PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال فايل به v p s و بلعكس

mmiladd
August 10th, 2011, 19:39
سشلام دوستان خسته نباشين من يه v p s دارم الان مي خوام از وي پي اس فايل انتقال بدم به كامپيوتر و بالعكس

نرم افزاره خاصي داره؟

ممنون مي شم از دوستان

mamali5
August 10th, 2011, 19:46
جستجو میکردین توی انجمن آموزشش بود!

می تونید از طریق ریموت دسکتاپ یکی از درایو ها رو شیر کنید.
توی options وارد تب Local resources بشید و روی more کلیک کنید.
توی drives یکی از درایو هارو تیک بزنید.
به وی پی اس ریموت کنید.
درایو شیر شده توی My Computer اضافه میشه.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f56/1210d1280833305-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D9%87-vps-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%9F%D8%9F-jpg

mmiladd
August 10th, 2011, 19:50
ممنون نرم افزاره خاصي هم هست براي اين كار مرسي

mamali5
August 10th, 2011, 19:52
نرم خاص دیگه ای فکر نمیکنم باشه
جز نصب اف تی پی سرور...

tehvps
August 10th, 2011, 19:54
ممنون نرم افزاره خاصي هم هست براي اين كار مرسي

میتونید ftp و هم روی vps راه بندازید

mmiladd
August 10th, 2011, 19:59
ممنون ولي چه طوري؟

tehvps
August 10th, 2011, 20:20
لطفا سرچ کنید :

راه اندازی سرور ftp در ویندوز (http://www.webhostingtalk.ir/f175/20969/)

mmiladd
August 10th, 2011, 20:26
ممنون الان منظور شما اينه كه توي ويندور vps خودم يه iiss و tfp رو نصب كنم درسته؟

خوب بعد اين تنظيمات ديفالت خود ويندوز بهم نمي خوره؟ آ خه من توي همون ويندوز با برنامه ***plus كار مي كنم

و چيز پ ان ميدم اين كار يعني باعث نميشه توي اين كار مشكل به وجود بياد؟

tehvps
August 10th, 2011, 20:38
ممنون الان منظور شما اينه كه توي ويندور vps خودم يه iiss و tfp رو نصب كنم درسته؟

خوب بعد اين تنظيمات ديفالت خود ويندوز بهم نمي خوره؟ آ خه من توي همون ويندوز با برنامه ***plus كار مي كنم

و چيز پ ان ميدم اين كار يعني باعث نميشه توي اين كار مشكل به وجود بياد؟

نه مشکلی پیش نمیاد

mmiladd
August 10th, 2011, 20:50
از همه دوستان ممنون شايد اصلا نصب شده باشه iss و ftp من از كجا مي تونم تشخصي بدم كه نصبه

ممنون

poshtiban
August 11th, 2011, 18:34
از همه دوستان ممنون شايد اصلا نصب شده باشه iss و ftp من از كجا مي تونم تشخصي بدم كه نصبه

ممنون

iis در ویندوز سرور به صورت دیفالت نصب هست و احتیاج به کانفیگ و فعال کردن داره.
ادرس ای پی سایت رو بزنید اگر صفحه ای لود شد یا اروره خاصی داد متوجه می شید که نصب هست... که نباید باشه مگر اینکه خودتون دستور فعال کردن داده باشید.
در خود ویندور هم می تونید چک کنید.

【★ tv_kade ★】
August 12th, 2011, 02:38
دوستان یه سوال
سرعت انتقال داده ها از سیستم به وی پی اس چقده تقریبا؟ speed?

poshtiban
August 12th, 2011, 06:06
دوستان یه سوال
سرعت انتقال داده ها از سیستم به وی پی اس چقده تقریبا؟ speed?

ماکزیمم سرعت اتصال شما به اینترنت.
مثلا اگر ADSL 1 MB دارید نهایت سرعت انتقال حدود 100-128 KBps خواهد بود.

REXNET
August 12th, 2011, 07:21
شما برای راه اندازی FTP Server چه کاریه از سرویس FTP خود ویندوز استفاده کنید و IIS !! یک FTP-Server مثل FileZilla روی سرور نصب کنید و خلاص!!

iis در ویندوز سرور به صورت دیفالت نصب هست و احتیاج به کانفیگ و فعال کردن داره.
ادرس ای پی سایت رو بزنید اگر صفحه ای لود شد یا اروره خاصی داد متوجه می شید که نصب هست... که نباید باشه مگر اینکه خودتون دستور فعال کردن داده باشید.
در خود ویندور هم می تونید چک کنید.

IIS بصورت پیشفرض نصب و فعال نیست، کامپوننت اش روی CD موجوده که باید از طریق Component Manager ویندوز نصبش کنید.

delta
August 12th, 2011, 10:20
فکر کنم من منظور ایشون رو فهمیده باشم چی میخوان! شما فکرمیکنید اگر اف تی پی وصل کنید به vps میتونید با همان سرعت داخل vps فایلها رو منتقل کنید به سیستمتون درسته؟
اگر اینطوریه باید بگم اشتباه فکر میکنید.سرعت شما همان سرعت اینترنتی هست که دارید استفاده میکنید و از هر جایی بخواهید دانلود کنید با همان سرعت اینترنتتان دارید دانلود میکنید و از آن بالاتر هم نمیره.. اف تی پی ممکنه قطع بشه بهتره لینک دانلودش کنید و با نرم افزارهای دانلودر دانلود کنید.. اینطوری بهتره.

poshtiban
August 12th, 2011, 15:04
شما برای راه اندازی FTP Server چه کاریه از سرویس FTP خود ویندوز استفاده کنید و IIS !! یک FTP-Server مثل FileZilla روی سرور نصب کنید و خلاص!!

IIS بصورت پیشفرض نصب و فعال نیست، کامپوننت اش روی CD موجوده که باید از طریق Component Manager ویندوز نصبش کنید.

تا اونجایی که من این چند ساله کار کردم IIS روی Windows Server به صورت Default نصب هست.
الانم بحث وی پی اس هست پس حتما منطور Windows Server هست ... که البته در ویندوز XP اینطور نیست و احتیاج به نصب داره.

mokhak
August 12th, 2011, 18:01
Team Viewer Portal
http://www.teamviewer.com/download/TeamViewerQS.exe

REXNET
August 12th, 2011, 19:07
تا اونجایی که من این چند ساله کار کردم IIS روی Windows Server به صورت Default نصب هست.
الانم بحث وی پی اس هست پس حتما منطور Windows Server هست ... که البته در ویندوز XP اینطور نیست و احتیاج به نصب داره.

ما هم چند ساله داریم هاستینگ و سرور کار می کنیم، ندیدیم بصورت پیشفرض روی نسخه اصلی ویندوز فعال باشه، شاید نسخه ای که شما استفاده می کنید دستکاری شده و Pre-Configured باشه...

mmiladd
August 14th, 2011, 00:32
ممنون دوستان الان من از كجا بدونم كه Iss نصب هست يا نه؟

REXNET
August 14th, 2011, 01:12
ممنون دوستان الان من از كجا بدونم كه Iss نصب هست يا نه؟

عزیز چرا دردسر میدی خودتو؟! FileZilla Server رو از سایت رسمی اش بصورت رایگان دانلود کن و روی سرور نصب کن، خیلی ساده و سریع....

httpserver
August 14th, 2011, 01:17
اگر IIS نصب کنی‌ بهتر از Share کردن هستش

Alexi
August 14th, 2011, 01:23
! LiveZilla Server

چه طوري بايد باهاش كار كرد؟

REXNET
August 14th, 2011, 02:01
! LiveZilla Server

چه طوري بايد باهاش كار كرد؟

معذرت میخوام، منظورم FileZilla بود!! :دی (ویرایش شد)

mmiladd
August 14th, 2011, 02:11
ممنون بايد كجا نصب بشه توي كامپيوتر شخصي يا vps و اين كه همين طور كه دوستمون گفتن طرز كار باهاش چطوره؟

REXNET
August 14th, 2011, 03:38
ممنون بايد كجا نصب بشه توي كامپيوتر شخصي يا vps و اين كه همين طور كه دوستمون گفتن طرز كار باهاش چطوره؟

از طریق لینک FileZilla - The free FTP solution (http://filezilla-project.org/) هم میتونید نسخه سرور رو دانلود کنید و هم کلاینت رو. نحوه کار هم مثل همیشه، روی سرور نسحه سرور رو نصب می کنید و روی کلاینت از هر نرم افزار FTP ای که خواستید، من جمله نسخه کلاینت همین میتونید استفاده کنید. در طرف سرور شما یک درایو یا فولدر را Share می کنید و روی آن یوزرنیم پسورد و سطح دسترسی تنظیم می کنید. از طرف کلاینت هم که میتونید وصل بشوید و انتقال داده رو شروع کنید. خیلی ساده هستش، شما نصب کنید، دستتون میاد

Mehrvarzan
September 29th, 2011, 03:32
یه کاری کن
xampp نصب کنی دیگه هیچ فنی هم نمیخواد راحت با زدن یه دکمه اف تی پی فعال میشه

Yashost!ng
September 29th, 2011, 03:36
یه کاری کن
xampp نصب کنی دیگه هیچ فنی هم نمیخواد راحت با زدن یه دکمه اف تی پی فعال میشه

مشکل حل شده . به تاریخ پست توجه کنید ماله 1 ماه پیش هست . تایپیک قدیمی .

Mehrvarzan
September 29th, 2011, 03:55
والا من اینو نمیخواستم جواب بدم.
یکی از دوستان لینک داد گفت جواب بده گفتم باشه و اصلا به صفحه های بعدش نیومدم :دی
شرمنده

sshvps
November 9th, 2011, 10:59
سلام من یه سرور ویندوز گرفتم حالا هم همه چی روش نصب کردم اما این ارور را دارم تو مرورگرم لازم شد بگم FTP هم میشه اما چیزی را نشون نمیده ممنون میشم راهنمای کنید

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Yashost!ng
November 9th, 2011, 19:08
لطفا IP رو پ.خ کنید تا چک کنیم -

احتمالا شما iis نصب کردین برای همین از دسترسی هایش هست