگر نه همه سایت ها باز میشه و از نظر سرعت مشکلی نداریم
سرور ها رو خودمون خردید میکنیم بعضی هاشم از طریق نماینده ولی سرور ها رو یک ساله خرید کردیم
شرکت به صورت هاستینگ ثبت نشده ...

ممنون جناب پارسیان

در صورت عدم رضایت به هر دلیلی چطور؟ مبلغ به سرعت و بدون قید و شرط بک زده میشه؟

حداکثر زمان پاسخگویی به تیکت چقدره؟ در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل با چت پشتیبانی میدید؟ این مورد رو تضمین می کنید؟ (خیلی خیلی روش تأکید دارم)

---------- Post added at 04:47 PM ---------- Previous post was at 04:14 PM ----------

لطفا از لینک بالای سایت اقدام کنید
پایین سایت در حال ویرایش

مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دیتاگستر | نمایندگی میزبانی وب لینوکس ،نمایندگی هاست سی پنل (http://www.datagostar.com/cpanel-linux-reseller.php)

پرداخت آنلاین و تحویل به صورت آنی (درگاه پرداخت آنلاین ملت و پارسیان)

سلام

ممنون، شما هم لطفاً پرسش هایی رو که در پست بالا از جناب پارسیان پرسیدم پاسخ بدید.

سپاس

mamali5
August 13th, 2011, 16:57
سلام

ممنون، شما هم لطفاً پرسش هایی رو که در پست بالا از جناب پارسیان پرسیدم پاسخ بدید.

سپاس

در صورتی که مشکل از طرف ما باشه مبلغ پرداختی به سرعت بازگشت داده خواهد شد.
پشتیبانی در ساعات اداری و غیر اداری حتما انجام میشود.(چت+تماس تلفنی+تیکت)

faranetwork
August 13th, 2011, 20:19
ممنون جناب پارسیان

در صورت عدم رضایت به هر دلیلی چطور؟ مبلغ به سرعت و بدون قید و شرط بک زده میشه؟

حداکثر زمان پاسخگویی به تیکت چقدره؟ در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل با چت پشتیبانی میدید؟ این مورد رو تضمین می کنید؟ (خیلی خیلی روش تأکید دارم)

---------- Post added at 04:47 PM ---------- Previous post was at 04:14 PM ----------

سلام

سپاس

ببینید به هر دلیل حرف عیر منطقی هست ...مثل اینکه مثلا خودرو سازی سایپا بیاد بگه بازپرداخت وجه تا 1 هفته در صورت نارضایتی از خودروها بعد من برم یک ماشین بگیرم باهاش مثل عروسیمو بگیرم بعد برم بگم خوب نمیخوام پولم رو بدین...باز پرداخت وجه در صورتی که مشکل از سمت ما یا از سرور باشه فورا برگشت میشه طبق قوانین سایت

شرایط لازم برای باز پرداخت وجه :

* تمامی سرویس ها دارای 24 ساعت زمان تست هاست هستند که در صورت ناراضی بودن مشترک وجه مسترد شده به طور کامل برگشت داده خواهد شد .

* مشترکینی که بعد از سپری شدن 24 ساعت زمان تست هاست درخواست بازپرداخت وجه می نمایند باید دلیلی قانع کننده و یا مدرکی مستند ارائه نمایند .

* مشترک نباید قبل از درخواست باز پرداخت وجه بیش از 20 درصد از فضا ، پهنای باند یا سایر امکانات سرویس خریداری شده را استفاده کرده باشد .

* مشترک در طی این دو روز نباید قوانین سرویس دهی را نقض نماید در غیر این صورت هیچ وجهی قابل استرداد نخواهد بود .

* هزینه هایی مثل ثبت دامنه یا کانفیک های مربوط به سرور که قابل برگشت نباشند از مبلغ سرویس کسر خواهند شد .

سرعت پاسخگویی همیشه سعی شده تیکت ها در سریعترین زمان ممکن جواب داده بشود در ساعات غیر اداری سیستم تیکت فعال هست ولی از 10 شب تا 8 صبح ساپورتی نداریم..

hamids
August 13th, 2011, 20:21
در صورتی که مشکل از طرف ما باشه مبلغ پرداختی به سرعت بازگشت داده خواهد شد.
پشتیبانی در ساعات اداری و غیر اداری حتما انجام میشود.(چت+تماس تلفنی+تیکت)

ممنونم

dns رایگان و بکاب روزانه و ریستور بکاب فوری هم دارید؟

mamali5
August 13th, 2011, 21:08
ممنونم

dns رایگان و بکاب روزانه و ریستور بکاب فوری هم دارید؟

بله dns رایگان
جدید تریت بک آپ روی سرور هست که سریعا قابل ریستور هست
و بک آپ هایی که مربوط به 24 ساعت قبل به بعد میشن روی یک سرور دیگه قرار میگیرن
که هر زمانی درخواست بدین قابل ریستور هستند.

hamids
August 14th, 2011, 01:11
سلام

اینجا رو ببینید:

http://www.webhostingtalk.ir/f129/29876/

تمام.

hamids
August 16th, 2011, 15:35
تاپیک کلاهبردای دیتاگستر / datagostar.com جا به جا شده و من در اون انجمن دسترسی پاسخ ندارم، لطفاً مدیران این مشکل رو برطرف کنند تا سند بزارم

هر چند اصلاً ارزش نداره وقت بزارم

ایشون به هیچ چیز پایبند نیست و جوابشون هم مملو از سخنان کذب و دروغ های بزرگ است.

من فقط اون تاپیک رو زدم تا دیگران مثل من سرشون کلاه نره

hamids
August 21st, 2011, 10:45
سلام

پس از گذشت 5 روز که از بستن سرویس بنده به دلیل درخواست خودم به علت ناقض بودن امکانات کنترل پنل توسط دیتا گستر /datagostar.com میگذره هنوز پول بنده رو بک نزدند، دوستانی که میخوان از ایشون سرویس بگیرن با بنده در تماس باشید تا مطلعتون کنم جریان چیه و نباید از اینها سرویس بگیرید.

موفق باشید

pardishosting
August 21st, 2011, 13:22
از سرویس دهنده ایرانی چه انتظاری داری ؟؟

hamids
August 25th, 2011, 11:43
از سرویس دهنده ایرانی چه انتظاری داری ؟؟

سلام دوست عزیز

خب شما هم سرویس دهنده ایرانی هستی ولی شما کجا و اونا کجا؟!!!

میان ماه من تا ماه گردون / تفاوت از زمین تا آسمان است

من اشتباه کردم از اول سراغ شما که با سالها تلاش اعتباری برای خودتون مهیا کردید نیومدم... ، به امید خدا هاستینگ بعدی بنده شما خواهید بود.

سپاس

---------- Post added at 11:43 AM ---------- Previous post was at 10:55 AM ----------

سلام مجدد

همین الان یکی از دوستان(persiansys (http://www.webhostingtalk.ir/member/27712/)) که مورد عنایت مجدد دیتا گستر / datagostar قرار گرفته بود یه تاپیک زده بود به نام:

دیتا گستر - دان شدن همراه با غیب شدن آن

دو روز پیش به این به این بنده خدا یه سرور از اون سرورهای کذایی خودشون فروخته (بخوانید انداخته) حالا از دیروز سرور down شده و دیتا گستر / datagostar غیبش زده و جواب تلفنشم نمیده.

بنده خدا تاپیک زد و مشکل رو مطرح کرد، به یه ربع نرسید که تاپیک رو حذف کردن، دقیقاً مثل تاپیکی که بنده درباره کلاهبرداری اینا زده بودم و به دلایل واهی حذف شد، البته فقط تاپیک هایی که علیه این یارو باشه حذف میشه، وگرنه درباره هر کی دیگه بزنید هیچ مشکلی نداره.

مراقب د ز د ی و کلاهبرداری دیتا گستر / datagostar و محمد دلفروز باشید.

سپاس

shamimi
August 25th, 2011, 12:03
ایــــــــــران هـــــاستینگ | سرور اختصاصي | سرور مجازي | ميزباني وب | ثبت دامنه|تلفن آی پی - صفحه نخست (http://www.irhost.org)
آمریکا CARO
ِDNS رایگان نیست

hamids
August 25th, 2011, 18:37
ایــــــــــران هـــــاستینگ | سرور اختصاصي | سرور مجازي | ميزباني وب | ثبت دامنه|تلفن آی پی - صفحه نخست (http://www.irhost.org)
آمریکا CARO
ِDNS رایگان نیست

سلام

کجایی برادر؟!!! بیا تو باغ!... خب لااقل میخوندی ببینی چه خبره تو این تاپیک! تیتر تاپیک رو دیدی و اومدی اسپم زدی رفتی؟!!!

همینه که کار این فروم به اینجا رسیده دیگه...!!!

faranetwork
August 25th, 2011, 19:34
قبل از خرید باید کامل تحقیق میکردین فقط قیمت مهم نیست..حالا هم میتونین یک تاپیک با مدارک مربوطه در بخش مربوطه بزنید

hamids
August 25th, 2011, 20:22
قبل از خرید باید کامل تحقیق میکردین فقط قیمت مهم نیست..حالا هم میتونین یک تاپیک با مدارک مربوطه در بخش مربوطه بزنید

سلام

حق با شماست و بنده در مورد عدم تحقیق کافی نمیتونم هیچ دفاعی از خودم بکنم، اتفاقاً شما و این طرف پشت هم پست زدید و بنده مردد بودم از کدوم بگیرم، نمیدونم چی شد که رفتم سمت این! اتفاقیه که افتاده دیگه.

متآسفانه کاربری که زیر 100 پست داشته باشه نمیتون در بخش "انتقادات" تاپیک بزنه! البته از برخی منظرها قابل درک است ولی مدیران محترم این رو هم باید در نظر بگیرند که اکثرآ کاربرانی طعمه کلاهبرداری کسانی نظیر محمد دلفروز (دیتا گستر / datagostar) قرار می گیرند که شناختی از آفر گزاران و سرویس دهندگان ندارند، پس باید امکانی برای دادخواهی ایشان فراهم گردد.

بنده در مورد کلاهبرداری و د ز د ی دیتا گستر/ datagostar) تاپیک زدم ولی متآسفانه به سرعت حذف شد، همین امروز هم یکی دیگر از دوستانی که به تازگی طعمه ایشان شده تاپیک زده و دادخواهی نموده بود که متآسفانه به یک ربع نرسیده حذف شد. نمیدونم چرا تاپیک هایی که علیه اینه فوراً حذف میشه، در حالی که تاپیک های مشابه در مورد دیگران به وفور وجود داره و حذف هم نشده.

سپاس

pishroserver
January 12th, 2012, 00:06
سلام

دوستان بعد از حدود 6 ماه که این پسره محمد دلفروز فراری بود و جواب طلبکارها رو نمیداد و هیچ کدوم از خط های موبایلشم جواب نمیداد بالاخره خیلی اتفاقی امشب جواب اس ام اس بنده رو داد!!! گرچه بازم داره انکار می کنه ولی کسانی که مورد کلاه برداری و د ز د ی اون و به اصطلاح شرکت!!!! دیتاگستر/datagostar قرار گرفتند میتونن با شماره های زیر تماس بگیرن شاید به پولشون رسیدن، اگر خواستید ازش شکایت هم بکنید بنده یکی از شاکیان هستم

09359456037

09118619217

ozvha
April 22nd, 2013, 14:12
ا سلام خدمت دوستان و همکاران محترم
این یک هشدار است و قبلا هم در مورد این آقا یا دیتا گستر درچند انجمن بحث شده انیم لینکشمشکلات من در خرید وی پی اس (vps) از دیتا گستر datagostar.com (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=9074)

از این آقا 8 وی پی اس ویندوز تهیه کردم که مدام قطعی و جابه جایی داشتند به هزاران بهانه .10 ام شمسی هر ماه واریزی داشتم این موضوع بعد دو ماه اتفاق افتاده 10ام واریزی انجام شد فردا تمام وی پی اس ها پینگ نداشتند بعد از پیگیری و بهانه های واهی این را گفتند که شخصی براشون واریزی انجام میداده و پول را بالا کشیده , در حال پیگیری هستیم.. الان حدود 45 روز از اون موضوع میگذره تمام بک آپها از بین رفته و پولی هم عودت نشده تمام تیکتهای قبلی را از سایت پاک کردند . ولی چند عکس جهت اثبات ضمیمه کردم که در جریان باشید. از دوستان و همکاران تقاضا دارمثل من از این شخص به پلیس فتا شکایت ببرید تا حساب کار دستش بیاد که اولا این نوع پول در آوردن از اون کاری که همه میدونیم پست تره و دوما یکی دوتا از این کلاه بردارها را بگیرند به عقاب برسند تا فکر نکنن میتونن با آبرو و شخصیت دیگران بازی کنند

12658126591266012661

torbatniya
April 24th, 2013, 10:50
با سلام دوست گرامی شما می توانید از سرویسهای ما استفاده نمائید.

نمایندگی فروش : درصدر 40 % تسویه حساب هر 15 روز یکبار فاکتور صادر می گردد

Dns اختصاصی
data center:hetzener
cpu:corei5,7
ram:16gigabyte
port:1000
پشتیبان گیری روزانه
اتصال به سامانه پیامک (ارسال ودریافت) بدون مشکل
اتصال به درگاه پرداخت آنلاین(بانکها،پی لاین و..)بدون مشکل
پشتیبانی 8 صبح الی 1 بامداد (تلفنی - تیکت و..)
تعداد sub domain نامحدود
دیتا بیس نامحدود
سایر امکانات همانند ftp ,.. نامحدود
خدمات ميزباني و ثبت دامنه گستر هاست | سرور اختصاصي | سرور مجازي | ميزباني وب | ثبت دامنه - صفحه نخست (http://gostarhost.net)