PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل چند روزه با یک هاستینگ!!! چه باید کرد؟

amirian
August 13th, 2011, 11:28
سلام
راستش مدت زیادیه که از یک عزیزی که توی همین انجمن هم فعال هست هاست گرفتم و راضی بودم.نمیگم مشکل نبوده.چرا بوده
اما همیشه سعی میکردن در اسرع وقت مشکل رو حل کنن.البته چند باری هم خرابکاری داشتن ولی به هر حال قابل گذشت بود

الان انجمن من طبق آمار وبگذر حدود 10-12 هزار بازدید روزانه داره

از یک هفته پیش یکی دوبار Mysql داون شد.حدس میزنم با تیکت من هم فهمیدن مشکل وجود داره و قبلش متوجه نبودن.حدود 2-3 ساعت سایت فعال نبود.
از ساعت 4 صبح چهارشنبه هفته قبل دوباره شبیه اون مشکلات پیش اومد.این عزیز گفت مشکل بر اثر حمله به سایت شما بوده.
دوباره این مشکلات ادامه پیدا کرد تا صبح جمعه ایشون اکانت من رو ساسپند کرد و گفت تا فردا صبر کنید بنده مشکل رو بررسی کنم

الان ساعت 11 صبح شنبه است و اکانت بنده همچنان ساسپند
می پرسم چرا 2 روزه گذشته مشکل بررسی نمیشده؟ میگن که ما روزهای تعطیل فقط به موارد اورژانسی رسیدگی می کنیم

الان 1 ساعته درخواست کردم لا اقل بزارید ip های ایران رو allow کنم، حتی جواب هم نمیدن

با اینهمه ناراحتی کاربران که قسمتیشون دوستان خودم هستن، واقعا چه باید کرد؟

Zhobin
August 13th, 2011, 11:32
به محض اینکه سایتتون بالا اومد برید از یک جای معتبر سرویس بگیرید ! شما که دیدید چند بار اینطوری شده نباید میگذاشتید ادامه پیدا کنه این قضیه و به کاربر هاتون احترام میگذاشتید

Masoud.B
August 13th, 2011, 11:32
اگر سایت شما مصرفش بالا باشه و به سایر سایت های روی سرور آسیب برسونه هاستینگ در هر زمانی حق این را داره که سایت شما را ساسپند کنه

amirian
August 13th, 2011, 11:35
من همین انجمن رو مطالعه کردم.بالاخره نباید در سرور cfs و از این جور نرم افزارها نصب باشه که حالا یه آدم مریض حمله کنه و هیچ جلوگیری هم ازش نشه؟

shahmoradi
August 13th, 2011, 11:40
میشه اسم اون عزیز یا اادرس سایتشون را بگی؟
کاری که نمیشه کنی به نظر من هاستت رو عوض کن

amirian
August 13th, 2011, 11:43
راستش هنوز اکانت من بستس.دنبال دردسر نمیگردم :d

بیشتر از این لجم میگیره که جواب تیکت رو نمیده.هر 6 ساعت یکبار یک حرف کلی میزنه و میره
شاید این تاپیک رو دید و یکمی خجالت کشید!!!