PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای راه اندازی پلسک(سرور دارم ببینید کافیه که نصب کنم)

amirreza
August 8th, 2011, 18:32
سلام . من یک سرور لینوکسی مجازی شده با تکنولوژی openvz دارم. میخواستم بدونم امکان نصب وجود داره ؟
سیستم عامل هم centos ! چه بیتی توصیه می کنید ؟32 یا 64 ؟؟؟
در ضمن رم هم 384 هست . کافیه ؟
ممنون

akbari
August 8th, 2011, 19:36
برای لینوکس بهتر هست از دایرکت ادمین یا سی پنل استفاده شود

goldcom
August 8th, 2011, 19:47
اگه شخصي استفاده ميكني
كلوكسو نصب كن

amirreza
August 8th, 2011, 19:50
حالا ما حال کردیم یک پلسک نصب کنیم دیگه. تو ذوقمون نزنین دیگه :d

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:47 PM ----------

اگه شخصي استفاده ميكني
كلوكسو نصب كن
یک بار روی یک سرور دیگه نصب کردم ولی خیلی سخت بود !!! من با پلسک ویندوزی کار کرده بودم حالا میخواستم اینو روی لینوکس هم نصب کنم برای لیچر!

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

راستی این پلسک که ماله لینوکس هست میشه کرک کرد ؟
برای رپیدلیچ این پلسک لینوکسی مشکلی نداره ؟

mgp.co.ir
August 8th, 2011, 19:52
برای کار با کنترل پنل ها حداقل رم پیشنهادی 512 مگ است .
اگر نیاز به کنترل پنل رایگان دارید و نمی خواهید هزینه ای پرداخت کنید از kloxo استفاده کنید .
با این مقدار رم پیشنهاد من 32 بیتی است .

amirizadi
August 8th, 2011, 19:53
اصولا پلسک روی رم 512 به بالا خوب جواب میده

ehsanx
August 8th, 2011, 20:37
پلسک کنترل پنل خوبیه. با اینکه روی لینوکس رم کمتری میخواد نسبت به ویندوز (البته اکثر برنامه‌ها اینطورن هستند) باز هم رم شما کافی نیست:

Hardware Requirements

Parallels Plesk Panel 10 for Linux
266 MHz Processor
512 MB of RAM (1 GB when hosting many accounts; 768MB minimum when also using SiteBuilder)
10 GB Hard Disk

Parallels Plesk Panel 10 for Windows
1GHz (x86 processor) or 1.4GHz (x64 processor)
1 GB of RAM (2 GB when hosting many accounts)
32 GB Hard Disk

amirreza
August 8th, 2011, 21:03
خب اگر من با اون رمی که گفتم کلوکسو رو نصب کنم از رپید لیچ پشتیبانی می کند ؟

ehsanx
August 8th, 2011, 21:09
خب اگر من با اون رمی که گفتم کلوکسو رو نصب کنم از رپید لیچ پشتیبانی می کند ؟

من تست نکردم، اما حدس میزنم که مشکلی نداشته باشه. به علاوه این مهمه که شما چند تا سایت روی سرور داشته باشید و لود هر کدوم چقدر باشه. ممکنه سرورتون کار کنه، اما سرعت سایتها افت کنه.

amirreza
August 8th, 2011, 21:20
من تست نکردم، اما حدس میزنم که مشکلی نداشته باشه. به علاوه این مهمه که شما چند تا سایت روی سرور داشته باشید و لود هر کدوم چقدر باشه. ممکنه سرورتون کار کنه، اما سرعت سایتها افت کنه.
نه من همون اول هم گفتم این سرور رو فقط جهت لیچر میخوام استفاده کنم نه هاستینگ برای فروش یا کار دیگری.
حالا امنیت کلوکسو چطوری است ؟

ehsanx
August 8th, 2011, 21:24
نه من همون اول هم گفتم این سرور رو فقط جهت لیچر میخوام استفاده کنم نه هاستینگ برای فروش یا کار دیگری.
حالا امنیت کلوکسو چطوری است ؟

برای کار شما، امنیتیش از خوب هم بهتره.

:-)