PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ستون های نیوک و نصب دستی

reza2reza
August 9th, 2011, 17:22
سلام،شاید این تاپیک جاش توی خود سایت پی اچ پی نیوک باشه اما با توجه به اینکه اینجا آدمهای فوق حرفه ای زیادن تصمیم گرفتم اینجا مطرح کنم.

از اونجایی که نیوک 8.2 با off بودن register globals مشکل داره و الان دیگه همه ی هاستینگها هم off کردن و نیوک رو باید به صورت دستی نصب کرد من به مشکلی برخوردم که از اون مشکلهای ذهن آزاره،

بعد از نصب دستی نیوک ستونهای قالب پیش فرض نیوک(همون قالب سبزه)برای من چسیده به هم بودن،یعنی ستون سمت چپ اومد چسبید به ستون سمت راست،و ستون منوی اصلی و نظر سنجی همه ی نوشته های داخلوشن به صورت نامفهمومی تغییر پیدا کرد،یعنی نوشته های داخلشون مثل حالتی بود که یک فایل sql رو با notepda باز کرده باشی،میخواستم راه حل این مشکل رو اگه بلدید بهم بگید،خواهشا اگه راه حل 100% و اساسی برای حل مشکل register globals دارید بگید تا نیوک رو به صورت اتوماتیک نصب کنم و مشکلم برطرف بشه.

سپاس

m3hdi
August 9th, 2011, 17:28
نصب دستی نیوک مشکلی نخواهد داشت
این آموزش رو دنبال کنید ، مشل شما نوع کدینگ فایل sql هست که باید در هنگام آپلود latin1 بزارید

1:فایل فشرده(ZIP) که از سایت PHP-Nuke (http://WWW.PHPNUKE.IR) دانلود نموده اید را به محل دلخواه از هاست خود انتقال می دهید.
- شما میتوانید از طریق آپلود کل فایل ها از طریق برنامه های رایج FTP استفاده نمایید . اما باز کردن فایل فشرده روی هاست کمترین زمان را خواهد گرفت
۲:وارد Cpanel خود شده و از طریق FileManager به آدرسی که فایل فشرده را در آن محل آپلود نموده اید مراجعه نمایید. سپس بر روی فایل فشرده کلیک کرده و فایل را Extract نمایید.(چند لحظه صبر کنید تا فایل به صورت کامل اکسترکت شود)
۳:از طریق Cpanel خود یک دیتابیس ایجاد نمایید.(از طریق ورود به بخش MySql) از همین بخش یک نام کاربری و کلمه عبور ایجاد کنید و این نام کاربری را در نهایت در بانک اطلاعاتی add نمایید

4:وارد محیط phpmyadmin سایت خود شوید و بانک اطلاعاتی که از قبل ایجاد کرده اید را از لیست سمت چپ انتخاب نمایید و در صفحه جدید گزینه Import را انتخاب کنید
در این محیط شما باید فایل مربوط به جداول بانک اطلاعاتی را انتخاب نماپید که در آدرس Install/includes/version با نام nuke.sql وجود دارد و در نهایت گزینه GO را بزنید تا جداول ایمپورت شود
دقت نمایید حتما کدینگ را از utf8 به Latin1 تغییر دهید

5:فایل Config.php واقع در پوشه اصلی نیوک را در یک ادیتور مناسب باز نمایید و شما باید سه مقدار مقابل موراد زیر را وارد نمایید :

$dbuname = “root”;
$dbpass = “”;
$dbname = “”;

نام و نام کاربری و پسورد دیتابیس ساخته شده را در این فایل قرار داده و ذخیره کنید.

dbuname : نام کاربری بانک اطلاعاتی شماست
dbpass : کلمه عبوری است که برای نام کاربری تعریف کرده اید
dbname : نام بامنک اطلاعاتی مخصوص نیوک شماست

پس از اینکار به آدرسی site.com/admin.php رفته و کابر مدیر را بسازید

نیوک شما با موفقیت نصب شد.

reza2reza
August 9th, 2011, 17:30
نصب دستی نیوک مشکلی نخواهد داشت
این آموزش رو دنبال کنید ، مشل شما نوع کدینگ فایل sql هست که باید در هنگام آپلود latin1 بزارید
زمان آپلود روی latin1 بوده،این مسائل رو به طور کامل بلدم مشکل اصلیم روی ستنهای چپ رو راست هست،به جز این دو ستون همه ی نوشته های فارسی سایت درسته اما ستون منوی اصلی و نظر سنجی به هم ریخته

ronaldo0571
August 9th, 2011, 17:32
چرا 8.3 نصب نمیکنی که این همه مشکل نداشته باشی؟
آدرس سایتت رو پ.خ کن

reza2reza
August 9th, 2011, 17:35
چرا 8.3 نصب نمیکنی که این همه مشکل نداشته باشی؟
آدرس سایتت رو پ.خ کن

تا اونجایی که شنیدم و دیدم 8.3 پر از اشکاله،

دیروز 8.3 نصب کردم اما وقتی صفحه ی ایندکس رو فراخوانی میکردم میرفت روی صفحه ی آپگرید

sazsaz
August 9th, 2011, 17:37
ببینید بعضی از جداول شما در دیتابیس کدینگشون باید تغییر کنه

reza2reza
August 9th, 2011, 17:40
ببینید بعضی از جداول شما در دیتابیس کدینگشون باید تغییر کنه
میشه بیشتر و واضح تر توضیح بدید؟

ronaldo0571
August 9th, 2011, 17:43
خوب من یه نگاه انداختم
اگه latin1 رو انتخاب نمیکردید علامت ???????? میگذاشت ولی الان فرق میکنه
دوتا از بلوک ها اشکال داره
از داخل بخش مدیریت امکانش هست عوض بشه
یوزر و پسورد مدیریتت رو هم پ.خ کن یه نگاه بندازم
درضمن تا به حال نیوک نصب کرده بودی که به این مشکل بر بخوری یا دفعه ی اول هستش که نصب میکنی؟

reza2reza
August 9th, 2011, 17:47
بله اگه با لاتین 1 نمیبود به صورت ؟؟؟؟؟؟؟ میشد،من خیلی نیوک نصب کردم اما هر بار با یکی از ترفندهایی که موجود هست مشکل رجیستر گلوبال رو حل میکردم،اما این بار هم ترفندی زدم حل نشد،یکبار غیر از این هم قبلا نیوک نصب کردم که رجیستر گلوبال حل نشد و دستی نصب کردم اما اصلا چنین مشکلی نداشت.

آقای رونالدو من الان یوزر و پس مدیریت رو پ.خ میکنم براتون

ronaldo0571
August 9th, 2011, 17:57
من چک کردم
به صورت دستی میشه از قسمت مدیریت ماژولها عوض کرد نوشته ها رو.
تنظیم خاصی تو مدیریت نبود که بشه درستش کرد
فقط از طریق مدیریت میشه به صورت دستی نوشته ها رو تغییر داد

reza2reza
August 9th, 2011, 18:01
من چک کردم
به صورت دستی میشه از قسمت مدیریت ماژولها عوض کرد نوشته ها رو.
تنظیم خاصی تو مدیریت نبود که بشه درستش کرد
فقط از طریق مدیریت میشه به صورت دستی نوشته ها رو تغییر داد

این دوتا بلوکی که مشکل دارن خودتونم میدونید از به درد نخورترین بلوکها هستن و من قصدم حذف کردن هر دوتاشونه،الان میترسم بلوکهایی که میخوام در آینده نصب کنم همچین مشکلی نداشته باشن

ronaldo0571
August 9th, 2011, 18:02
خودم هم قبلا زیاد نیوک رو دستی نصب میکردم
حتی سایت موزیک هم داشتم که درس و ... نذاشت ادامه بدم
بهترین راه و سریعترین روش همون فارسی کردن به صورت دستی هستش

kargar
August 9th, 2011, 18:11
شما وقتی سی پنل رو باز گذشتید نوشته ها اینجوری شده و اون قالب مشکل داره اگر سی پنل رو بستید درست نشد با سیستم یکی دیگه استفاده کنید اگر مشکل رفع نشده زبان رو روی latin1 قرار نداده اید

reza2reza
August 9th, 2011, 18:13
مشکل رفع نشد با اینکار،مطمئن هستم که روی لاتین 1 قرار دادم

sazsaz
August 9th, 2011, 18:28
شما لطفا وارد جداول بشین و به صورت دستی اونا را تغییر بدین

ronaldo0571
August 9th, 2011, 18:36
شما وقتی سی پنل رو باز گذشتید نوشته ها اینجوری شده و اون قالب مشکل داره اگر سی پنل رو بستید درست نشد با سیستم یکی دیگه استفاده کنید اگر مشکل رفع نشده زبان رو روی latin1 قرار نداده اید

سلام و درود

این مشکل cpanel رو که میگید من فقط تو نیوک 8.3 دیدم
ایشون دارن از نیوک 8.2 استفاده میکنن
با این حال کوکی های مورورگرت رو هم پاک کن و بعد سیستمت رو یه ریست بکن ببین حل نمیشه