PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل vmware

3245
August 7th, 2011, 16:04
سلام
من تقریبا تاره با vmware آشنا شدم، یکی از دوستان میگفت اگر بخوای یک vps ساخته شده رو مقدار رم یا فضا رو زیاد یا کم کنی دیگه vps بالا نمیاد، دلیلش چیه؟ واقعا همینطوره؟
الان من میخوام در سرور اختصاصی خودم مقدار هارد سرور x رو با آیپی 192.168.1.1 (بطور مثال) lمقدار هاردشو زیاد کنم، ممنون میشم دقیق بگید کجا برم که به مشکل نخورم.

ارادت

saeed25
August 7th, 2011, 16:13
snv,,n
خیر درست نیست!هر زمان می توانید رم و یا هارد سرور را (روی هم رفته همه پیکربندی سخت افزاری سرور)را کم و زیاد نمایید.

Zhobin
August 7th, 2011, 16:17
در ادامه صحبت آقای سعید جان باید بگم که شما هارد اصلی رو نمی تونید ارتقا بدید و باید به صورت یک درایو دیگر در ویندوز اضافه کنید ! در ضمن زمانی که سرور مجازی روشن باشد و رم رو ارتقا بدید همچیم کشملی پیش میاد . چون پیش امده بود

farid_havashem
August 7th, 2011, 16:22
سلام
شما وقتی وارد برنامه شدی روی وی پی اس مورد نظرت کلیک کن ، برو به قسمت تنظیمات
بعد روی هارد کلیک کن بعد قسمت utilities رو بزن ، سپس روی expand کلیک کن و مقدار جدیدی که میخوای رو بزن
بعد تایید کن و چند دقیقه صبر کن تا تغییرات اعمال بشه
موفق باشی

3245
August 7th, 2011, 16:56
سلام
شما وقتی وارد برنامه شدی روی وی پی اس مورد نظرت کلیک کن ، برو به قسمت تنظیمات
بعد روی هارد کلیک کن بعد قسمت utilities رو بزن ، سپس روی expand کلیک کن و مقدار جدیدی که میخوای رو بزن
بعد تایید کن و چند دقیقه صبر کن تا تغییرات اعمال بشه
موفق باشی

این قسمت هایی که گفتین ندیدم، اما edit setting رو پیدا کردم، و هارد دیسک داره توش، همونو بزنم؟[COLOR="Silver"]

saeed25
August 7th, 2011, 16:57
سیستم عامل چی بوده؟

3245
August 7th, 2011, 17:05
سیستم عامل سروری که میخوام هاردشو زیاد کنم لینوکس هست

mgp.co.ir
August 7th, 2011, 17:41
برای اضافه کردن هارد به سرور مجازی باید یک هارد جدید اضافه کنید به سرور های مجازی . هارد قبلی قابل افزایش نیست .
ولی رم و cpu بعد از خاموش کردن سرور مجازی به راحتی قابل افزایش و کاهش هستند

3245
August 7th, 2011, 18:53
برای اضافه کردن هارد به سرور مجازی باید یک هارد جدید اضافه کنید به سرور های مجازی . هارد قبلی قابل افزایش نیست .
ولی رم و cpu بعد از خاموش کردن سرور مجازی به راحتی قابل افزایش و کاهش هستند

میشه مرحله به مرحله بفرمایید چگونه اضاف کنم؟ اگر اضاف کنم آیا برای کاربر یک هارد است یا دوتا هارد حساب میشه، چون اگه دو تا هارد حساب بشه، یکم معضل میشه.نه؟

mgp.co.ir
August 7th, 2011, 19:11
2 هارد نمایش داده می شود . به همین خاصر است سرور های لینوکس را به صورت کلی با یک هارد بالا create می کنند .
دوستان و اساتید لطفا نظر بدهند بنده شاید اشتباه راهنمای می کنم .

3245
August 7th, 2011, 19:22
کسی هست مراحل اضافه کردن هارد و راه اندازی آن را به طور کامل و قدم به قدم توضیح بدهند؟