PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک آپ در نمایندگی لینوکس

imanegr
August 12th, 2011, 11:45
سلام
من از یک شرکت نمایندگی لینوکس دارم و پنل whm به من داده اند .
من میخوام از کل سایت هایی که در پنل نمایندگیم دارم ، به صورت اتوماتیک و به شکل روزانه ، هفتگی و ماهیانه در سرور جداگانه بک آپ گرفته بشه .
در WHM که نگاه کردم هیچ گزینه ای برای بکاپ گرفتن نبود .برای همین خواستم این تنظیمات رو برای هر کدوم از مشتریام در Cpanel انجام بدم ، ولی در قسمت بکاپ که رفتم فقط امکان دانلود بکاپ هفتگی و ماهیانه بود و همچنین گرفتن بکاپ به صورت دستی . یعنی امکان reschedule backup نبود .سوالم اینجاست که آیا امکانش هست گرفتن این نوع بکاپ توسط ادمین سرور به من داده بشه یا خیر؟
گرچه من قبلا یکبار درخواست داده بودم ولی گفتن امکانش نیست ، برای همین لطفا بفرمایید که آیا دادن این نوع امکان به افرادی که نمایندگی هاست دارند معمول هست یا خیر؟
با تشکر

AlborzVPS
August 12th, 2011, 12:00
با سلام

شما با خرید این نرم افزار می تونید از کل WHM نمایندگی بکاپ بگیرید.

نرم افزار پشتیبان گیر WHMBS (http://bestservers.ir/?pid=whmbs)

imanegr
August 12th, 2011, 12:10
ممنون
ولی ترجیح میدهم که از نرم افزارهای واسط استفاده نکنم .

AlborzVPS
August 12th, 2011, 12:30
فکر نکنم امکان بکاب گیری توسط خود نمایندگی باشه !

imanegr
August 12th, 2011, 12:36
از طریق cpanel هر اکانت هم نمیتونم بکاپ گیری اتوماتیک تنظیم کنم ؟

amirlord
August 12th, 2011, 12:38
یک پلاگین برای سی پنل بود که این کار رو انجام میداد . الان خاطرم نیست . سرچ کنید به انگلیسی ، پیدا میشه .

vahab00
August 12th, 2011, 19:21
امكان بك آپ از سوي نماينده وجود نداره
اين كار وظيفه هاستينگي هست كه ازش نمايندگي ميگيريد
اما اگه نياز داريد تنها راهش اينه كه از نرم افزار whm backup استفاده كنيد . اين نرم افزار كارش عاليه
نياز به خريد لايسنس دارن
خلاصه تنها راهش همينه
موفق و سربلند باشيد
يا حق

imanegr
August 12th, 2011, 23:03
ممنون از همه دوستان
من در سی پنل یوزرم هم قادر نیستم بکاب اتوماتیک تنظیم کنم . برای اینکه سی پنل یوزرها قابلیت بکاپ اتوماتیک داشته ، مدیر سرور باید چه تنظیماتی رو انجام بده؟
ممنون

vahab00
August 13th, 2011, 00:27
ممنون از همه دوستان
من در سی پنل یوزرم هم قادر نیستم بکاب اتوماتیک تنظیم کنم . برای اینکه سی پنل یوزرها قابلیت بکاپ اتوماتیک داشته ، مدیر سرور باید چه تنظیماتی رو انجام بده؟
ممنون
با سلام خدمت شما
دوست عزیز این امکان در سی ÷نل به طور پیشفرض قرار نداره و کاربران نمیتونن به طور اتوماتیک از هاست خودشون بک آپ بگیرن
همونطور که دوستمون گفتن با یه افزونه واسه سی پنل میشه این کارو کرد اما به شخصه ندیدم
بهترین و راحترین راه همون نرم افزار هستش
موفق و سربلند باشید
یاحق

agarb98
August 13th, 2011, 11:10
در دایرکت ادمین موجوده ولی در سی پنل این امکان وجود نداره .